Jump to content

Moto Zajednica

Tradicionalna voznja na Palic - 21.03.2010.

Recommended Posts

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Tomerc,nadam se da neces da shvatis pogresno ali ti zivis u bataji i logicno je da ti odgovara starim putem a da ne kruzis kroz ceo bg da bi dosao do zrenjaninca,moj predlog je da se svako opredeli kojim ce putem ici i da se shodno tome dogovara sa ostatkom ekipe kojima vise odgovara jedna ili druga varijanta,slazem se da je duze ovuda ali nismo vozili motore celu zimu pa mislim da nam pola sata nece biti problem ako i vise odvozamo,cak sta vise meni odgovara jer sam zeljan voznje...dakle,shodno dogovoru u koliko sati se nalazimo u ns u narednom periodu cemo se dogovoriti u koliko se sati ekipa koja zeli da ide preko titela i perleza nalazi na omv-u na zrenjanincu!!! Vi koji zelite i kojima odgovara da idete starim putem pravite sebi plan a u svakom slucaju se nalazimo u ns i nastaljamo voznju zajedno.Nema ljutis ok? ;D

Ma ne ljutim se i razumijem te  ;D

Da nisu zakazali u 10 i ja bih bio za tu varijantu jer se i meni vozi  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Videcete da ce neki postovi povremeno nestajati. To ce biti postovi u vezi spiska za rutu BG-NS preko Perleza. Da ne bi nastao totalni haos sa 2 spiska u istoj temi, ja cu sve one koji se upisuju za Titelsku grupu kopirati u LoshmiCapo-ov post, nekoliko iznad ovoga. Tako ce biti sve preglednije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Hocemo li zajedno?

 

Hoćemo! :)

Taman da vidiš i gde smo, pa da možeš sledeći put i sam da naletiš kad se ukaže prilika. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

Imam mali problem. Cerki mi je 22-og rodjendan, Zena oce u nedelju da to obavimo. Sad je na meni da je ubedim da gosti dodju u ponedeljak , kad je i rodjendan. Pratim temu i cim bude pao konacni dogovor potvrdjujem moju zelju da prisustvujem druzenju.

PS Ako ja ne budem mogao ici poslacu moj bajk pa neka ga Bata vozi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Sto se ne bi provozali a u drustvu je lepse, samo u zavisnosti od vremenskih uslova, da li sa suvozacicom...ali do 17.03... znacemo, potvrdicemo. ;) ... a vi se do tada pobrinite da na kolicinu malo skinete cenu u restaurantu jer nece moci da probam svih tih 65 jela ;D ;D  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

M7 RIDERSI ce vas docekati na ulazu u suboticu pa idemo svi zajedno na klopu  ;D tako da mozete da racunate i na nas par.Dobro nam dosli...

 

Mozimo li da znamo grubu cifru koliko ce vas biti? Zbog rezervacija za restoran...

 

Mada, ukoliko se ovako nastavi, mozda cemo traziti neko drugo resenje za boravak na Palicu... pitanje da li cemo dobiti toliko mesta u "Maloj gostioni", ali o tom potom

ako budete imali problema oko sredjivanja sa malom gostionom javite pa mozemo mi probati da resimo neki restoran na palicu,postoji i etno restoran koji se zove "majkin salas" u blizini palica je ali je puuuuuuuno lepse od male gostione :) tako da ako ne uspete da resite mislim da ovo bila naj bolja solucija.      PS  bice nas negde oko desetak (ugrubo)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

E baš volim kada se lepo slažu kockice i poklapaju datumi ....

Za 21.03. uveče se u Subotici sprema bajkerski party u čast Saghmeister Gabora i završenog Dakar relija 2010 :) Svi ste pozvani! Detalji sutra, čim ih saznam!!!!

Dakle, ne planirajte povratak "u ranim popodnevnim časovima" ... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

Hvala na pozivu ali se po ovom vremenu ne bih bas zadrzavao, noc, moguca magla, jos relativno hladno...lako je vama iz Subotice:)

takodje Predlog za rucak u objektu "majkin salas" dopadljivo interesantniji od Male gostione u koju su svi vec svracali bar jednom u zivotu. Jer se na ovaj put pre svega ide zbog voznje a ne zbog nekog vrhunske ni malo jeftine kulinarske ponude?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Ekipa koja ide preko Titela i Perleza se sastaje recimo u 8h na omv-u na zrenjenincu,nastavite da upisujete ko hoce da ide ovim putem.

1.LOSHMI CAPO

2.Vlajko Opušten

3.zileivan +2 iz .Bg.

 

+1

 

Popsi jel ides i ti sa nama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: Yamaha fjr 1300 RP08,BMW R 1200 RT

Ekipa koja ide preko Titela i Perleza se sastaje recimo u 8h na omv-u na zrenjenincu,nastavite da upisujete ko hoce da ide ovim putem.

1.LOSHMI CAPO

2.Vlajko Opušten

3.zileivan +2 iz .Bg.

 

Dečaci jel mogu dva matorca sa vama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ekipa koja ide preko Titela i Perleza se sastaje recimo u 8h na omv-u na zrenjenincu,nastavite da upisujete ko hoce da ide ovim putem.

1.LOSHMI CAPO

2.Vlajko Opušten

3.zileivan +2 iz .Bg.

 

Dečaci jel mogu dva matorca sa vama?

 

Tacnije tri matorca ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Sutra ili prekosutra ce biti obavestenje o svim stvarima koje se planiraju. Moguce da ce biti nekih izmena ali samo zato da bismo se sto bolje proveli i druzili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Caponord-naravno da mogu matorci,godine u ovom sportu su nebitne zar ne ;D?

P.s. Sad konacno znam da si ti taj Pedja koji odrzava motor kod Nese kod plavog mosta...pricali smo o tebi i tvojoj makini ;)

 

 

Kocho-Kakvo je to pitanje,pa naravno da mogu i 3 matorca,jos ako promenis makinu u Caponorda ih ;D ;D ;D

 

Polako ali sigurno se brojno stanje Caponordovaca povecava za ne? PEDJA,TOMERC,LOSHMI.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

(Suboticani neka jave gde ce nas sacekati)

 

Pa vidi, s obzirom da ćete dolaziti iz pravca Bačke Topole, možemo vas sačekati negde tako, da ne morate silaziti sa glavnog puta.

Mislim da je najbolje na benzinskoj pumpi, a predlažem OMV. Ta pumpa će vam biti sa leve strane kada dolazite (sa desne strane visoke zgrade), a obeležena je pumpa tako da nema šanse da je promašite... Na OMV imaju i dobru kafu, pa taman da je pijuckamo dok vas čekamo :)

Oko koliko sati predviđaš da ćete biti u SU?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

jager,mislish na ovu pumpu   ???

 

Jeste, baš na tu :)

 

Jageru a da nije tamo dvostruka puna bela linija?  ???

 

Eh... mislim da si u pravu, ali tamo svakako svi seku punu liniju.. i kada dolaze na pumpu, a bogami i kada sa pumpe nastavljaju prema gradu :)

Pa može da se, na kraju krajeva, skrene posle pumpe u prvu ulicu desno, pa polukružno, pa onda nazad....

Ne znam ni za jedno bolje mesto, da je usput, a da ima i kafe dok se čekamo ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

jageru pa nije bolje da se provozamo do zednika pa da ih tamo sacekamo i onda svi zajedno nazad do grada?  ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja