Jump to content

Moto Zajednica

Premier kacige

Recommended Posts

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Videh pre par godina nekog baticu u WSB da nosi taj brend kacige, tako da bi trebalo da je ok, tj da nije neki ž kvalitet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: BGD

dva meseca stara tema al sta da radim...

 

Bio sam danas u Mass Company na Mirijevu i video da daju popust na premier kacige od 70% tako da kaciga od 300eura sad kosta 90!

Mislio sam da pazarim polovnu skoro nenosenu dainese d-180 staru 3 godine i otisao tamo da vidim kako ce mi stajati xl i iznenadih se neprijatno jer sam je jedva navukao na glavu, doduse kad sam je navukao prijatno je stajala. Prodavac mi onda pokaza Premier kacige i rece za popust pa sam uzeo da probam. Probao sam i neke Nolanove kad sam vec bio tu i moram da kazem da mi je najprijatnije lezala bas ta Premier.

Dainese bi me i dalje manje izasla al sad nemam pojma sta da radim jer za premier do danas nikad nisam cuo, al prodavac rece da su mu to mozda najkvalitetnije kacige koje prodaje (mada je on ipak prodavac) jer su u pitanju karbonke.

Sad sam u zescoj dilemi...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Mislim da ne treba mnogo da razmisljas, ako ti vec dobro lezi taj Premier. Brend nije od juce, to smo ustanovili. Trkaci to nose, pa ne verujem da ce tebi da bude losa. A i ne bi trebalo da imas dilemu da li da uzimas polovnu ili novu kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 897 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Uzeo je moj drugar pre neki dan, bila je 28000din u Motomaniji. Nikad je pre toga nisam video, ni čuo za taj brend. Na prvi pogled je završna obrada dosta kvalitetna.

 

 

20211003_111830.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja