Jump to content

Moto Zajednica

Tradicionalna voznja na Palic - 21.03.2010.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Vidiš ... može i Žednik :) Ja nemam ništa protiv da se i mi malo provozamo, pa makar i do Žednika :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Planirano je da u SU budemo oko 11:30 - 12:00.

 

E a bilo bi lepo da nas sacekate u Zedniku pa da u SU udjemo svi zajedno  :)

 

U svakom slucaju za te detalje cemo se dogovoriti jos.

 

-****************-

 

Slobodno se ovde prijavljujte, a sve informacije sadasnje i buduce ce biti u prvom postu na prvoj strani, kao i redovno osvezavan spisak prijavljenih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

Vidiš ... može i Žednik :) Ja nemam ništa protiv da se i mi malo provozamo, pa makar i do Žednika :)

pa zato i kazem :D ma ima jos fore da se dogovorimo,pricacemo u nedelju ako se budemo nalazili  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

@jager

 

posto si ti designated vodja suboticana i okoline...

 

zapisi moj broj 063/506-461 pa da se mozemo dogovarati za konkretizaciju dalje. Posalji i tvoj na pp ili ovde ako smes ovako javno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

@jager

 

posto si ti designated vodja suboticana i okoline...

 

OOoo,fala, fala ;)

 

zapisi moj broj 063/506-461 pa da se mozemo dogovarati za konkretizaciju dalje. Posalji i tvoj na pp ili ovde ako smes ovako javno :)

 

Smem, naravno :)

 

063.294.802

 

zapiši, čisto da znaš ko te zove ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Caponord-naravno da mogu matorci,godine u ovom sportu su nebitne zar ne ;D?

P.s. Sad konacno znam da si ti taj Pedja koji odrzava motor kod Nese kod plavog mosta...pricali smo o tebi i tvojoj makini ;)

 

 

Kocho-Kakvo je to pitanje,pa naravno da mogu i 3 matorca,jos ako promenis makinu u Caponorda ih ;D ;D ;D

 

Polako ali sigurno se brojno stanje Caponordovaca povecava za ne? PEDJA,TOMERC,LOSHMI.. ;)

 

E, dečaci, zvanično se vidimo 21.03. +2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ruta - odlazak

*** NS - Temerin - Sirig - Srbobran - Vrbas - B. Topola - Subotica - Palic

 

(Temerinci nam se pridruzuju u centru, na parkingu katolicke crkve preko puta policijske stanice)

(Vrbas, B.D. Polja,... benzinska pumpa, kao i prosle godine)

(Kula na prosirenju/parkingu kada se predje most/nadvoznjak posle karting staze)(Suboticani neka jave gde ce nas sacekati)

Jaaaaooooooo...idemo prvo na stazu da napravimo par krugova  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Kao sto mozete videti u onom prvom postu na prvoj starni doslo je do nekih izmena

 

Uglavnom gledam vas nekoliko dana kako tupite o Majkinom Salasu a ja svo to vreme pregovaram i dogovaram sa njima. Bas morate da pokvarite iznenadjenje  ;D

 

Sve u svemu u pitanju je prelep salas i smatram (kao i drugi) da je ambijent daleko lepsi za nase okupljanje od Male gostione. Manje vise bismo bili sami t.j. najverovatnije da cemo imati za sebe manju salu.

 

 

Mislim da je meni koji je ponudjen kvalitetan i da opravdava cenu t.j. da je cena OK. Posto je gazda simaptizer bajkera a i sam vozi mozda cemo da mu se svidimo pa nam i da neki popust  :)

 

Cifra od, zasad, 30 osoba + nekoliko Suboticana (koji ce nam nadam se sukoro javiti koliko ce ih biti), mislim da nam je cifra od 40 osoba zagarantovana vec sad.

 

Dogovor sa restoranom je da im krajnju cifru javim 15-og pa vas molim da se svi prijavite do tada.

 

Jos malo pa idemo  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Kao sto mozete videti u onom prvom postu na prvoj starni doslo je do nekih izmena

 

Uglavnom gledam vas nekoliko dana kako tupite o Majkinom Salasu a ja svo to vreme pregovaram i dogovaram sa njima. Bas morate da pokvarite iznenadjenje  ;D

 

Sve u svemu u pitanju je prelep salas i smatram (kao i drugi) da je ambijent daleko lepsi za nase okupljanje od Male gostione. Manje vise bismo bili sami t.j. najverovatnije da cemo imati za sebe manju salu.

 

 

Mislim da je meni koji je ponudjen kvalitetan i da opravdava cenu t.j. da je cena OK. Posto je gazda simaptizer bajkera a i sam vozi mozda cemo da mu se svidimo pa nam i da neki popust  :)

 

 

Jos malo pa idemo  :)

Bio.

Odlican izbor.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

Kao sto mozete videti u onom prvom postu na prvoj starni doslo je do nekih izmena

 

Uglavnom gledam vas nekoliko dana kako tupite o Majkinom Salasu a ja svo to vreme pregovaram i dogovaram sa njima. Bas morate da pokvarite iznenadjenje  ;D

 

Sve u svemu u pitanju je prelep salas i smatram (kao i drugi) da je ambijent daleko lepsi za nase okupljanje od Male gostione. Manje vise bismo bili sami t.j. najverovatnije da cemo imati za sebe manju salu.

 

 

Mislim da je meni koji je ponudjen kvalitetan i da opravdava cenu t.j. da je cena OK. Posto je gazda simaptizer bajkera a i sam vozi mozda cemo da mu se svidimo pa nam i da neki popust  :)

 

Cifra od, zasad, 30 osoba + nekoliko Suboticana (koji ce nam nadam se sukoro javiti koliko ce ih biti), mislim da nam je cifra od 40 osoba zagarantovana vec sad.

 

Dogovor sa restoranom je da im krajnju cifru javim 15-og pa vas molim da se svi prijavite do tada.

 

Jos malo pa idemo  :)

hehe,drago mi je da sam ti pokvario iznenadjenje  :P :P :P necete se zeznuti posto je neuporedivo lepse tamo,i hrana je odlicna ambijent ne prevazidjen,sta da ti kazem nedavno sam sreo tamo Akija Rehimovskog  ;) a racunajte na jedno 10ak suboticana  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Izvini

 

video sam da si se raspitivao za detalje ali sam verovatno propustio prijavu

 

evo dodajem te

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja