Jump to content

Moto Zajednica

Digitalni cajgeri

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

E sad posto sam vec dosta toga uradio na motoru hocu da promenim i kontolnu tablu. Jel zna neko da li i gde ima digitalnih satova ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao
....dosta toga uradio na motoru .... Jel zna neko da li i gde ima digitalnih satova ?

 

 

Daj neku sliku, šta si sve uradio.

 

Ja nikad ne bi menjao analognih za digitalne!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Nisam dobro postavio pitanje izgleda.

Ja hocu da mi ostanu okrugli cajgeri sve sa kazaljkom ali da budu digitalni.

To sam video na nekom sajtu pre par meseci i nikako ne mogu da nadjem.

Znaci okrugao cajger koji je ustvari LCD na kome je digitalna kazaljka.

JAAAAKOOO dobro izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
26 minutes ago, Gujadin said:

Alli expres ima kakav pozelis retro sa digitalnim menjanje boja,okrugli kockasti sta ti dusa pozeli al se ceka 20 tak dana

Zabunićeš čoveka, Alliexpres nije postojao 2007. godine :jok:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650

Ne kapiram sta 2007 me? Zar stoje komentari oglasi od 2007?pa cemu sluze administratori samo da daju pravila.packe a da sklone sve starije od 3 meseca mrzi ih jbg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

kao prvo tema nije postavljena u oglasima ,a kao drugo za nekoga ko je nov na forumu moras malo da pogledas pravila i osmotris kako se funkcionise ovde. Kolege imaju najbolju nameru pa nema razloga da se dize tenzija...:takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650

Ne kapiram sta 2007 me? Zar stoje komentari oglasi od 2007?pa cemu sluze administratori samo da daju pravila.packe a da sklone sve starije od 3 meseca mrzi ih jbg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650
pre 53 minuta, milos-v je napisao:

kao prvo tema nije postavljena u oglasima ,a kao drugo za nekoga ko je nov na forumu moras malo da pogledas pravila i osmotris kako se funkcionise ovde. Kolege imaju najbolju nameru pa nema razloga da se dize tenzija...:takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650

IZVINI MOLIM.TE STO SAM NOV I STO SAM LEPO NAPISAO DA NE KAPIRAM ZASTO ADMINISTRATOR NE UKLANJA OBJAVE OGLASE POSTOVE STARE 10 TINE GODINA I VISE AKO JE TO PRAVLJENJE TENZIJE OK,CEMU SLUZI OVAJ FORUM AKO NE SMEM DA KAZEM SVOJE MISLJENJE I STAV?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Lepo su ti kolege rekle, čitaj i prati malo bolje postove i teme i nećeš se naći u ovakvoj situaciji.

 

I, molim te, ne piši velikim slovima, pomislićemo da se dereš i galamiš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650

JEBO TE KAO DA SAM SE UCLANIO U MASONSKU LOZU A NE U FORUM.LJUBITELJA MOTOCIKLA NITI SAM KOGA PROZIVAO NITI IKOGA UVREDIO REKAO SVOJE MISLJENJE SAMO A STO PISEM.VELIKIM.SLOVIMA NISAM.ZNAO DA TOLIKA SUJETA POSTOJI KOD LJUDI! U ZATVORU IMA.MANJE PRAVILA I OGRANICENJA  E SADA STO NEKOM.NE ODGOVARA KAKO JA DOZIVLJAVAM OVAJ FORUM I STA PISEM A.OPET NAGLASAVAM NIKOGA VREDJAO NISAM NITI PROZVAO SAMO SUGERISAO NA NEKE PROPUSTE AL VIDIM DA JE TO ZABRANJENO PA  GOSPODINE NIKAKAV PROBLEM OBRISITE ME I SVE OK!OÒOOO SRBIJOO 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ja ne razumem čemu ljutnja?

Pre sat vremena, Gujadin je napisao:

JEBO TE KAO DA SAM SE UCLANIO U MASONSKU LOZU A NE U FORUM.LJUBITELJA MOTOCIKLA NITI SAM KOGA PROZIVAO NITI IKOGA UVREDIO REKAO SVOJE MISLJENJE SAMO A STO PISEM.VELIKIM.SLOVIMA NISAM.ZNAO DA TOLIKA SUJETA POSTOJI KOD LJUDI! U ZATVORU IMA.MANJE PRAVILA I OGRANICENJA  E SADA STO NEKOM.NE ODGOVARA KAKO JA DOZIVLJAVAM OVAJ FORUM I STA PISEM A.OPET NAGLASAVAM NIKOGA VREDJAO NISAM NITI PROZVAO SAMO SUGERISAO NA NEKE PROPUSTE AL VIDIM DA JE TO ZABRANJENO PA  GOSPODINE NIKAKAV PROBLEM OBRISITE ME I SVE OK!OÒOOO SRBIJOO 

Zaista ne razumem čemu ljutnja?

Ušao si (i koentarisao) u temi od pre desetak godina i kada te ljudi vrlo dobronamerno na to upozorili (i uz šalu) ti otvorio paljbu iz svog oružja po svima?

Ti imaš mišljenje da sve teme starije od tri meseca treba obrasati i tvoje  je pravo da tsko misliš, međutim velika većina smatra da bi to bilo pogrešno i to iz razloga što svet nije nastao od pre tri meseca nego prilično ranije i da postoje mnoge stare teme u kojima ima dosta toga da se pročita.

I onda, umesto da prihvatiš i mišljenje drugih ti kreneš da pljuješ i po forumu i po onima koji se sa tvojim mišljenjem ne slažu. 

Hajde navedi konkretno čime si to ograničen ili uvređen (i sa čije strane) pa da ovako reaguješ?

A inače bi trebalo da znaš da se korišćenje isključivo velikih slova u komunikaciji smatra nepristojnim (na neki način viks i psovanje) i da je na većini foruma i zabranjena.

Nije zato loše i pročitati pravila kada nečemu pristupamo.

Na kraju:

Lepo je imati svoje mišljenje,  ali je lepo poštovati i mišljenje drugih.

Pozdrav i nema razloga za ljutnju.

 

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X
4 hours ago, JevtaNS said:

Ja sam shvatio da mu treba 100 postova

Napravi covek 40 postova za par dana, ja mucenik od 2006. imam jedva dvesta. Sta ti je ekspeditivnost. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1516 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Pre neki dan, u jednoj emisiji razgovara voditeljka sa Branislavom Lečićem, i na njeno pitanje šta ga najviše nervira ovaj odgovori: "agresivna glupost".

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: JAKOVO
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650

PRVO NE ZNAS ME DA BI ME VREDJAO JEL JA ZA NIKOGA NISAM REKAO NAPISAO DA JE GLUP A TI PAMETNI PAZI STA PISES I KOME JEL SA TOBOM NISAM NI PISAO DA BI ME TI NAZVAO GLUPIM I AGRESIVNIM,OK?a sada malim.slovima stvarno ne razumem cemu tolika drama i takvo reagovanje sto sam se iznenadio da stoji neki post od pre deset i vise godina mozda je nekom logicno meni nije jel nije savet za popravku necega vec pitanje za digitalni cajger ali da ne duzim i ne uvredi se opet neki clan bez razloga to je to uzivajte u vasoj maloj druzini jel vidim.da niko i nicije misljenje nije dobro doslo na ovom forumu,i da se zahvalim ljudima koji su mi pomogli oko skidanja blokade sa 2 i 3 brzine a vi ostali sto jedva cekate da ospete uvrede  i prozivke nekom.koga nezna te svaka cast,pricate o kulturi aaa haah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

U, al' ste vi "prečani" neurozni. Ne znam vas kao takve. :)

Svako od nas se, posebno zimi :neznam: malo sporečka sa nekim drugarom sa Foruma. Ali nema dugotrajne ljutnje.

Postovi, od pre nekoliko godina, mogu veoma da znače novim članovima. I tako to prihvati.:zdravo:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja