Jump to content

Moto Zajednica

Servis u požarevcu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Da li postoji neki moto-servis u Požarevcu?

Ako iko zna neka mi pomogne.

Može i negde u blizini ako nema baš tamo.

Trebalo bi da uzmem neki motor odande pa bih ga odvezao na pregled.

 

HVALA UNAPRED!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

U Pozarevcu nema.Ima kod Petrovca ali to ti i nije bas blizu,ima sigurno 50 km.Ustvari ima jedan lik u PO ali ces tesko kod njega saznati nesto vise o motoru ako se iole malo razumes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova

ma taj gula je ljubomoran ....bar mi tako deluje , kad dodjes kod njega, gleda te kao da si mu pobio familiju.....i odmah normalno ide prica kako to nista ne valja, u fazonu bolje baci to , ali sta ces kad nemamo drugog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Pozarevac

U Petrovcu Pedja , daleko je ali shta da radis ... On stvarno odradi sve kvalitetno a ne "dere" ljude ... Imas i u selu "Bozevac" to ti je nekih 20tak km od PO , Jovisha se zove lik , radi odlicno ali malo skupji od Pedje ... Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: CH vise Srbija
  • Motocikl: imam ih vise

Pedja servis u Petrovcu

Srecko iz Lopusnika 4 km.od Petrovca

Jovisa servis iz Bozevca za kros motore doktor, cak i njegov sestric ima radnju za servisiranje motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Srecko nije los ali je toliko neodgovoran da je to tuzno.Ako ga ne zoves svakog dana bar po dva puta dnevno gume ti menja dva meseca.Sto se tice mehanike,mislim da je trenutno jedan od boljih u nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

ma taj gula je ljubomoran ....bar mi tako deluje , kad dodjes kod njega, gleda te kao da si mu pobio familiju.....i odmah normalno ide prica kako to nista ne valja, u fazonu bolje baci to , ali sta ces kad nemamo drugog

:D :D :D :D Znam dobro Gulu ali nisam znao da je na takvom glasu... Nadam se da su vase kritike ispravne :-\ ???,  inace upropastiste coveka :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Srecko nije los ali je toliko neodgovoran da je to tuzno.Ako ga ne zoves svakog dana bar po dva puta dnevno gume ti menja dva meseca.Sto se tice mehanike,mislim da je trenutno jedan od boljih u nas.

 

Cuo sam za tu neodgovornost , mada od lika koji voli da laze i s3re pa nisam bash verovao , cinio mi se kao odgovoran lik ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova

ma taj srecko je ok, ali sto se tice neodgovornosti to ste u pravu , a i nije bas sladak sa cenama, cuveni pozarevacki majstori gula i drasko...no comment- kad su trebali prijatelju da se steluju ventili gula je jos sa vrata rekao da treba da se promeni glava itd, a bas on ima istu za male pare, mislim strasno.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ima jedan čovek na kostolačkom putu (ulica Vojske Jugoslavije) koji popravlja sajle. Kuća je tu negde oko škole Kralj Aleksandar i crkve, dakle bliže gradu. Vrata na garaži imaju ona stakla sa autobusa, tj. ona duguljasta sa vrata autobusa, a ograda je zelena, tako nekako. Znači, ta strana ulice gde su i škola i crkva. Pitaj po komšiluku, znaju ga, popravlja kilometar sajle godinama. Šta da radim kada ne znam broj kuće :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150

Ozivljavam temu staru sto godina,  jel imate brojeve od ovih majstora? Telefon koji stoji za pedju ne radi vise. 

Treba mi neki proveren iskusan majstor za skuter u okolinu Pozarevca? 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Na Lučičkom putu preko puta perionice "Panorama"majstor Borko, od skora u našem gradu inače povratnik iz inostranstva, nema greške !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja