Jump to content

Moto Zajednica

MESSENGERS MC SERBIA NOMADS SUPPORT 81 WORLD

Recommended Posts

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Hajde pojasni malo... Jel' vi to pretendujete da osnujete Hells Angels podružnicu u Srbiji?  Jeste već zvanično postali support (podrška) Hells Angelsima i jel' imate sa njima konkretne kontakte?  Jel' oni sponzorišu, pomažu ili na neki način utiču na organizaciju vašeg kluba?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

...

Zelim da naglasim da mi nismo nikakva krimi.organizacija mi smo ciso  organizovan MC klub onako kako to teba da bude i nista vise.

...

 

Ne sumnjam u ovo što kažeš za svoj klub (Messengers), ali za Hells Angeles ovo nije tačno.  Dva konkretna problema koja imam sa HA: prvo, iako nisu "kriminalna organizacija", neoboriva je činjenica da se mnogi članovi *organizovano* bave kriminalnim radnjama.  Jednostavana pretraga na Google će pokazati gomile novinskih izveštaja sa svih strana sveta o ubistvima, siledžijstvu i ostalim kriminalnim radnjama počinjenim od članova HA.  Druga stvar koja mi smeta je to da su HA rasistička organizacija.  To naravno neće javno da priznaju, ali u njihovim pravilima izričito piše da samo belci mogu da postanu punopravni članovi.

 

Tebi i tvom klubu želim sve najbolje.  Pre no što jednog dana odlučite da se pridružite Hells Angels-ima, nadam se da ćete imati kristalno jasnu sliku o tome u šta se upuštate.

 

Pozdrav.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

TAKO JE KRCHE! U OVOJ EKIPI SU OK MOMCI KOJI JAKO STOJE NA SVOJIM NOGAMA A NEKI SE OSECAJU I 1%.BEZ BRIGE DRUGARI,MI SMO SRBI PRAVOSLAVCI I TO CEMO OSATATI. ANDJELI SU JAKO STAR KLUB I NISTA NISU POKUPILI OD DRUGIH,NEGO SU NAPROTIV,SVE SMISLILI SAMI I OD NJIH SE NAZALOST KOPIRA IZ NE MOCI DA SE UCINI NESTO VISE.MESSENGERS MC NISU PRETNJA PO BILO CIJU BEZBEDNOST U SRBIJI NITI SMETNJA BILO KOM KLUBU.NAJJACI SI KADA IMAS SNAGU A NE DIRAS NI  KOGA. NEMAMO TERITORIJALNE NITI KRIMINALNE PRETENZIJE.MOLIM VAS NEMOJTE IMATI PREDRASUDE JER TO NIJE VRLINA.HVALA NA RAZUMEVANJU. ZIVI BILI I DUGO VOZILI. IHAAA

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Pozdrav za drugare. Ja sam inache dobio poziv za Red Devils iz Makedonije (RD je najveci support HA) tako da cete me videti po Srbiji u MKD boji  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Pozdrav za drugare. Ja sam inache dobio poziv za Red Devils iz Makedonije (RD je najveci support HA) tako da cete me videti po Srbiji u MKD boji  8)

pozdravzz imas i u bosni 3 captera red devilsa mozda su ti blize nego ovi iz makedonije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Pozdrav za drugare. Ja sam inache dobio poziv za Red Devils iz Makedonije (RD je najveci support HA) tako da cete me videti po Srbiji u MKD boji  8)

pozdravzz imas i u bosni 3 captera red devilsa mozda su ti blize nego ovi iz makedonije

Ja sam odkude jug Srbije pa mi braca Makedonci blizi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav svima!!!Džeger i Glisha u pravu ste,nema potrebe da objašnjavamo nešto ljudima ako oni to ne žele da čuju!Uglavnom veliki pozdrav za Messengers MC,nadamo se da se vidimo u skorije vrijeme i da ćemo se družiti i putovati skupa a do tada puno pozdrava šalje vam Grk,vicepresident Red Devils MC Novi Travnik!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

@Keče

 

Nisam iz klubske priče pa se ne razumem, ali mi je interesantno pa te molim da mi pojasniš šta vam znače svi ti nazivi koje imate poput red and white, support 81, sargent at arms i ostali. Znam ja engleski i znam prevod tih reči, ali me interesuje koje je njihovo značenje tj. na šta se odnose

 

 

Hvala unapred i pozz

 

dr.Bane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

TAKO JE KRCHE! U OVOJ EKIPI SU OK MOMCI KOJI JAKO STOJE NA SVOJIM NOGAMA A NEKI SE OSECAJU I 1%.BEZ BRIGE DRUGARI,MI SMO SRBI PRAVOSLAVCI I TO CEMO OSATATI. ANDJELI SU JAKO STAR KLUB I NISTA NISU POKUPILI OD DRUGIH,NEGO SU NAPROTIV,SVE SMISLILI SAMI I OD NJIH SE NAZALOST KOPIRA IZ NE MOCI DA SE UCINI NESTO VISE.MESSENGERS MC NISU PRETNJA PO BILO CIJU BEZBEDNOST U SRBIJI NITI SMETNJA BILO KOM KLUBU.NAJJACI SI KADA IMAS SNAGU A NE DIRAS NI  KOGA. NEMAMO TERITORIJALNE NITI KRIMINALNE PRETENZIJE.MOLIM VAS NEMOJTE IMATI PREDRASUDE JER TO NIJE VRLINA.HVALA NA RAZUMEVANJU. ZIVI BILI I DUGO VOZILI. IHAAA

 

  Mozda su oni " Jako stari klub " , al kolko sam video - osnovani su 17 marta 1948 .

A kod nas su moto klubovi osnivani i mnogo pre njih. Pa moto trke oko Kalemegdana su vozene jos 1939 godine. A prvi auto klub u srbiji je osnovan jos 1921 godine, i u njemu su bili zajedno i motorciklisti i automobilisti. Prve auto - moto trke su organizovane 1923 godine, a da ne pominjem cuvenu trku oko Kalemegdana 1939 godine. Evo sve lepo pise ovde : http://www.amss.org.rs/html/o_nama/istorijat_p.html

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

mislim da sam shvatio kako vi niste baš svi svoji nego ste se udružili da bi bili potpora nekima od kojih nemate neke koristi kao npr. neku financijsku pomoc, materijalnu pomoc i sl, a pravila igre i ponašanja  morate preuzeti HA.sa, neznam zašto je to potrbno pa ako mi to možete objasniti bio bih vam zahvajan, pozdrav i puno uspjeha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

 

 

 

Puno sreće sa novim klubom!  :)

 

 

Ovo , dole citirano, nije zlonamjerno, ali me zanima, ako nije tajna, šta te je promijenilo od 07.2007?

 

Da li si, kroz druženje sa tim ljudima, vidio da to nije crno kao što to većina misli, da li si se ti promijenio ili ... ?

 

 

Krče

laka

 

Van mreže

 

Motor:: bmw r25/2 .god52,monet goyon350.god.1935, HD 1200 old school god. 1955,HD evo springersoftail (u izradi)

 

 

Lokacija: uzice,bre

 

  Odg: Hells Angels na mala vrata? (sastanak u Blue Moon-u)

« Odgovor #3 poslato: 16.07.2007. 13:24 »

 

 

Sto se tice Srbije mogu da udu ali samo do Uzica. Koji ce nama  oni u Srbiji zasto da nam kroje neka svoja pravila. Mozda ce neki klubovi podrzati njihov ulazak a neki ne pa tako ce se svoriti jaz izmedu klubova da od susreta i druzenja nece biti nista. I ono pitanje je si li MC ili MK pa da sam u Americi ili negde na zapadu bio bih MC ali posto u cirilici nema C ja sam MK i niko i nikad mi ne moze zabraniti da nosim svoja obelezja onako kakva sam ih zamislio da budu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Pozdrav za drugare. Ja sam inache dobio poziv za Red Devils iz Makedonije (RD je najveci support HA) tako da cete me videti po Srbiji u MKD boji  8)

pozdravzz imas i u bosni 3 captera red devilsa mozda su ti blize nego ovi iz makedonije

 

Hvala na dobronamernoj informaciji :) to sam znao pre nego sto je iko u ex-Yu znao. ;)

 

Ne sumnjam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Pa dobro,hajde da razgovaramo normalno,ja recimo nemam nameru ni sa kim u Srbiji da se svadjam i slicno,ali sta ce se desiti kada dodu clanovi tvog kluba,iz recimo Nemacke,i budu trazili da im pomognes u skidanju necijeg prsluka,na nekom susretu u Srbiji,samo zato sto nose MC? ??? ??? ???

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja