Jump to content

Moto Zajednica

Misljenje o kawi ZXR400?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

Necu da komentarisem tvoje zelje jer je to individualna stvar vec samo da ti kazem da ovde ,u Mladenovcu ima jedna ZXR 400 koja je u perfektnom stanju. Stoji vec 3-4 godine ,na Italijanskim tablama jer je vlasnik kamiondzija u Italiji. Papire ima i OK su,bez sumnje! Vlasnik je moj drug (malo na svoju ruku) i ako mu pogodis zicu mozes dobro da prodjes u eventualno nekoj trgovini. Motor je inace 2001 (cini mi se) i presao je 12000 - 13000km.

Ja sam ga vozio,ide kao mala oluja !  Ja sam svojevremeno stavljao slike ovog motora u oglase na prodaju, videcu da pronadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

ljudi sta je vama...devojka je izricito rekla da hoce R. Vi napali kao blesavi po turerima i naked-ima.Kao sto je poznato zene obicno ne gledaju  kvalitet vec ono sto je lepo. E sad moramo priznati da i jeste "lepse" videti devojku koja je malo zalegla na R-a....jos ako je tu neko kraci sorcic.....ajooooj bog da te vidi. Verujem da u ovom slucaju nije bitna ni snaga,ni upravljivost,tezina.....mnogo je bitnija boja i linija.Jer kad neko luta izmenju od 150ks(zx9r) do 50-60ks koliko imamo u ovom slucaju onda je jasno da bi mogao da prodje i masina od nekog CTX upakovana u ram i oklope od R1.

Kao što kažeš, ne bira ona R-a zato što je brz, bolje leži u krivinama i bolje koči (mada sve ovo dolazi do izražaja tek na stazi) nego zato što joj se svidja kako izgleda. Znači može da bude i na pedale, zato joj ja predlažem sport-touring jer isto izgledaju ljepo i spakovano i su mnogo lakši za vožnju, a brži su od 99,9% automobila na našim cestama tako da brzine ne fali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1819 postova
  • Lokacija: Beograd

Jeste, to je GS 500F, ima dovoljno snage za nekog ko je do sad vozio jednu od slabijih 125 (slicni kaoi Kivej spid su jaci od YBR), devojka je rekla da kupuje motor zbog izgleda, a ovaj Suzuki je bas lep, novije je godiste(najstariji je 2004.), registracija kosta ispod 100 evra i nije skup ni za odrzavanje a nije ni skup kao neki R(koji jeste lepsi, jaci, bolji) slicnog godista

 

P.S. ZXR 400 je prestao da se proizvodi 1999

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

 

P.S. ZXR 400 je prestao da se proizvodi 1999

 

Moze biti,moze,davno sam prestao da punim glavu tim bespotrebnim podacima, uostalom pise u saobracajnoj !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: šerpa plav, penzionerski

Kontaktiraj KIKA Viktoriju, ona ima tako malu ( po gabaritima) Kawu, pa dobiješ informaciju iz prve ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125,Honda Hornet 600

Sto se tice ER6F-a i N-a...necu njih...za N sam cula da ne lezi dobro u krivinama,i to od vise ljudi...i posto znam da bih u svakoj krivini razmisljala o tome,na kraju bi se i desilo da padnem ili sl...a za F ne znam da li vazi ista prica...

 

Budzet...do nekih 3000e....

 

ljudi sta je vama...devojka je izricito rekla da hoce R. Vi napali kao blesavi po turerima i naked-ima.Kao sto je poznato zene obicno ne gledaju  kvalitet vec ono sto je lepo. E sad moramo priznati da i jeste "lepse" videti devojku koja je malo zalegla na R-a....jos ako je tu neko kraci sorcic.....ajooooj bog da te vidi. Verujem da u ovom slucaju nije bitna ni snaga,ni upravljivost,tezina.....mnogo je bitnija boja i linija.Jer kad neko luta izmenju od 150ks(zx9r) do 50-60ks koliko imamo u ovom slucaju onda je jasno da bi mogao da prodje i masina od nekog CTX upakovana u ram i oklope od R1.

 

Tacno... :D

 

 

Necu da komentarisem tvoje zelje jer je to individualna stvar vec samo da ti kazem da ovde ,u Mladenovcu ima jedna ZXR 400 koja je u perfektnom stanju. Stoji vec 3-4 godine ,na Italijanskim tablama jer je vlasnik kamiondzija u Italiji. Papire ima i OK su,bez sumnje! Vlasnik je moj drug (malo na svoju ruku) i ako mu pogodis zicu mozes dobro da prodjes u eventualno nekoj trgovini. Motor je inace 2001 (cini mi se) i presao je 12000 - 13000km.

Ja sam ga vozio,ide kao mala oluja !  Ja sam svojevremeno stavljao slike ovog motora u oglase na prodaju, videcu da pronadjem.

 

Razmislicu.. :)

 

ljudi sta je vama...devojka je izricito rekla da hoce R. Vi napali kao blesavi po turerima i naked-ima.Kao sto je poznato zene obicno ne gledaju  kvalitet vec ono sto je lepo. E sad moramo priznati da i jeste "lepse" videti devojku koja je malo zalegla na R-a....jos ako je tu neko kraci sorcic.....ajooooj bog da te vidi. Verujem da u ovom slucaju nije bitna ni snaga,ni upravljivost,tezina.....mnogo je bitnija boja i linija.Jer kad neko luta izmenju od 150ks(zx9r) do 50-60ks koliko imamo u ovom slucaju onda je jasno da bi mogao da prodje i masina od nekog CTX upakovana u ram i oklope od R1.

Kao što kažeš, ne bira ona R-a zato što je brz, bolje leži u krivinama i bolje koči (mada sve ovo dolazi do izražaja tek na stazi) nego zato što joj se svidja kako izgleda. Znači može da bude i na pedale, zato joj ja predlažem sport-touring jer isto izgledaju ljepo i spakovano i su mnogo lakši za vožnju, a brži su od 99,9% automobila na našim cestama tako da brzine ne fali

 

R-a biram zbog svega...i zbog izgleda,krivina,brzine.. :)

 

Kontaktiraj KIKA Viktoriju, ona ima tako malu ( po gabaritima) Kawu, pa dobiješ informaciju iz prve ruke.

 

Znam za njen motor...lep je.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Sto se tice ER6F-a i N-a...necu njih...za N sam cula da ne lezi dobro u krivinama,i to od vise ljudi...

Ooookeeeej

::) ::)::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

Sto se tice ER6F-a i N-a...necu njih...za N sam cula da ne lezi dobro u krivinama,i to od vise ljudi...

Ooookeeeej

::) ::)::)

U mirovanju motocikl se ponaša savršeno. Nema mrdanja, uvijanja, poskakivanja, trešenja, proklizavanja: stabilan je! Savršena kombinacija vešanja i vozača bi držala gume na podlozi i motocikl stabilnim u svim uslovima. Dobro upravljanje = predvidljivo prijanjanje.

Dakle..... nije rec o motoru nego o vozacu!

evo ti link da se malo zabavljas dok trazis motor......

 

http://www.bjbikers.com/data/books/Keith.Code-A.Twist.Of.The.Wrist.Volume.II.pdf

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: subotica

posto vidim da si zapela kawu i za r motor...r je r...ali swe je stvar ukusa.ewo jedna dobra kawa iz subotice,jedan decko je wozi i lepo je odrzava...

ewo ti link pa pogledaj...i cena je ja mislim realna i mozes se jos i dogovoriti...malo osmeha i eto...:D

http://www.mojauto.rs/polovni-auto/456060

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

A i cisto sumnjam da zxr 400 iz 90 i neke bolje lezi od ER6f-a

ma leži super................na bočnim plastikama ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

A i cisto sumnjam da zxr 400 iz 90 i neke bolje lezi od ER6f-a

ma leži super................na bočnim plastikama ;D

 

Sa dobrim gumama, podesenim ogibljenjem, i ludim vozacem, moze se peglati kako hoces... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Bas me zanima podesavanje ogibljenja na zxr 400  :)

 

Gusce ulje u viljusci, zategnuta opruga pozadi... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Taj motor ima bolestan zvuk onakav pravi kakvi su motori imali nekad i to sa fabričkim auspuhom i ako male kubikaže veoma ozbiljan motor i to će ti potvrditi svako ko ga je probao i može da se nađe  u ljubičasto-crnoj kombinaciji  :).Jedina mana koju sam ja primetio od ponuđenih modela prošle godine kod nas ,a video sam ih ukupno 6 to što su ili u perfektnom stanju ili najobičnije rite , nema sredine tako da obratiš pažnju pri kupovini.Što se motora tiče ako ti se sviđa  go 4 it !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Cuo sam ga, stvarno ima bolestan zvuk... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

To je moj omiljeni motor. Kupi ga pa da bar citam o njemu  :)

Al bas mi se svidja, izgled, zvuk, kubikaza...Ma sve

Evo pogledaj, poslusaj, ostavlja bez daha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125,Honda Hornet 600

 

meni se svidja... :D

 

posto vidim da si zapela kawu i za r motor...r je r...ali swe je stvar ukusa.ewo jedna dobra kawa iz subotice,jedan decko je wozi i lepo je odrzava...

ewo ti link pa pogledaj...i cena je ja mislim realna i mozes se jos i dogovoriti...malo osmeha i eto...:D

http://www.mojauto.rs/polovni-auto/456060

 

'93? valja li to uzimati? :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: subotica

pa pazi...nazovi decka i dogovori se sa njim...decku treba auto...zato je i prodaje inace ja koliko znam njegov je bas dobar...mislim na masinu i menjac.Mozda bi trebala malo oko estetike da se pozabavis...ipak nije nov,ali za te pare je vise nego realno,drugi traze i po 2500...naz ga pa se dog...sretno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ljudi, ceo Japan vozi 400cc, tamo je zabranjeno bilo sta jace... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Ima u toj klasi i CBR400RR, samo malo ih ima !

 

e toga vec ima jako malo kod nas! ... izgleda da ovde ljudi vise vole kawu, pa je uvoze  :D

 

 

al' ivana, ne rece li ti negde da hoces motor ne stariji od 2000. godista?...ova kawa sto gledas ti je 17 godina stara  :-\ nije to malo. nije to neki provereni agregat tipa vfr i sl. pa da sljaka ihaa. naravno i provereni motori imaju boljke, ali se zna otprilike sta i kako kada crkava. za ove japance malo ljudi ovde se razume...  vidi, razmisli, srecno  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

U Japanu ih ima sigurno 20-30.000.000.... ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja