Jump to content

Moto Zajednica

Ekspedicija => Zajon

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Modrica

Pa Motoholic svaka cast. Nisi me razocarao ni ovaj put. Ima u tebi nesto sto jedva ceka da izadje na svjetlo ovog foruma. Narocito poslije kojekakvih putesestvija. Hvala vam oboma na prelijepim slikama i jos ljepsem tekstu.

 

I posebno vam hvala danas kad ovdje kod mene sipa ovo bijelo g.... od snijega i vec sam poceo dai licim na onog lika iz price o nasem iseljeniku u Kanadu i borbi sa majmunom koji upravlja "grtalicom" snijega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

...

Reci, molim te, nesto o nezeljenim stanovnicima (zivotinjama-zmije, pauci...) tih krajeva. Da li ih ima i kakva je opreznost potrebna da ne bi doslo do nezeljenih susreta, narocito ako se spava u prirodi.

...

 

Konkretno kroz reku nema ničega opasnog.  Ostatak parka, kao uopše i država Juta, ima nekih opasnih zverki ali se sve klone ljudi.  Puma na primer je prisutna u svim planinama Jute i Kalifornije, ali one toliko izbegavaju ljude da ih je gotovo nemoguće videti.  Kojoti se ne približavaju ljudima; napadaju manje životinje; umeju da napadnu recimo psa ili manju domaću životinju.  Paukovi...  u Juti nema opasnih; u Kaliforniji ima crnih udovica.  One isto izbegavaju ljude, ali vole tamna i 'ladna mesta; dakle ne ostavljaš čizme ili cipele ispred šatora noću, jer umeju tu da se sakriju, pa ujutru navučeš cipelu, uplašiš je i – cap.  Škorpije... mahom u pustinji, a po planinama ih nema.  Zmije... zvečarka je najčešća.  Isto izbegavaju ljude, i ako joj se nehotično približiš prvo počinje da zveči repom da te otera.

 

Najopasnija zverka, što se nas tiče, su jeleni.  Toliko ih ima da je to neverovatno, i iskaču po putu kao sumanuti.  Ako si u kolima OK, ali na motoru... :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Novi-Sad
  • Motocikl: Yamaha fz6

Fantastican putopis hvala matori sto si ga podelio sa nama jer ovde nas ubi baba Marta.......dokle vise daj nam sunca! :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pamet u glavu!, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Bezanijska kosa
  • Motocikl: Suzuki k1 600 , Yamaha yp 125 majesty

Svaka cast ljudino, mnogo zanimljiva prica . Mogu samo da zamislim kako je bilo vama kada sam ja sa vama slikovito dozivo to sve. Mislim da je to san skoro svakog coveka a ti si nam svima samo zadao domaci zadatak, prvo sa vegasom a posle sa kanjonom. Svaka cast jos jednom. Pozdrav iz Beograda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin
Nije tacno, jesi li prolazio nekada kroz Lazarev kanjon??

 

Tesko da mogu da se uporede ova dva kanjona. Lazarev kanjon je dug 4,5 km a ovaj 26km bas mala razlika ;D ;D ;D

Da ne pricamo o sredjenosti parka i ocuvanju istih, i pogotovo o bezbednosti posetioca ;D

 

 

Motoholic odlican putopis :o jedva cekam jos takih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Na ove hladne dane, dodje kao melem na ranu... Well done you two... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Sta reci nego odlican i duhovit putopis, takvih je stvarno malo :D

 

Ajd' sledeci, sto pre :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Odlican putopis!!! Lepo napisano, a svaka fotka je za desktop. Priroda je stvarno neverovatna i veoma razlicita od prirode na starom kontinentu. Uvek su me fascinirali americki nacionalni parkovi, a voznja motora po tom kontinentu je san svakog bajkera. To se mora uraditi za zivota. Hvala sto si podelio putopis sa nama, sa nestrpljenjem ocekujem sledeci. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

Jedna rec opisuje sve: FANTASTICNO !!!

 

Ne znam dal su bolje fotke ili propratna prica (palcevi gore za pripovedacki talenat)!

 

Ovo je jedan od putopisa koje sam prosledio svim prijateljima znajuci da ce im ulepsati dan.

 

Motoholic: VELIKO HVALA !!! sto si odvojio vreme da podelis ovo sa nama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja