Jump to content

Moto Zajednica

HONDA VFR 800

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

isao je moj na usponu kopaonika i na 112 u voznji od 104-110

 

Ovih dana ,na + 40 VFR VTEC mi je drzao veoma visoku radnu temperaturu. Dvoje na motoru,natovaren, voznja u brdo itd.

Temperatura je isla u voznji do 110.

Iskustva ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

isao je moj na usponu kopaonika i na 112 u voznji od 104-110

 

Ovih dana ,na + 40 VFR VTEC mi je drzao veoma visoku radnu temperaturu. Dvoje na motoru,natovaren, voznja u brdo itd.

Temperatura je isla u voznji do 110.

Iskustva ?

Nije prijatno za gledati. >:(

Honda je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

isao je moj na usponu kopaonika i na 112 u voznji od 104-110

 

Ovih dana ,na + 40 VFR VTEC mi je drzao veoma visoku radnu temperaturu. Dvoje na motoru,natovaren, voznja u brdo itd.

Temperatura je isla u voznji do 110.

Iskustva ?

Nije prijatno za gledati. >:(

Honda je to.

 

Mada je mnogo lakse gledati digitalni nego analogni kad udari u crveno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

isao je moj na usponu kopaonika i na 112 u voznji od 104-110

 

Ovih dana ,na + 40 VFR VTEC mi je drzao veoma visoku radnu temperaturu. Dvoje na motoru,natovaren, voznja u brdo itd.

Temperatura je isla u voznji do 110.

Iskustva ?

Nije prijatno za gledati. >:(

Honda je to.

 

Prebaci da pokazuje spoljnu temperaturu i gas. :P  Honda je to, ne smeta joj ni 110C. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: NBG BLOK 45
  • Motocikl: Yamaha Fz 8 Fazer

kriticno polje pocinje kada cifra koja pokazuje temperaturu pocne da blinka ali opustite se ,to je negde oko 122-123 C.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

kriticno polje pocinje kada cifra koja pokazuje temperaturu pocne da blinka ali opustite se ,to je negde oko 122-123 C.

 

Nisi valjda probao to 122-123??? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Nego pazi sad ovo, prodam korman i nosace, vratim fabrika heblove i vidim da je levi hebl izvukao pukotinu do pola duzine, smorim se, znaci moram da ga zamenim, ali primetim i da tegovi na krajevima nisu fabricki vec skroz ravni, nemaju onaj zub koji uleze u one tegove unutar hebla. Posecem Harris-ovu kurton gumu na gasu da mi ne kaci, ali kada stezem tegove do kraja sve se vrti unutar hebla i na levom i na desnom. Narucio sam druge tegove, ali nisam siguran da ce mi to resiti problem???

 

Nisam nista pusio dok sam ovo radio, majke mi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Nego pazi sad ovo, prodam korman i nosace, vratim fabrika heblove i vidim da je levi hebl izvukao pukotinu do pola duzine, smorim se, znaci moram da ga zamenim, ali primetim i da tegovi na krajevima nisu fabricki vec skroz ravni, nemaju onaj zub koji uleze u one tegove unutar hebla. Posecem Harris-ovu kurton gumu na gasu da mi ne kaci, ali kada stezem tegove do kraja sve se vrti unutar hebla i na levom i na desnom. Narucio sam druge tegove, ali nisam siguran da ce mi to resiti problem???

 

Nisam nista pusio dok sam ovo radio, majke mi :)

 

Naravoucenije, nisi trebao da prodajes volan i nosac. :)  Ili si mozda trebao meni da prodas.  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Nego pazi sad ovo, prodam korman i nosace, vratim fabrika heblove i vidim da je levi hebl izvukao pukotinu do pola duzine, smorim se, znaci moram da ga zamenim, ali primetim i da tegovi na krajevima nisu fabricki vec skroz ravni, nemaju onaj zub koji uleze u one tegove unutar hebla. Posecem Harris-ovu kurton gumu na gasu da mi ne kaci, ali kada stezem tegove do kraja sve se vrti unutar hebla i na levom i na desnom. Narucio sam druge tegove, ali nisam siguran da ce mi to resiti problem???

 

Nisam nista pusio dok sam ovo radio, majke mi :)

 

Naravoucenije, nisi trebao da prodajes volan i nosac. :)  Ili si mozda trebao meni da prodas.  ;D ;D

 

Nije mi palo na pamet da bacim oglas za to, Toni je sam dosao na ideju.

 

Pouka: Ukoliko vam je trougao izbusen, zamenite ga sa kolegom kome ste prodali volan i nosac, jer cete u suprotnom imati obojica busne trouglove a samo jedan ce imati volan i nosac :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Malo da osvezimo temu :)

 

Spremam se da zamenim antifriz i trazeci odgovarajucu vrstu i iskustva ljudi, naletim na post gde covek kaze da ispira sistem za hladjenje mesavinom voda/sirće. Jel neko probao?

 

Na ovom linku 4-ti post: My link

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST

U svojoj garaži imam jedan VFR 800 iz 2005. Kupio ga je novog, moj zet u Melbourneu - za mene, uvežen je na privremenu dozvolu. Nažalost, neugodno sam se iznenadio kada su mi nakon mnogobrojnih upita na carini i kod generalnog uvoznika Honde za HR, rekli da se taj broj šasije nikako ne može uvesti u Europu. S obzirom da nemam australsko državljanstvo, taj motor tek simbolično provozam, a moj zet koji povremeno dolazi iz Melbournea, također ga tada i malko provoza. Šteta, motor je tamo trajno registriran, osiguranje se plaća svake godine a ovdje u HR , dodatno ga osiguravamo. Inače, o samom motoru i mom skromnom iskustvu sa istim, a nakon ovako bravuroznih postova koje sam pročitao, malo toga mogu reći. Motor sada ima oko 6000km i još je sve originalno na njemu, također i gume. Onaj VTEC se zaista osjeti na nekih sedam k okretaja. Uglavnom, najbolji sport tourer, Odmah u dućanu na njega su ugrađeni Micron ispusi, a sa njima zvuči poput grgljajuće turbine. Neponovljivo! Ja inače "redovno" vozim dragi mi, Kawasaki Versys.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Kanada
  • Motocikl: R1200RT, Versys 650, XSR 900

Sigurno zbog toga st bi mu trebalo mijenjati svjetla jer su za lijevu stranu ceste i ko zna sta.. Nazalost su prestali sa proizvodnjom 2009 tih masina. Mozda mu i prednji migavci svijetle a trepere kad ih ukljucis sto za Evropu nije dozvoljeno. Barem je tako bilo na mom za sjeverno-americko trziste. Ako se vozas ponekad, promijeni te gume jer poslije 7 godina i malih kilometara nisu vise pouzdane. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST

Da, nema pozicijska svjetla nego se pale kratka čim se uključi kontakt. Mjesta za pozicije su zalivena u plastici. Gume idu nove ove jeseni, vjerojatno Bridgestone koje su i prva ugradnja.Zbog tih super jakih farova, akumulator se rapidno prazni. Kod kontakta uzima samo od oborenih farova 110 W...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

nisam siguran ali mi se cini da postoji mogucnost uvoza sa kupoprodajnim ugovorom između X i tebe ali prije uvoznog tehnickog pregleda treba sve dovesti na razinu homologiranja za naše tržište tj. prepravke svjetla i ...? pa onda tehnicki pregled i dalje redom. probaj pitati svog Karlovcanina Bernarda jer je kao bivši carinik upucen u te stvari. Naci ceš ga preko vlasnika kafica GP jer su prijatelji a tamo blizu i stanuje. pozovi se na mene ( Mile Pula )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Kanada
  • Motocikl: R1200RT, Versys 650, XSR 900

Za akumulator si u pravu ako ga vozis ispod 4000 obrtaja sto se meni desilo prvi dan kad sam ga vozio kroz gusti saobracaj kuci od dilera baterija se isprazni jer onda ukljuci i ventilator za hladjenje. Sutradan ga nisam mogao upaliti i na reklamaciju pristali su (iako to garancija ne pokriva )da mi stave novu bateriju posto je originalna bila gotova skroz, jedan dan jedna voznja od nekih 50-60 minuta?!

Vidim na slici da auspuh isto nije originalni, ne znam kako je tu to regulisano sa katalizatorima i ostalim, ovde to nije toliko bitno a za Njemce znam da jest. Koliko bi trazio kad bi prodavao, posto ja smijem i sa tim tablicama, koliko je osiguranje za mjesec dana u Hrvatskoj i zasto placa u Australiji osiguranje za njega kad motor nije tamo i dalje ga moze registrirati posto predpostavljam oni nikad nemaju tehnicki pregled.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Hayabusa

POZDRAV DRUSTVO PRE PAR MESECI SAM KUPIO HONDU VFR 800 2005 god. TO MI JE ODUVEK BILA NEKA NEOSTVARENA ZELJA ALI SAMO DO SKORO PA BIH VAS MOLI DA MI DATE SVOJE MISLJENJE O NJOJ. POZDRAV!!!!!

 

Napravio si odličan izbor....svaka čast. Sve pohvale!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Nije mi jasno zašto imate probleme sa akumulatorima-baterijama.

Moja honda je 2006,uvežena iz USA-a,nema prekidač za svetla,kada daš kontakt pale se istovremeno svetla,na njoj je još uvek FABRIČKI akumulator.Nikakvih problema nisam imao,redovno menjam ulje i filtere,ulje u kočnicama........sipaj gorivo i vozi.

Prešao sam oko 42K.

 

CC1D409D-E726-054A-95C9-61676F2FAE89_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Kanada
  • Motocikl: R1200RT, Versys 650, XSR 900

Ma nema problema ja sam imao samo prvi dan u gustom saobracaju i bio je nov novcat, poslije toga sedam godina je vozio bez problema sa istom baterijom, kazem samo ako vozis sat vremena mic po mic a da ne predjes 3000 obrtaja i tvoja bi se istrosila, tako mi je rekao majstor. Inace motor je biran vise puta za najbolji cestovni motor u Europi. VFR je legenda za sebe! A tek kad mu otvoris dodatne ventile.:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST

Zanimljivo, možda ipak postoji način za regularni uvoz samo ne znam da li bi se isplatila prilagodba. Raspitat ću se malo. Također i za cijenu sa ovakvim tablicama. Osiguranje se redovno plaća u mjestu registracije i to je potrebno da bi se moglo prelaziti preko granice zbog ovjere pasoša. U HR se motor dodatno osigura na rok po izboru. Ja ga po zakonu i ne smijem voziti. Zato ima malo km, ali zet ga provoza kad dođe i tako to ide. Očekujem ga uskoro pa ću razgovarati s njime o tome. Baterija je definitivno slaba jer je dovoljno da stoji desetak dana i već je prazna. Na Versysu se ne isprazni ni nakon dva mjeseca mirovanja. Auspuh Micron je montiran u dućanu prilikom kupnje motora pa su originalni topovi nekorišteni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Kanada
  • Motocikl: R1200RT, Versys 650, XSR 900

Ah svako ima neka svoja pravila, ne znam sta ima veze pasos sa osiguranjem vozila i sta bi bilo kad bi uputio zahtjev za odstetu australskom osiguranju, recimo ukrao mi netko motor u Hrvatskoj? vjerovatno bi mu se samo ljubazno nasmijesili. Na mojim tablicama imam naljepnicu koja pokazuje godinu i mjesec da kada vazi registracija i tu kupim i nalijepim, ako sam tamo i kupim osiguranje onda me to osiguranje pokriva za to podrucje ali sta ja znam kad se nesto desi onda nitko nije odgovoran i samo prebacuju lopticu sa jednih na druge. Prijatelj imam motor tamo , ovdje kupi tu naljepnicu, ponese je tamo nalijepi je na motor i kupi osiguranje u Hrvatskoj (i zeleni karton ako hoce) vozi se koliko je tamo i ostavi motor kod svojih roditelja do slijedece godine. Isto tako znam neke koji su pokusali zaobici sistem i odselili se na par godina nazad ali im je policija oduzela kanadska vozila trazeci da ih uvezu posto su imali stalno prebivaliste u Hrvatskoj, sto je normalno. Ako je netko iseljen onda ima pravo voziti vozilo sa stranom registracijom dok domaci to ne smiju. Barem ja tako razumijem, dakle tvoj zet bi meni mogao prodati taj motor, i ja bih ga mogao voziti dok ima registraciju pod uslovom da kupim (da li bi mogao kupiti za tudje vozilo) osiguranje ali problemi bi nastali poslije. Ovako tom VFR je sudbina ili Engleska ili nazad u Australiju ili kompletna preinaka na hrvatske propise ako je to moguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja