Jump to content

Moto Zajednica

Dobrotvorna Uskršnja akcija + druženje u Zrenjaninu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Evo i mene da se oglasim.Proslo je vec skoro 3 dana od akcije i ja jos uvek ne mogu da saberem sve utiske.Sve je proslo odlicno,drago mi je sto je gradom Zrenjaninom prosla do sada najveca motociklisticko-humanitarna kolona i sto sam ja bio deo nje.U petak mi je vec bila frka kad ce vec sve da se zavrsi,a danas vec razmisljam kad cemo opet nesto da izorganizujemo?Hvala vam jos jednom svima koji su pomogli i ucestvovali,jedino mi je zao sto nisam stigao da se upoznam sa svima,ali nadam se da cemo se videti opet.

Na kraju da pozdravim moju novu ekipu koju sam upoznao na ovom forumu,necu da ih imenujem pronaci ce se oni sami svaka vam cast svima,da sam trazio ovaku ekipu 100 godina,ne bih vas nasao

A sad slike

Pozdrav

 

x6DDV_dscf3338l.jpg

 

3Oiat_dscf3332n.jpg

 

lqdLJ_dscf3339.jpg

 

j9SvO_dscf3347.jpg

 

Z9z5J_dscf3333y.jpg

 

iR8dY_dscf3352e.jpg

 

Ziz2e_dscf3359.jpg

 

ytW6r_dscf3326.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Bilo juče u Blicu, a danas u Pressu i Večernjim  ;). Imali smo jednog jedinog bez kacige, i baš njega stavili u Večernjim! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Evo nekih slika. Pogledajte ovaj link http://picasaweb.google.com/dusanbartolovic/UskrsnjiMotoZeka#

;) ;) ;)

 

ne znam echi cije su ali je kvalitet extra.....

 

Narocito slika pod brojem 46 ne zans da li je lepsi motor ili vozac  ;)

To je slikao Echijev sin i svaka mu cast moracu da mu konfiskujem tu sliku

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Evo nekih slika. Pogledajte ovaj link http://picasaweb.google.com/dusanbartolovic/UskrsnjiMotoZeka#

;) ;) ;)

 

ne znam echi cije su ali je kvalitet extra.....

 

Narocito slika pod brojem 46 ne zans da li je lepsi motor ili vozac  ;)

To je slikao Echijev sin i svaka mu cast moracu da mu konfiskujem tu sliku

Pozdrav

 

Kao slika! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Majstori od kazana i (nikad dovoljno hvaljeni) pasulj  ;D

 

 

 

Ovo je za mene "kobasulj".

 

Nije, nije, nego su samo isplivale gore, unutra je bilo još 35 kg dimjenog mesa.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Moja prva ovogodisnja voznja je bila u subotu. Otisao sam u Zrenjanin i drago mi je zbog toga! Temerinci (sa pojacanjem iz Subotice) su u Beckerek stigli nesto pre 11 casova gde nas je cekao poprilican broj motora i jedan od organizatora koji nam je ljubazno pokazivao gde jos ima mesta za parking. Sa starim poznanicima smo popili kafu i usput upoznali i nove ljude. Na defileu smo zacudjeno posmatrali koliko je Zrenjanin lep grad, posto smo do sada samo proleteli kroz isti, ne obracajuci paznju na detalje. No, verujem da su deca u domu bila jos vise iznenadjena kada su culi zvuk motora, prvo osetili da se trese zemlja i tek onda ugledali armadu. Drago mi je da je akcija uspela, da sam bio deo nje, da su se deca obradovala i da ste uspeli da stvorite knedlu u grlu direktorice centra za socijalni rad!

 

Svaka cast Zrenjaninci!  :)

 

P.S. Pasulj nazalost nismo probali, krenuli smo nazad u Temerin da bi na vreme spremili gulas.  ;D

post-2306-12879070591151_thumb.jpg

post-2306-12879070591975_thumb.jpg

post-2306-1287907059253_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Nisam sigurna o kojoj vaspitacici pricate,ali ako mislite na zenu koja je pricala na tv Santosu i skoro zaplakala-to je direktorica centra za socijalni rad. To je tek uspeh ;D! Nju sam upoznala kad su bili Deda Mrazovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Naleteh na ovo na jednom forumu, ne znam da li je neko vec postaviio...

Da li neko zna naslove u novinama sto su pisali za akciju, posto verovatno ima na netu, ali ne mogu da nadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Moja prva ovogodisnja voznja je bila u subotu. Otisao sam u Zrenjanin i drago mi je zbog toga! Temerinci (sa pojacanjem iz Subotice) su u Beckerek stigli nesto pre 11 casova gde nas je cekao poprilican broj motora i jedan od organizatora koji nam je ljubazno pokazivao gde jos ima mesta za parking. Sa starim poznanicima smo popili kafu i usput upoznali i nove ljude. Na defileu smo zacudjeno posmatrali koliko je Zrenjanin lep grad, posto smo do sada samo proleteli kroz isti, ne obracajuci paznju na detalje. No, verujem da su deca u domu bila jos vise iznenadjena kada su culi zvuk motora, prvo osetili da se trese zemlja i tek onda ugledali armadu. Drago mi je da je akcija uspela, da sam bio deo nje, da su se deca obradovala i da ste uspeli da stvorite knedlu u grlu direktorice centra za socijalni rad!

 

Svaka cast Zrenjaninci!  :)

 

P.S. Pasulj nazalost nismo probali, krenuli smo nazad u Temerin da bi na vreme spremili gulas.  ;D

 

Dobri ti ovi momci sa druge fotke :)  (MK MUŽLJA, s leva na desno Nađ, Težla, Ormai iliti R1, iza ostali iz kluba).

 

Ja nisam uspeo da dođem, bio sam prikovan za kazan sa rakijom, šta ćeš komina stala mora da se peče! Ali moji momci prezadovoljni! Još fotki i tekstić na http://www.motoklubmuzlja.com/index.php?option=com_content&view=article&id=222%3Azeka&catid=63%3Aaktivizam&Itemid=76〈=en ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Nisam sigurna o kojoj vaspitacici pricate,ali ako mislite na zenu koja je pricala na tv Santosu i skoro zaplakala-to je direktorica centra za socijalni rad. To je tek uspeh ;D! Nju sam upoznala kad su bili Deda Mrazovi.

 

Jes' bila direktorka, Vesna Stankov...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12236 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bravo Mužljanci, stvarno vas je bilo lepo videti u vašim bojama, nasmejane i zadovoljne što ste svojom pomoći i prisustvom uveličali ovu humanitarnu akciju.

 

Veliki pozdrav i do skorog viđenja u sličnim prilikama! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...

Evo nekih slika. Pogledajte ovaj link http://picasaweb.google.com/dusanbartolovic/UskrsnjiMotoZeka#

;) ;) ;)

 

ne znam echi cije su ali je kvalitet extra.....

 

Narocito slika pod brojem 46 ne zans da li je lepsi motor ili vozac  ;)

To je slikao Echijev sin i svaka mu cast moracu da mu konfiskujem tu sliku

Drago mi je da vam se svidjaju slike. Sad ja kao ponosni TATA rastem kao kvasac :D :D :D :D :D

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...

Evo proslo malo vremena od akcije. Utisci i dalje lepi. Puno emocija.Drago mi je da smo uspeli da obradujemo decu, da okupimo veliki broj zaljubljenika u motore, veliki broj ljudi velikog srca. Proslo je sve u najboljem redu pocevsi od vremena (Bogu hvala i zasluzili smo), sakupljanja na Motelu, defilea, pasuljcine i na kraju rastanak od drugara. Posle razlaza sa Motela ostavljen je cist plac bez i jednog papirica. Kao da nije bilo nikoga. Hvala svima koji su odradili taj detalj. Najdraze u svemu  mi je to sto sam upoznao stvarno velike i dobre ljude za koje mi je ogromna cast sto ih poznajem. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja