Jump to content

Moto Zajednica

9. Moto susret MK Staaari Rokeri Umag 07. - 09.05.2010.

Recommended Posts

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Dodo postavi neku sliku,zasto si se ustekao? Ispasce da nismo ni bili na susretu :) :) :)

 

Ispostavilo se da sam zaboravio aparat kod tebe  ::) ::) !!   Nismo ni bili,sta se foliras  ;) !!

Prica se da ste isli autom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

krenula u pola 9 ujutru....tura odatle preko Bosne(Bijeljina,Brchko,Prnjavor,Banja Luka,Tuzla i td...) do Umaga je nas izashla oko 850km (mene blizu 950 ako rachunam polazak od kuce)...tih 850km smo mi izvozali za 18 sati i polu zivi a polu mrtvi ushli u apartman tachno u 3 i 17 u utorak ujutru....

 

i moj Kymco su bez ijednog incidenta u putu stigli...

 

crveno....verovatno si mislila na Bihac !

 

Pre dve godine,sa pet motora smo krenuli u 07h iz Sapca i istom rutom u Umag stigli u 20,30h .Sve vreme voznja,u tocak !

I taman pomislih,sta li su ovi radili,kad procitah sa kojim motorom si Ti isla !

 

Taman da si stigla i za 48 sati,ti si za mene heroina ovogodisnjeg odlaska u Umag !

Svaka cast i apsolutni RESPECT !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Dodo postavi neku sliku,zasto si se ustekao? Ispasce da nismo ni bili na susretu :) :) :)

 

Ispostavilo se da sam zaboravio aparat kod tebe  ::) ::) !!   Nismo ni bili,sta se foliras  ;) !!

Prica se da ste isli autom!

Cuj,prica se !! Naravno da smo isli autom. Nije uputno za nas uzrast kisnuti i muciti se, pamet dolazi sa godinama iskustva  ::) !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

aman ljudi postavljajte slike  ;D ;D ;D

 

Bebo - svaka čast  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Dodo postavi neku sliku,zasto si se ustekao? Ispasce da nismo ni bili na susretu :) :) :)

 

Ispostavilo se da sam zaboravio aparat kod tebe  ::) ::) !!   Nismo ni bili,sta se foliras  ;) !!

Prica se da ste isli autom!

Cuj,prica se !! Naravno da smo isli autom. Nije uputno za nas uzrast kisnuti i muciti se, pamet dolazi sa godinama iskustva  ::) !!

Bolje da ste isli vozom! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

krenula u pola 9 ujutru....tura odatle preko Bosne(Bijeljina,Brchko,Prnjavor,Banja Luka,Tuzla i td...) do Umaga je nas izashla oko 850km (mene blizu 950 ako rachunam polazak od kuce)...tih 850km smo mi izvozali za 18 sati i polu zivi a polu mrtvi ushli u apartman tachno u 3 i 17 u utorak ujutru....

 

i moj Kymco su bez ijednog incidenta u putu stigli...

 

crveno....verovatno si mislila na Bihac !

 

Pre dve godine,sa pet motora smo krenuli u 07h iz Sapca i istom rutom u Umag stigli u 20,30h .Sve vreme voznja,u tocak !

I taman pomislih,sta li su ovi radili,kad procitah sa kojim motorom si Ti isla !

 

Taman da si stigla i za 48 sati,ti si za mene heroina ovogodisnjeg odlaska u Umag !

Svaka cast i apsolutni RESPECT !!!

 

 

 

Hehehe,hvala na podrshci :) ovo je bio test i za mene i za Kymca ,koliko mozemo da izdrzimo u danu i prilichno dobar rezultat je bio :) Do sledece godine ce valjda biti neki veci "Kymco".....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

Dobra medovaca, dobra dudovaca, dobar mix obe i zaboravilo se na nevreme. Bilo je manje posetilaca nego prethodnih godina, ali je atmosfera bila jako pozitivna i mi smo se sjajno proveli i pored gomile nezgoda koje su najavljivale suprotno.

Upoznali dosta dobrih ljudi iz Subotice, Umaga, Osjeka, Basela, Belog Manastira ... I sve u svemu sabrali gomilu dogodovstina koje cemo rado nositi sa sobom i prepricavati zauvek.

 

 

Hvala i Vama ekipo na "gomili dogodovstina" koje cu naravno rado nosti sa sabom   ;) ... pozzzzz veseloj cetvorci iz Subotice ... vidimo se i ove godine po koji put, pa nagodinu opet  ;D

 

Ovde je doslo do zamena teza, ali posle 2.260 km mi nemojte zameriti  ::) elem sam hteo reci da Subotica pozdavlja veselu cetvorku (iz NS - Kula sa okolinom  ;D )

 

Nije to od kilometara vec od one voznje  samo u duksu i farmericama po onoj provali oblaka..... Kad sam vas videla nisam verovala...

 

Kazu domacini: "EEEE niste prvi dosli su neka dva ludaka iz Subotice pre vas ....."  ;D

 

I onda vidis kako ispred satora staju dvojica u farmericama i duksu mokri do gole koze  ;D

 

Mislim da ne bi ni bilo zanimljivo da smo stigli po suvom i lepom vremenu jer kako bi onda pricala da sam na skup stigla ko prava domacica sa magicnom krpom u dzepu kisnog odela  :D

 

A za sjajan provod sam naravno pre svega zahvalna ekipi koja je istrpela svo moje vozacko neznanje i dogodovstvine koje su me snasle ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • WWW.motoklubmuzlja.com, 11 postova
  • Lokacija: Mužlja/Zrenjanin
  • Motocikl: YAMAHA R1

I ove godine kao i prošle sa drugarima iz kluba MK Mužlja posetio susret u Umagu. :)

Krenuli u petak ujutro 3.00 po suvom vremenu ali ne zadugo pošto nas je kiša uhvatila kod Novog Sada i pratila do Hrvatske granice. >:( >:(

Da nedužim s pričom evo par fotografija i od mene a puno više možete pogledati za par dana na našem sajtu.      www.motoklubmuzlja.com

 

Gorski Kotar sakrili se od pljuska pa malo se zanimali

2y0Nd_img0186fk.jpg

Shot at 2010-05-14

 

mqIER_img0185ia.jpg

Shot at 2010-05-14

 

EiDdB_img0190vqn.jpg

Shot at 2010-05-13

 

Umag

 

1Wk77_img0257o.jpg

Shot at 2010-05-14

 

1Pwje_img0239wm.jpg

Shot at 2010-05-14

 

ui1kc_img0322ek.jpg

Shot at 2010-05-14

 

UOkJU_img0302f.jpg

Shot at 2010-05-14

 

MSIGb_img0286de.jpg

Shot at 2010-05-14

 

ItwAQ_img0264ls.jpg

Shot at 2010-05-14

 

SMpzE_img0279p.jpg

Shot at 2010-05-14

 

N4V9o_img0287z.jpg

Shot at 2010-05-14

 

Naši priljatelji  ROOKERI

 

cyrch_img0288n.jpg

Shot at 2010-05-14

 

Drugari iz MK MY WAY Osijek

 

jrh0r_img0260pyd.jpg

Shot at 2010-05-14

Prijatelji iz Slovenije i Mađarske

 

Xsu8N_img0297w.jpg

Shot at 2010-05-14

 

K5pY5_img0301bz.jpg

Shot at 2010-05-14

 

Krećemo ka lepoj našoj domovini.

 

fT1nC_img0331m.jpg

Shot at 2010-05-14

 

h5sAk_img0375j.jpg

Shot at 2010-05-14

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Bogami potrajao ovaj skup u Umagu....ja upravo usao u kucu.......vracao sam se precicom preko Crne Gore pa se malo oduzilo.....jbg. tesko je bilo naci put....

 

Imam oko 1000 fotki ali ne znam da ih okacim, sutra ce drugar da mi pokaze pa cu da napravim jedan lep puitopis znaci od Italije do CG. uz Jadran...

 

A sto se vremena tice mogu samo da kazem da nijednom nisam stao zbog kise duz celog putovanja, hrabro sam ulazio u mnoge oblake ali ni jednom nisam ozbiljno pokisao....od 2500km vozio sam po mokrom putu ne vise od 200.....

 

 

Sve u svemu bruka odlicno....veliki pozdrav za Stare Rokere.....5+

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja