Jump to content

Moto Zajednica

Utisci sa Deda Mraz akcije u Beogradu 2009

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

   

    bravo,,,,bravo,,,, bravo :o :o :o :o :o

  Imacete prilike da za 1. Maj upoznate nekolicinu od ovih velicanstvenih momaka.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

   Svaki put kada idemo da posetimo decu iz Sremcice, meni stoji knedla u grlu i sve tako dok ne udjemo u njihovo dvoriste. Onda euforija,deca se smeju, grle nas i knedla nestane, ponese me njihovo odusevljenje i osmesi tako da prosto zaboravim na vreme. Svaki put mi bude tesko kad dodje vreme za povratak kuci jer nas oni mole i obecavaju da ce biti dobri samo da jos malo budemo sa njima. To mi je najtezi trenutak... mi im  obecavamo da cemo doci za Uskrs, pa opet za Novu godinu a oni to obecanje cvrsto prihvataju i obecavaju da ce biti dobri samo da opet dodjemo.

    Zelim da se zahvalim svim bajkerima plemenitog srca koji su se odazvali na ovu akciju, ne mareci za najavljivane vremenske prognoze, koji su pomogli da izmamimo toliko osmeha ne samo deci u Sremcici, nego i svim ljudima koji su tog dana bili svedoci naseg plemenitog cina.

   Posebno zelim da se zahvalim momcima iz BMW moto kluba Srbija na njihovom ucescu, zelji da pomognu i naravno na fenomenalnom gestu sa njihove strane, prelepim tortama kojima su pocastili ucesnike akcije :D

   Jos jednom hvala svima i hvala sto ste dokazali da magija ipak postoji !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Beograd/Toronto
  • Motocikl: TDM 900, BMW R1150 RS, BMW R1200 ST, AT 2020

E pa ljudi iako nisam ucestvovao na svom motoru (vec je spakovan do marta 2010)  :-\ uzivao sam u vasem drustvu i citajuci posle kako su vam se deca obradovala u domu.Sledece godine i ja sam tu na ulicama sa vama

 

Evo i mog skromnog doprinosa.Okacio sam na y tubu pod naslovom BJ Bikers Deda Mraz 2009 akcija bez editovanja mali prilog.

 

Hvala pa se vidimo na prolece

 

Ivan 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Ljudi mnogo mi je zao sto nisam vozio sa Vama,ali bio sam pod ogromnom temperaturom,u svakom slucaju gledajuci i citajuci sve ovo kao da sam bio tamo.

SVAKA CAST!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

 Drugari,

       Nadomak Beograda postoje jos dve specijalne skole.

     Jedna od njih je Skola za osnovno i srednje obrazovanje '' Anton Skala'' u Staroj Pazovi....A druga je, Skola za osnovno i srednje       obrazovanje ''Mara Mandic'' u Pancevu....

      Mozda bi bilo lepo da se za Uskrs podelimo, Sremcica, Pancevo, Stara Pazova......mislite da im nije krivo kada cuju da njihove drugare u Sremcici dva puta godisnje posecuju Motoristi, a njih ni jednom......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

E pa ljudi iako nisam ucestvovao na svom motoru (vec je spakovan do marta 2010)  :-\ uzivao sam u vasem drustvu i citajuci posle kako su vam se deca obradovala u domu.Sledece godine i ja sam tu na ulicama sa vama

 

Evo i mog skromnog doprinosa.Okacio sam na y tubu pod naslovom BJ Bikers Deda Mraz 2009 akcija bez editovanja mali prilog.

 

Hvala pa se vidimo na prolece

 

Ivan 8)

 

Eve ga okačeni video  ;D

 

 

ja sam na 1:15  ;D ;D ;D ako ima neko neku moju na motoru pls nek mi pošalje

 

kome nece da otvori www.youtube.com / watch?v=NeWSUrk7qgo  obrisite razmak kod /

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Evo i mog skromnog doprinosa.Okacio sam na y tubu pod naslovom BJ Bikers Deda Mraz 2009 akcija bez editovanja mali prilog.

 

Svaka cas' domacine, samo se pitam gde su oni ostali kamermani oTkacili svoje snimke ::) i sto ih toliko cuvaju, da se ne zabajate :-\

A bilo ih je ja vid'o slikali sa motora jos u dolasku, sem ako to nisi bas Ti!  ??? ;D

post-8446-12879060496395_thumb.jpg

post-8446-1287906049675_thumb.jpg

post-8446-12879060497063_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

A bilo ih je ja vid'o slikali sa motora jos u dolasku, sem ako to nisi bas Ti!  ??? ;D

Nisam to ja, ja vozim Super Tenere  ;D ;D ;D

 

akt7.jpg

 

al nemam ni jednu u vožnji ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Dukags kamerman je na  sigurnom za sada  hehe ,bice filma samo da se sredi  snimak  itd

Zelim  jos jednom da se zahvalim svim  ljudima  koji su  isli u ovu akciju i da se zahvalim  ljudima  koji su  ucestvovali u ovoj  prici a  nisu mogli  doci a dali su svoj prilog akciji.

Jos  jednom svaka cast svima !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Popsy video nece da otvori...

nesto je brljavio net.. probaj sada ... ako nece u youtube ukucaj BJ Bikers Deda Mraz 2009 akcija bez editovanja

 

kako god ostavim link, forum ga pretvori u flesh player...

 

@Djomla - Fala  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

bio,video,svaka cast momci,onom sto mi je slikao celu usi cu da iscupam  :P :P :P

svaka cast jos jednom pa dogodine opet  ;) ;) ;)

ah da neznam ko je isao crnom hondom od zemuna smo se pratili,plavi bmw 5tica sa malom devojcicom/moja cera/ pozadi,plavusom koja vozi/moja mlada,/ i celavcem.to jest samnom/ napred,neka se javi  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Titel

Svaka cast svim ucesnicima akcije!!!!

Kao sto sam video na fotografijama akcija je vise nego uspesna, svima je bilo odlicno po ozarenim licima se moze zakljuciti!!!!!

Zao mi je sto nisam bio u mogucnosti da se pridruzim !!!! :-[

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja