Jump to content

Moto Zajednica

HONDA TRANSALP 1997

Recommended Posts

  • U prolazu, 56 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ 750 Seca

Prodajem Transalp 1997.g, presla 36400km. Agregat u odlicnom stanju. Gume, lanac i lancanici, kocnice, sve u odlicnom stanju. Bez ulaganja za sezonu. Bez zamene, samo kes. Cena 2800.evra Telefoni

060 0 713 887

062 866 52 41

post-6105-1287906417864_thumb.jpg

post-6105-12879064179028_thumb.jpg

post-6105-12879064179507_thumb.jpg

post-6105-12879064180216_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1012 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Moj prijatelj trazi takav motor . Nesto mi tu ne ide u glavu , koliko je 600 ili 650 . I godiste jel `97-mo ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

fnomenalan motor, ja ocu da kupim bash ovakav, samo josh malo love da skupim  :)

 

'97. godishte je kraj proizvodnje ove serije u Japanu (odlichno godishte), nastavlja se u italiji do oko kraja 1999. pochetka 2000. (neshto loshiji kvalitet). razlika je shto serija koja se proizvodila u Italiji ima 2 diska napred i bolje je rasporedjeno kochenje, ali tu su nujanse u pitanju. tu se i zavrshava serija od 600 cc. Od oko 2000. pochinje proizvodjna modela sa novijom estetikom (bljak!) i 650 cc.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ 750 Seca

hvala pobesnelom maxu na komentaru, vidi se da covek poznaje stvari.zadnja serija radjena u japanu.nadam se da ce ovo da procita mile pacov.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ 750 Seca

Moj prijatelj trazi takav motor . Nesto mi tu ne ide u glavu , koliko je 600 ili 650 . I godiste jel `97-mo ?

Februar 1997. 600 ccm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

@ts.marko

Procitao sam to na ovom forumu odavno. TA96 je o tome pisao.

Ovo je model iz 1995 a prvi put registrovan 1997. Posto ovo pisem sa telefona nisam u prilici da moju tvrdnju potkrepim linkom.

Kada budem u prilici, postavljam link.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Evo i linka.

http://tecnica.transalp.it/modelli.php?id=14

 

1993

custom_1993.png

 

1994-1995

custom_1994-1995.png

 

1996

custom_1996.png

 

1997

custom_1997.png

 

@ts.marko

Motor bez obzira na registraciju kada je obaveljena, kao prodavac si duzan, da kazes  koji je model ili bar generaciju.

 

To je moj stav i misljenje, tvoj je na tebi, kako hoces!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova

upravo tako, motor je 1994 ili 1995 kao godina proizvodnje a 1997 je registrovan, verovatno u italiji posto samo tamo tako ide

ali motor stvarno izgleda bolesno dobro, onaj ko ga je odrzavao svaka mu cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Osnovna razlika je u tome sto ono nije motor '97 godiste.

Razlike izmedju '96. i '97. god su vec opisane ukratko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ 750 Seca

Ljudi, nije mi jasno da li je ovo tema otvorena za utvrdjivanje godista motora ili oglas za prodaju istog. Originalno poreklo motora je CH i prva registracija tamo je bila 02.1997. Ja nisam ekspert za otkrivanje godine proizvodnje, samo verujem onome sto pise u dozvoli. Na oglasu su istaknuti brojevi telefona na koje ozbiljni kupci mogu da se jave, a postoji i PP. Pokusacu da skeniram i postavim na forum originalnu saobracajnu iz CH, na osnovu koje ce forumasi sa viskom slobodnog vremena moci do mile volje da utvrdjuju poreklo i godiste proizvodnje i to naravno obrazlazu. Samo molim vas da za to otvorite novu temu, jer ovo je ipak moj oglas.

Rado cu odgovarati na pitanja u vezi stanja motora, a slike mislim da dovoljno govore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova

dzabe skeniras saobracajnu, kao sto je vec receno to je prva registracija u njoj a godina proizvodnje je ili 1994 ili 1995 posto vec 1996 prvo nisu stavljali zlatne felne nego srebrne a drugo 1997 su stavljali 2 diska napred

uostalom na ramu ima slovo koje oznacava

 

Je nach Baujahr sind die Alps recht unterschiedlich, da immer wieder Modifikationen vorgenommen wurden. Ist man unsicher, welches Modelljahr man hat, sollte man die Rahmennummer vergleichen oder den Typbuchstaben unter der Sitzbank zu Rate ziehen (z.B XL600VN):

 

  H     J        K          L        M          N        P        R        S       T        V        W        X

1987  1988  1989 1990    1991    1992  1993  1994  1995  1996  1997  1998  1999

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova

Ljudi, nije mi jasno da li je ovo tema otvorena za utvrdjivanje godista motora ili oglas za prodaju istog. Originalno poreklo motora je CH i prva registracija tamo je bila 02.1997. Ja nisam ekspert za otkrivanje godine proizvodnje, samo verujem onome sto pise u dozvoli. Na oglasu su istaknuti brojevi telefona na koje ozbiljni kupci mogu da se jave, a postoji i PP. Pokusacu da skeniram i postavim na forum originalnu saobracajnu iz CH, na osnovu koje ce forumasi sa viskom slobodnog vremena moci do mile volje da utvrdjuju poreklo i godiste proizvodnje i to naravno obrazlazu. Samo molim vas da za to otvorite novu temu, jer ovo je ipak moj oglas.

Rado cu odgovarati na pitanja u vezi stanja motora, a slike mislim da dovoljno govore.

ako verujes sta pise u saobracajnoj onda te neko gadno prevario

zato postoje oznake i na ramu koje ukazuju na godiste motora a ja verujem da je to 1994 ili 1995

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova

Ma godina vise manje, motor je odlican , barem po slikama, a cena je po meni malo jaca 8)

motor izgleda kao da je izasao iz radnje, zahvaljujuci dobrim svajcarcima koji to lepo odrzavaju a cena...

to vec ostaje kupcu da se dogovori sa prodavcem, svako moze da trazi i da daje kolko hoce ali stanje prodaje vozilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

dzabe skeniras saobracajnu, kao sto je vec receno to je prva registracija u njoj a godina proizvodnje je ili 1994 ili 1995 posto vec 1996 prvo nisu stavljali zlatne felne nego srebrne a drugo 1997 su stavljali 2 diska napred

uostalom na ramu ima slovo koje oznacava

 

Je nach Baujahr sind die Alps recht unterschiedlich, da immer wieder Modifikationen vorgenommen wurden. Ist man unsicher, welches Modelljahr man hat, sollte man die Rahmennummer vergleichen oder den Typbuchstaben unter der Sitzbank zu Rate ziehen (z.B XL600VN):

 

   H      J         K          L         M          N         P         R        S        T         V         W        X

1987  1988   1989 1990    1991    1992   1993   1994   1995   1996   1997   1998   1999

 

 

 

e ovo je vec odgovor, a ne ovo je 95. godishte,ovo je 95. godishte,ovo je 95. godishte..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

bilo bi dovoljno..ili bi mogao da pronadjem podatke na netu..ili bi neko mogao da obrazlozi ovde svoju tvrdnju ako sam vec lepo pitao..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

meni na licnoj kari pise da sam 1978 godiste a sve devojke mi kazu da sam veci od toga

jel moze neko da mi pomogne da proverim kad sam ustvari rodjen  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja