Jump to content

Moto Zajednica

kofer na buvljaku iliti made in China

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Pozdrav,

 

a na sta ces da nakacis te kofere?

Nisam video da si promenio motor, neces valjda plastiku na chopper?

Pozdrav Sale,

 

na chopper ne bih stavio plastiku makar slao stvari post ekspresom. :)

 

Bice da si ipak propustio momenat, pre jedno dva meseca zamenih motor za traktor, resio i to da probam. ;)

13zxt2g.jpg

Istina, bice mozda i malo preglomazni za njega, ali dana kad sam kupio enduro sam se oprostio sa estetikom. Ostaje jos bocne nosace da izgrunfujem, ali za to bar ima vremena jer u skorije vreme sigurno necu daleko, a Givi sa slike ce ici na skuter.

 

 

Jedini problem je sto ih izgleda nema vise. :-\

koliko sam ja razumeo gospođu iz Planet bike u Novoj mokroluškoj 5 (kod plavog mosta) gde sam ja kupio, u magacinu imaju još 50tak komada.

 

I ja sam cuo nesto slicno povodom stanja, ali smo se raspitali u petak povodom kolicine u slucaju da ima jos zainteresovanih da prenesemo. Prodavac nam je pokazao izlaz od cini mi se 12 komada za dva dana, a mi smo uzeli 6 ukupno. To je samo za tu prodavnicu, za NS ne znamo, ali je moguce da je i tih 50 otislo za par dana.

 

Po stanju u magacinu je ostalo 3 komada, ali je prokomentarisao da je moguce da su oni osteceni, jer mu je sumnjivo da su samo ta tri ostavili pored tolike potraznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

ja nisam bio lenj pa sam narucio 10...

znao sam da ce da nestane...

cekam jos malo da se zaboravi cena,pa ih stavljma na oglas ;D :D :D

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

de dok vrag ne odnese salu da kazem da neam koferi ;D

btw.izgleda da je neko zaista otisao i uzeo neku vecu kolicinu,

ali ne od ovih "il` tri il` nijedan" drugara... ;D

znaci moli se postenikupacvisekomada da se javi i eventualno proda

koji komad ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Ili kada bi Popsi odlučio da proda jedan...pa ja bih mu bio zahvalan, toliko da mu više nikada ne bih vređao Teneru,  niti izbušio gumu....

Smiluj se na ubogog siromaha i novopečenog bogalja, sakatog čopavca i i darivaj na jedan komad!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

dal veruješ da sam zbog sličnog razloga hteo da kupim još jedan... pošto imam Maxiju i falili su mi bočni... njih sam i uzeo a onda sam razmišljao aj da uzmem još jedan, možda nekom zatreba... jbg

 

valjda će ih biti još...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Pošto ste moj komentar iz druge teme uzeli kao pozitivan za ovaj kofer moram da se "pohvalim".

 

Kofer je posle nepuna dva meseca pukao! Sam od sebe, negde za vreme vožnje za BJB Deda Mraza. Tačnije pukla je platika na mestu gde žljebovi table ulaze u kofer...ako sam bio dovoljno precizan. Uslikaću ovih dana, slika govori više nego hiljadu reči...

 

Vlada#4 je imao takodjer peh sa tim koferom, naime pukla mu je ploča, ali je on nakalemio sa nekim limovima...ali to ću ostaviti njemu da objasni...

 

Stekao sam utisak da je plastika jednostavno bila toliko loša. Ali da pukne sam od sebe u toku vožnje....nedopustivo.

E sad...možda ona priča, prva generacija, druga, treća, stoji, pa je meni zapalo nešto od ranije...a i ja sam ga platio 3000 RSD, mada sam tada imao ponudu za skoro novu Givi Maxiu za nekih 7000 RSD...posle k.... nema kajanja! :)

 

Naručio sam iz Pegaza novi Kappa kofer i koštaće 10630 RSD sa dostavom, plus 3000 RSD koliko sam već dao...paaaa, recimo da sam mogao da kupim dve takve maxie (mada sam i ovako kupio dva kofera  ;D ;D ;D )...e sad, kako se kome zalomi...

 

Nadam se da ću sad bar biti miran!

 

Slažem se da je 4000 RSD više nego zahvalna cifra za tri kofera, ali zamislite da vam se desi da ostanete bez jednog od tri kofera, ili, ne daj bože, jedinog, za vreme nekog putovanja...

 

Veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Znam za kvalitet jer su meni na onom manjem za skuter koji mi se sada nalazi na Africi, pukle šarke tj. nosači istih!

 

Ali ipak nađite mi jedan taj od 42l kada vas lepo molim, baš lepo, ma najlepše što umem (dok ne iskopam Hekler gde sam ga zakopao)!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Pa fazon i jeste da sarke budu izdrzljive i kacenje za plocu ili za ram ako je sastrane..........ja sam dva puta pao u blato sa gornjim koferom i udario sam ga obadva puta ali nista mu se nije desilo........neznam sta bi se desilo da sam pao na bocni kofer......moja pretpostavka je da bi i Givi odleteo u pakao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Pa fazon i jeste da sarke budu izdrzljive i kacenje za plocu ili za ram ako je sastrane..........ja sam dva puta pao u blato sa gornjim koferom i udario sam ga obadva puta ali nista mu se nije desilo........neznam sta bi se desilo da sam pao na bocni kofer......moja pretpostavka je da bi i Givi odleteo u pakao....

 

Ili ne daj boze ram u repu motora  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Pao ja u mestu na taj kineski, bocni. Izgrebao ga malo sa strane i to je to. Nastavio put dalje.  A nosace sam pravio sam... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Popsy, sta te zanima, izgrebani kofer, ili nosaci!?

Slikacu danas u toku dana, pa kacim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

I jedno i drugo... postoje neke ideje da se Za#ebe kineska ploca za kofere i taj deo napravi od metala... posto je to najslabija tacka kofera :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja