Jump to content

Moto Zajednica

Tradicionalna voznja na Palic - 21.03.2010.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

M7 RIDERSI ce vas docekati na ulazu u suboticu pa idemo svi zajedno na klopu  ;D tako da mozete da racunate i na nas par.Dobro nam dosli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

M7 RIDERSI ce vas docekati na ulazu u suboticu pa idemo svi zajedno na klopu  ;D tako da mozete da racunate i na nas par.Dobro nam dosli...

 

Mozimo li da znamo grubu cifru koliko ce vas biti? Zbog rezervacija za restoran...

 

Mada, ukoliko se ovako nastavi, mozda cemo traziti neko drugo resenje za boravak na Palicu... pitanje da li cemo dobiti toliko mesta u "Maloj gostioni", ali o tom potom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Subotica

M7 RIDERSI ce vas docekati na ulazu u suboticu pa idemo svi zajedno na klopu  ;D tako da mozete da racunate i na nas par.Dobro nam dosli...

 

Mozimo li da znamo grubu cifru koliko ce vas biti? Zbog rezervacija za restoran...

 

Mada, ukoliko se ovako nastavi, mozda cemo traziti neko drugo resenje za boravak na Palicu... pitanje da li cemo dobiti toliko mesta u "Maloj gostioni", ali o tom potom

ne znamo tacan broj ali cemo vas obavestiti treba da se dogovorimo ko bi dosao pa javljamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Nemoj starim putem,ubice nas onaj potez od indjije do petrovaradina,los je put do j... A sta mislite da idemo odavde iz Bg-a preko Perleza i Titela,put je do bola,pun krivina...hm?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nemoj starim putem,ubice nas onaj potez od indjije do petrovaradina,los je put do j... A sta mislite da idemo odavde iz Bg-a preko Perleza i Titela,put je do bola,pun krivina...hm?

 

Taj put je zaista sjajan, ja uvek prema NS idem tuda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ja bi isto išao, ali mi se čini da nikako ne postoji varijanta da ove godine Grof i ja idemo u neku zajedničku vožnju  >:(

 

Možda ako lepo zamolite...  ;D ;D ;D Al pod uslovom da vodite i Dejva!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Nemoj starim putem,ubice nas onaj potez od indjije do petrovaradina,los je put do j... A sta mislite da idemo odavde iz Bg-a preko Perleza i Titela,put je do bola,pun krivina...hm?

 

I moj savet je da idete preko Perleza. Tim putem sam poslednji put išao ka BGD za "Dedamrazeve". Put je prava uživancija!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Nemoj starim putem,ubice nas onaj potez od indjije do petrovaradina,los je put do j... A sta mislite da idemo odavde iz Bg-a preko Perleza i Titela,put je do bola,pun krivina...hm?

Ako krenemo naokolo mora se mnogo rano krenuti. I direktnim starim putem, pa kroz citav Novi Sad racunaj najmanje sat i po

Onaj dio od Indjije do Banstola je los, ali je kratak.

A da ga izbjegnemo mozemo da se na Pazovi odvojimo za Rumu, pa na Irig i Venac, ali to je dodatnih 20 minuta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ja glasam za Titel i Perlez ali ne smeta mi ako se vecina odluci i za drugu varijantu. Samo da nije "auto-put". Zadatak je da se od Beograda do Novog Sada stigne do 10h. Mislim da je to ostvarljivo kuda god da krenemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Jedino sto Six i ja jedemo za trojicu ;D :D ;D

 

Staaa, ti si na dijeti?!? :)

 

Elem, ja krećem od kuće, a to je sada Inđija, pa se vidimo u NSu :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Tomerc,nadam se da neces da shvatis pogresno ali ti zivis u bataji i logicno je da ti odgovara starim putem a da ne kruzis kroz ceo bg da bi dosao do zrenjaninca,moj predlog je da se svako opredeli kojim ce putem ici i da se shodno tome dogovara sa ostatkom ekipe kojima vise odgovara jedna ili druga varijanta,slazem se da je duze ovuda ali nismo vozili motore celu zimu pa mislim da nam pola sata nece biti problem ako i vise odvozamo,cak sta vise meni odgovara jer sam zeljan voznje...dakle,shodno dogovoru u koliko sati se nalazimo u ns u narednom periodu cemo se dogovoriti u koliko se sati ekipa koja zeli da ide preko titela i perleza nalazi na omv-u na zrenjanincu!!! Vi koji zelite i kojima odgovara da idete starim putem pravite sebi plan a u svakom slucaju se nalazimo u ns i nastaljamo voznju zajedno.Nema ljutis ok? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Ekipa koja ide preko Titela i Perleza se sastaje recimo u 8h na omv-u na zrenjenincu,nastavite da upisujete ko hoce da ide ovim putem.

1.LOSHMI CAPO

2.Vlajko Opušten

3.zileivan +2 iz .Bg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja