Jump to content

Moto Zajednica

Oklop i poluoklop za MZ-a

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Eto, sad i ja videh ovo. Tacno, maska je moja , imam je jos uvek i prodaje se. Za velicinu fara cu morati prvo da je premerim, pa da ti javim ( u podrumu je - sutra ). Maska je nekad bila na nekom Kawasakiju 500 - 550, pa na mojoj Hondi. Ja sam u nju bio stavio far od Zastave, ali je bilo prostora da se stavi i veci ( cini mi se da je mogao lepo da legne od Wartburga ( stari tip - dvotaktni ). Maska je bila polomljena pa zakrpljena sa desne strane ( trebalo bi je izgitovati ) Pleksi nije originalan, ali uz malo truda ( git i farbanje ) moze izgledati sasvim pristojno . Za cenu - dogovoricemo se, nece biti puno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Eto, sad i ja videh ovo. Tacno, maska je moja , imam je jos uvek i prodaje se. Za velicinu fara cu morati prvo da je premerim, pa da ti javim ( u podrumu je - sutra ). Maska je nekad bila na nekom Kawasakiju 500 - 550, pa na mojoj Hondi. Ja sam u nju bio stavio far od Zastave, ali je bilo prostora da se stavi i veci ( cini mi se da je mogao lepo da legne od Wartburga ( stari tip - dvotaktni ). Maska je bila polomljena pa zakrpljena sa desne strane ( trebalo bi je izgitovati ) Pleksi nije originalan, ali uz malo truda ( git i farbanje ) moze izgledati sasvim pristojno . Za cenu - dogovoricemo se, nece biti puno .

Ok! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Jel ima negde neko da proda ralicu za Mz etz250... ili da neko objasni kako da se napravi homemade nije problem...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja