Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Caffe

Recommended Posts

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Meni otpala neonka u garaži kad sam ga jedared odvrnuo da drugar čuje kako grmi ;D ;D

Mogao bi da turis neki linak da cujemo taj tvoj motoric, ja bih bas voleo da cuejm ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco & APN 6

Ja imam fabričke topove i prelazim zakonski nivo buke.

Kad se stave otvoreni izduvi onda je zlo i naopako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Meni otpala neonka u garaži kad sam ga jedared odvrnuo da drugar čuje kako grmi ;D ;D

Mogao bi da turis neki linak da cujemo taj tvoj motoric, ja bih bas voleo da cuejm ;):)

 

Evo ovo sam snimio jesenas, mada kad sam preslušao nije ni blizu onoga kako je uživo, ali ipak se bar nešto čuje ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

A sta misliste na neki zajednicki susret Aprilia na leto  ;D

 

Ideja extra,mogli bi polako da dajemo predloge za lokaciju i termin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6806 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Moze skup naravno. Samo nemojte da je negde daleko pa da ne dodjem jer ne moze 50ica da mi dobaci. Inace bih mogao da organizujem manje okupljanje u Smederevu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

Ajd' neko konstruktivno pitanje. Gde tražiti emulzione tube za Pegaso?  Moje propale, pa da ih zamenim pre sezone.

 

koje su ti oznake karburatora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

sad sam pitao jednog ortaka koji radi u moto servisu dal ima po katalozima tih delova karburatora on mi kaze da on nema nista za karburatore.

 

a evo ti i broj coveka koji donosi iz italije razne delove za apriliju (zovi ga pa se dogovori ima i novih i polovnih delova)

reci da ti je broj dao boban iz servisa na miljakovcu 3.

 

065/612-7-000  inace i taj je sa miljakovca

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo da pocnem sa jednim pitanjem ipak je ovo nas kafe za razmenu iskustava. Zagrejao sam se da kupim apriliu rx 125 posto sam potpuno zaljubljen u taj motor pa me zanimaju iskustva u vezi istog.Upoznat sam da je to rotax 123 masina e sad koliko je to upotrebljiv motor za neka putovanja za udobnost vetar se ne bunim nego da li je moguce sa takvim motorom i putovati pored ostali gradski i off road performansa...jednom recju da li ta masina moze izdrzati 500 km u jednom mahu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: izmedju usiju

 

Evo da pocnem sa jednim pitanjem ipak je ovo nas kafe za razmenu iskustava. Zagrejao sam se da kupim apriliu rx 125 posto sam potpuno zaljubljen u taj motor pa me zanimaju iskustva u vezi istog.Upoznat sam da je to rotax 123 masina e sad koliko je to upotrebljiv motor za neka putovanja za udobnost vetar se ne bunim nego da li je moguce sa takvim motorom i putovati pored ostali gradski i off road performansa...jednom recju da li ta masina moze izdrzati 500 km u jednom mahu?

Vozio je lik kineza 800+ do Beča i nazad u Srbiju???Ne lažem,pričali i upoznali se.Kinez 125cc.

Verovatno bi ti bilo dosadno,jer pretpostavljam da su to neke brzine80-90,naravno ako želiš da ga sačuvaš i za sledeću turu :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd

meni je tih 80 90 sasavim dovoljno ali ipak je taj kinez verovatno bio 4 t ovo je cvaja pa me to malo plasi ali sta cu kad sam zaljubljen u nalet snage iznad 6 k obrtaja  koje one pruzaju i u naravno prepoznatljiv zvuk i miris :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

kontam da ce biti problem putovanja na duse relacije. Ipak je to motorin namenjen za druge stvari. Tu su kratke brzine, brzo zalazi u obrtaje, a nije prijatno ni sa 4t dugo putovati na visokim obrtajuima, a kamo li na 2t

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd

Mada capkam po internetu i dobijam informacije tipa da taj motor ima 34 konja na tocku sto je malo nemoguce neverujem da toliko ima i na radilici i navodno da mu je maksimalna brzina 145 na sat pa iz toga izvodim da mu nekia putna 90 ne bi bila problem sta mislite ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Ajd' neko konstruktivno pitanje. Gde tražiti emulzione tube za Pegaso?  Moje propale, pa da ih zamenim pre sezone.

Javi mi koje je motor godiste i koji tip karburatora i ako imas koji je Aprilijin broj dela.  Imas na http://www.af1racing.com/store/Scripts/prodList.asp?idCategory=1761  cetiri diagrama za 4 razlicita karburatora pa mi javi koji ti tacno de treba i naci cu ja to ovde i javiti koliko to kosta.

Imas na factory Pro sajtu sve:

http://www.factorypro.com/Prod_Pages/proda65.html  Factory Pro pravi fenomenalne dizne i tube i daleko su bolje od serijskih.  Postarina za tako male delove je skoro nista.  Ja bih savetovao da kupis ceo komplet dizni i tube i sve zamenis odjednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

E, ovako. Danas zagledao u karburatore i ne nađoh oznaku. Skidao plastike i sve što sam video je da piše Mikuni i Made in Japan.  ;D U manualu kaže: Mikuni BST 33. A pošto nemam garažu, mrzelo me da skidam kućište filtera i sve ono što je oko karburatora da bih video nešto. Da ne zaboravim, Pegaso je '92-o godište.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

A sta misliste na neki zajednicki susret Aprilia na leto  ;D

 

Apsolutno glasam da se nađemo negde na leto 8)..... samo se bojim da ćemo morati tražiti mesto sa malo stanovnika, razbežaće se ljudi od tolike grmljavine ;D ;D ;D ;D sila je to....Newton momenti, ma popucaće zidovi bre.

P.S

Meni otpala neonka u garaži kad sam ga jedared odvrnuo da drugar čuje kako grmi ;D ;D

 

Može susret! I ja ću dati moj doprinos grmljavini.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6806 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Danas je bila prva voznja Aprilijice na drugi kraj grada! Nisam mogao da izdrzim, morao sam do drugara na rodjendan skuterom da me zelja mine. Sve je proteklo o.k. nisam prelazio 50km/h. Vozio sam skolski, dakle farovi, zmigavci ma sam sebe sam odusevio :D Eto, i tu prvu voznju su mi obelezeli i plavi, zaustavili su me kao betmeni i drzali me 10 minuta. Propitivali, davili, gledali, zapisavali, ali okej, skroz sam legale :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja