Jump to content

Moto Zajednica

R1 velicina?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Pre neki dan smo nesto polemisali o temi iz naslova. Drug je pominjao kako bi mu jedan od razloga za kupovinu 'iljade bio i taj sto su malo vece pa smo pominjali koja je ovako malo krupnija :D I zanima me, posto sam izgleda u gadnom tripu, da li je R1 iz 2007/8 veca od K7/8 1000? Meni taj model yamahe uvek cinio nezgrapnim, ali svi tvrde da je prilicno manja nego sto ja mislim ???

 

Pogledao sam i na bikez.com, od suzukija je jedino vise sediste i duzina za manje od 2cm, ostalo je cak i manje :o Bas sam se zacudio. Nemam nigde u blizini takav motor da pogledam pa me zanima da li je veci/nezgrapniji/manje upravljiviji od k7 ili mi se samo cini...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Yamaha R1

dosta ima siri rezervoar i nema supljine kod rucki kuda mozes da vidis asfalt pa je i vizuelno kad sedis na nju cini ti se yamaha sira a i rucke su joj sire i dublje od suzukija... pri manjim brzinama je upravljiviji suzuki za probijanje izmedju kola a opet sve srvar navike po meni se yamaha vozi ko biciklo!

ima jbg duzi i siri rezervoar a i drukcija je pozicija sica pod vecim nagibom je kod r1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Yamaha R1

yamaha ima duzi i siri rezervoar sire rucke i nize pa kad vozis cini ti se da je siri i nema kod viljuski onaj prostor dje mozes da vidis asfalt pa ti se cini da je suzuki manji!

ja sad kad sjednem na suzuki kao da sam sio na r6 jeste suzuki manje masivan nekako je uzi tako se sjedi jbg to nemoze da se objasni dok se ne proba

post-15367-031754900 1295014814_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja