Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia RSV4 Factory

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6789 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jedne veceri sam u ''Googlu'' ukucao ''Super bikes'''... Pored gomile slika pogled mi se ustremi kao novoj Apriliji RSV4. Klikcem i otvaram stranicu sa nekoliko slika, zenice mi se sire i na licu mi se nazire blagi osmeh. Gledajuci ga, shvatam koliko je tanka razlika izmedju motorcikla i umetnosti, dobrog i zlog. Cudno je da sam u jednom minutu zazeleo da joj jelenskom kozicom brisem vizir a istovremeno i unesem pometnju  na drumu dok jurim ulicama kao sam djavo. Da, to je ta masina koja mi je osvojila srce i uzbudila emocije. Vec vidim sebe kako cu jednog dana svom sinu pricati o nekada mocnoj i brutalnoj Aprili na benzin, dok ce on verovatno voziti nesto na struju... Masina koja nece nikoga ostaviti ravnodusim pa cak i onog najveceg anti-motoristu. Ostali bezlicni R-ovi vec strahuju, majke ce kriti svoje cerke, a momci poput mene ce mastati i tiho patiti za njom.

 

2010-aprilia-rsv4-factory.jpg

 

Zasigurno, nova RSV4 ima ogroman potencijal da vlada svojom klasom nekim svojim nacinom, pocevsi od estetike do mocnog V4 agregata koji isporucuje 180 konja. Bio sam toliko impresioniran njom da sam morao da napisem neko moje vidjenje o ovoj zveri. Kako privodim tekst kraju tako se i vracam u realan svet gde cu je gledati samo na slikama i na stazi kako razdire konkurenciju pod kontrolom Maxa Biaggia. Ostaje mi  kao i vecini da je vozim u snovima. SMRC!

 

2yxn7te.jpg

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Sve si rekao, vecina nas tako razmislja. Ja je drzim kao pozadinu na telefonu i mastam da je dobijem na nekoj nagradnoj igri :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Aprilia RSV4 Factory APCR Special Edition

 

aprilia-rsv4-factory-2011-perf-der-del-sm30-ar.jpg

 

aprilia-rsv4-factory-2011-sm30-tira.jpg

 

aprilia-rsv4-factory-2011-perf-izq-tras-sm30-ab.jpg

 

Ovo specijalno izdanje obuhvata Traction Control (ATC), elektronski sistem za promenu brzina AQS, road i race modove na kontrolnoj tabli i tako to ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja