Jump to content

Moto Zajednica

KUPUJEM HONDU HORNET 600

Recommended Posts

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Mozes da odes u policiju i na svoj zahtev uradis Interpolovu potragu po broju sasije,to platis 3000-4000din i dobijes papir sa pecatom da je sve ok!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: subotica

Mozes da odes u policiju i na svoj zahtev uradis Interpolovu potragu po broju sasije,to platis 3000-4000din i dobijes papir sa pecatom da je sve ok!

ewo covek lepo kaze...ako je swe ok ti placas pregled ako ne ja i o"ode mi motor"....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: subotica

ja bi to uradio ali opet je glupo jer nisi video kada vec toliko newerujes da je motor regularan...ako zelis hondu javi se i sve cu ti pojasniti...ako bas mislis da nemoze u subotici,preoveri kod tebe dali je swe ok...ja cu ti javiti swe podatke!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Mislim da procedura oko provera traje 7 dana ali nisam 100% siguran,treba to proveriti! Sto se tice mesta gde se radi provera ja sam je radio u Bgd-u tacnije u Bul. Despota Stefana (29. Novembra),za Suboticu nemam pojma ali sigurno da postoji mesto gde bi to mogao da uradis!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ako mislis interpol proveru onda moras da oteras tamo negde motor. Nece da rade samo na osnovu papira. Tako je meni bilo za kola pre neki dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: subotica

to je ta honda....nazovi na taj broj...ja prodajem za tog covaka motor,dobro ga znam i dobar mi je prijatelj...swejedno ti je nazvao mene ili njega...to mu je zadnja cena...nazovi i trazi gavru i reci da si od mene cuo za motor(BOJAN)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

normalno,nece valjda na lepe oci to da rade. ::)

I jos jedna stvar. Malo ko ko prodaje motor i zna i tvrdi da je 100% regul hoce da ti da da oteras motor na proveru posto provera moze da traje do 3 meseca. Pre ce sacekati i prodati nekom ko ima vise poverenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: subotica

meni se cini da si malo neozbiljan kupac....ako je neuzmes ti ima ko hoce jer je honda u newerovatno dobrom stanju....cowek je uvezao toliko motora da bi hangar napunio...a sto se tice da si od oktobra trazio motor je i normalno jer motor se neuzima na prvu loptu...i koje resenje ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja