Jump to content

Moto Zajednica

U jednom danu dobio 18 kaznenih poena !

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

A pazi ovog baju, dunuo 3,14 promila ;D i tražio od sudije da mu trajno oduzme vozačku dozvolu ;D ;D ;D

 

Goran Todosić (33) iz Valjeva uhvaćen je u centru grada sa čak 3,14 promila alkohola u krvi! Policijska patrola ga je uhvatila za volanom „fiće" u povratku iz noćnog provoda, nakon čega je Todosić od sudije za prekršaje zatražio da mu, za primer drugima, bude trajno oduzeta vozačka dozvola!

 

Link

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Da ne otvaram novu temu, evo jos jedne ( Vikend ) akcije novosadske policije :

 

8.2.2010. 15:54

Na trežnjenju zadržano 10 vozača

 

NOVI SAD - Tokom vikenda, u pojačanoj kontroli, saobraćajna policija novosadske Policijske uprave  isključila je iz saobraćaja 13 vozila. Zbog vožnje pod dejstvom alkohola, iz saobraćaja je isključeno i  50 vozača, od kojih je 10  zadržano, do istrežnjenja.

Novosađaninu D.M. (1991) određeno je zadržavanje do 16 časova zbog nasilničke vožnje, jer se nije zaustavio na znak saobraćajne policije, već je pokušao da pobegne. Uz zahtev za pokretanje prekršajnog postupka, on je priveden Opštinskom sudiji za prekršaje.

Tokom pojačane kontrole saobraćaja, policija je u dva vozila pronašla oko 50 grama biljne materije za koju se osnovano pretpostavlja da je marihuana.

 

  Preuzeto sa sajta :  http://www.nskriminal.net

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

:)

pre jedno dve godine sam "bezao" zastavom 101 iz 89,i kad su me stigle,posle neke 2 i po sekunde...pita me pandur kroz prozor:"sto bezis!?"

snegnem ramenima i sa poluotvorenim ocima,blago pripit (0.68),negde oko pola 5 ujutru kazem:"jebi ga"

pandur:"si pio nesto"

ja:"c"

pandur:"gde zivis"

ja:"evo tu 200m...(5km)"

pandur:"aj' brisi kuci"

 

ovom prilikom zelim da se zahvalim tom ciki koji me je pustio jer mi je ustedeo jednu registraciju... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: планета Земља, тренутно

Kako znas da si imao o.68?

 

A ovaj je vec u Valjevu dobio nadimak pi ;D ;D ;D ;D ;D

 

A pazi ovog baju, dunuo 3,14 promila ;D i tražio od sudije da mu trajno oduzme vozačku dozvolu ;D ;D ;D

 

Goran Todosić (33) iz Valjeva uhvaćen je u centru grada sa čak 3,14 promila alkohola u krvi! Policijska patrola ga je uhvatila za volanom „fiće" u povratku iz noćnog provoda, nakon čega je Todosić od sudije za prekršaje zatražio da mu, za primer drugima, bude trajno oduzeta vozačka dozvola!

 

Link

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

18 poena za dan je uspeh, da se ne lazemo!  ;)

 

I nije bas neki uspeh,zamislite sledece  situacije.

 

-- Klinac 13 god.  na neregistrovanom automatiku krenuo do prodavnice(u njegovom selu i njegovoj ulici,po neasfaltiranom putu i skoro bez saobracaja) po hleb(200m od kuce) i uhvate ga panduri.Kaznene bodove nece dobiti jer nema dozvolu ali ce verovatno dobiti veliku veliku kaznu,za voznju bez dozvole(bez kategorije) ide koliko znam 25000din. i 15 dana zatvora + neregistrovano vozilo.

 

-- Cica 70 god(vozi traktor 40 god)vraca se iz sume sa prikolicom drva,vec je sumrak,a svetla mu neispravna(drva treba da proda pa da pomogne sinu koji je recimo ostao bez posla u gradu a skoluje dvoje dece.Svetla nema razbile mu grane i siblje)i uhvati ga policija a nema 1000 din. da da panduru jer je sa tih zadnjih 1000 kupio naftu za traktor.I sad predpodstavimo da da cisa nema polozeno(kao sto vecina i nema)i nije registrovo traktor i nema svetla.25000+15 dan zatvora za dozvolu,nergistrovano vozilo,15 dan zatvora + kazna za voznju po mraku bez upaljenih svetala.

 

 

A recimo jos jedan primer mladic 24 god BMW najnovija 7-mica,vozi 190 i pretice po punoj liniji kolonu vozila i zaustavlja ga policajac i prolazi nekaznjeno uz pomoc 50-100 evra.

 

Kod nas zakon je izuzetno relativan. :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Kapiram poentu, ali je jako tesko ostvarljivo da dete od 13 godina dobije kaznu zatvora. U stvari potpuno je neostvarljivo u Srbiji. U Americi moze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Decak ne bi dobio kaznu zatvora ali  bi dobio izuzetno veliku novcanu kaznu,a cica bi dobio i jedno i drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja