Jump to content

Moto Zajednica

Misljenje o kawi ZXR400?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Virovitica
  • Motocikl: 916 SPS; M900;A35 AML Racing

A i cisto sumnjam da zxr 400 iz 90 i neke bolje lezi od ER6f-a

ma leži super................na bočnim plastikama ;D

 

Sa dobrim gumama, podesenim ogibljenjem, i ludim vozacem, moze se peglati kako hoces... ;D ;D ;D

 

I da napomenemo samo u režimu od 12.000-14.000 RPM jer tada i imaš konje,a za takvu vožnju treba utreniranost i osjećaj za motor i režim rada pa je potrebna visoka koncentracija da bi ti motor bio u optimalnom režimu.

Dakle motor za iskusnjare,ako ga se baš želi peglati.

 

Dobar je on i za slabije vozače zato što u niskim obrtajima nema snage i nemože iznenaditi,pa te samim tim i čuva od padova,ali čemu onda imati takav motor  ako ga se ne pegla?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Ja mislim da ces ti opasno da se izglupiras ako uzmes ovaj motor. Niti sam ga video niti čuo ne znam kakav je, ali ne razumem zašto ti treba da uzmeš R star 17 godina, kakvih u Srbiji ima taman za prste dve ruke. A za pare kojima raspolazes imas nekoliko motora mladjih od 2000 u ponudi. Ako te nije briga koliko ces izgubiti na njemu i da li ces moci da ga prodas za neku godinu, onda samo napred. Da, lepo je kad ti se nesto svidja pa ga kupis, ali razmisli malo i koliko se sve to isplati. Naravno, ako je to motor koji je baas broj 1 na tvojoj listi zelja, onda sve to pada u vodu. Ali onda se podrazumeva da ces da ga vozis 10 godina i onda da ga ostavis u garazi pa ti nije ni bitno koliko gubis i da li se tesko prodaje.  :)

 

Ako vec mora R, do 3000 imas u ponudi toliko modela koji su popularni i koji se dosta voze kod nas i puno lakse prodaju. Na primer:

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=28756&trazi=1&ur=1&model=0&cena=3&m=Honda-CBR-600-F3

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125,Honda Hornet 600

al' ivana, ne rece li ti negde da hoces motor ne stariji od 2000. godista?...

 

jeste,rekla sam to...ali...ako iskrsne neki koji je ocuvan..sto da ne.. :)

 

pa moze i moju da uzme...moja je 1997 u perfert stanju...prodajem je cisto tako...ako ode ode...nije mi uopste o glavu...bas sam je danas malo vozio...masina je extra...:D   inace....ja preferiram samo hondu...i suzuki ...:D

http://www.mojauto.rs/polovni-auto/457992

 

Svidja mi se motor..Javicu ti se,ako se odlucim za njega.. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

 

P.S. ZXR 400 je prestao da se proizvodi 1999

 

Nije tacno, cuo sam se sa ovim drugarom i on mi potvrdjuje da je 2001god. Trazi 3000e zato sto je u perfektnom stanju. Trazeci malo po moto sajtovima uvidjam da  nije preterao,tolika je cena preko  za taj motor. On je momentalno na granici i stize u Srbiju.

http://www.bikez.com/pictures/browse.php?bikeid=282&pageno=3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

^ Stranac? (koliko sam procitao napisao si da je na italijanskim tablicama?)

 

1) Moguce cudjenje  :Ma ,moj drug je na granici i ulazi u zemlju a ne motor. Motor je ovde vec nekoliko godina na italijanskim tablama.

2)Moguce cudjenje:  Ako ti je nedoumica visina cene uzmi www.mobile.de pa vidi i sam. Tamo su cene podlozne korekciji na nize u proseku oko 300e na ovu visinu od 3000e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 809 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

1) Nema veze, motor bi trebao da se carini i plati porez + kasnije registracija

2) Nije bitno, necu da komentarisem cenu, samo sam te pitao da li je stranac. Moze da trazi i 6000e za njega ako hoce.

 

Hvala na odgovoru, da ne idemo dalje u offtopic.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja