Jump to content

Moto Zajednica

FZS 600 Fazer 1998-2003

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Yamaha FZS 600 Fazer 1998-2003

 

H2phf_yamahafzs6000220941196.jpg

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motocikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 724 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

1. Godiste motocikla koji ste vozili:1999,

2000, 2001

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

5 sezona na dva komada 00g,01g  2x 12000km ni jedna sijalica nije crkla o ostalom da negovorim.

 

3. Sta mi se dopada:

masina ,snazana,neunistiva,ne trosi ulje,potrosnja goriva,lezanje na putu,kocnice ( iste ima r1 98)

montaza kofera.zavrsna obrada,zvuk. na motorrad testu 50000km je top.yavrsna obrada na visem nivou od mnogo skupljih modela raznih marki.potrosnja oko 5.5l .

 

4. Sta je moglo biti bolje:

zadnji amortizer bi mogao biti tvrdji (nema bodesavanje hidraulike) za extremniju voznju. (prilikom vijanja erova na fruskoj gori 8)) jeftne iyduvne grana od celika i ofarbane u crno :'( fabricke.

losa svetla.

5. Moj utisak:[/  model za preporuku. ispred horneta ,raznih bandita je na svim cenjenim svetskim sajtovima.

a izgled je diskutabilan mnogima.

post-857-12879061308125_thumb.jpg

post-857-12879061308652_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: kamnik
  • Motocikl: yamaha xjr 1300 + xj 600 n

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1998

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

5 sezona

 

3. Sta mi se dopada:

od početka do kraja sve !!!!nakon 12 godina još uvijek  dosta snage ,potroši od 4.5l do 6 ,ulja ne troši a ma ništa  kilometra 85000!!!

 

4. Sta je moglo biti bolje:

prebrzo je ostario svakih 12 mjeseci za jednu godinu!!

 

5. Moj utisak:

sve najbolje !!!

post-6560-12879061373204_thumb.jpg

post-6560-12879061373906_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1998

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

5 meseci

 

3. Sta mi se dopada:

Pre svega snaga, 98 konja, u svojoj klasi polu-nakeda najsnazniji. Polozaj sedenja, cak je i bolje ako se stavi siri korman, sediste udobno za vozaca kao i za suvozaca. Mala potrosnja. Sa Yoshimurom fenomenalan zvuk.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Nedostaci su nedovoljno jaka svetla, nedostatak pokazivaca temperature.

 

5. Moj utisak:

Odlican motor kako sa lokal, tako i za putovanja. Preporuka. :moto3:

post-5219-073552700 1289861696_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 1200

1. Godiste motocikla koji ste vozili: 2003.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:5 meseci, 3500 km

 

3. Sta mi se dopada:sve, idem redom: lakoca voznje, menjac, zvuk, ubrzanje, kocnice......

 

4. Sta je moglo biti bolje:na mom motoru ima dodatne opreme pa nemam zamerki

 

5. Moj utisak:za ovu klasu motora cista 5.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:1999

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu :motor vozim tek 3 meseca

 

 

3. Sta mi se dopada:kupio sam bas Fazera najvise zbog njegovog izgleda,najvise mi se svidja njegov dizajn,svidja mi se sto ima merac nivoa benzina u rezervoaru,nekako je motor u svakom pogledu kao stvoren za mene.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:Mogao bi,trebalo bi imati malo bolja svetla definitivno

 

 

5. Moj utisak:Fenomenalan motor sa extra malom potrosnjom goriva,95ks po meni dosta snage,startan i odlican polozaj sedenja iako sam ja licno visok 195cm,izuzetno lep motor.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

1. Godiste motocikla koji ste vozili: 2001.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu: dve pune sezone.

Prvi motor kojim sam putovao u inostranstvo (do Italije najdalje).

Prvi motor kojim sam otišao na more. :)

Prvi kojim sam prešao skoro 1000 km u danu. :)

 

3. Sta mi se dopada:

Ovo je motor koji je projektovao neko ko VOZI motor. Ko ga vozi svaki dan. Do posla,

po krivudavim magistralama vikendom, ko ga sam održava. Takvom utisku se čovek ne

može oteti čim sedne na fejzera. Udoban je, sa puno mesta za prtljag (top case mu

dobro stoji, lako se montiraju bisage, velika tank torba. Mislim da jedini motor koji ima

više mesta pod sicem je skuter Piaggio Free. :) Ima mesta za suvozača, da joj bude

udobno.

 

Ne kvari se! :)

Zaista, samo menjam potrošne stvari, nema problema. Da ne ureknem. :)

 

Lako se pristupa svim delovima koji se eventualno moraju čačkati na putu. Svećice

se odvrću bez skidanja bilo čega na motoru, filter ulja i ulje isto, centralni

štender olakšava zamene guma, točkova i sl. Fenomenalno osmišljen motor i lakši za

rad od mnogih drugih japanaca.

 

Odlično povlači, a nema mrtvih tačaka i vuče iz nižih obrtaja sasvim pristojno, što

se ravnomerno pojačava kako prilazi crvenom. Fenomenalne kočnice koje ulivaju

poverenje. Potrošnja ispod 6 litara na 100 km, normalna gradska oko 5,5. Minimalna

90 km/h na magistrali: 4,5 l).

 

Dovoljno je živahan za brze krivine, dovoljno udoban za duge puteve, dovoljno visok

i mekan za loše puteve. Idealan univerzalan motor. Za mene bolji od endura, jer je

ipak predviđen za asfalt (na kom sam 99% vremena) i, za razliku od endura LEP. :)

 

Fejzer sa poluoklopom mi je među najlepšim motorima.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

 

Sic bi mogao biti malko uži za moju pozadinu. Zadnji amort je na ovim motorima pri

kraju ako ih sada kupujete. Dobar aftermarket je oko 500evra i sa njim je pesma.

Ako hoćete da vijate trkalice, onda morate i u vile staviti kruće opruge. Inače su

OK za putovanje, pa i za sportsku vožnju, ali ne baš vijanje R-ova.

 

Modeli od 1998. i 1999. imaju manji rezervoar i malo previsoko podešene fuzastere

za suvozača. Isto tako, modeli od 1998. do 2001. (sa kockastim farovima) imaju relativno

loša svetla. 2002. i 2003. godište nemaju tih problema. Tu je skoro istim sijalicama

postignuto puno bolje osvetlenje puta. Najveća mana mog motora su ti farovi (mada

ima i puno gorih, ali i puno boljih).

Takođe, modeli sa kockastim farovima imaju prilično uske retrovizore, ali širi sa

novijih modela pasuju direktno, tako da se lako i jeftino mogu zameniti.

 

Možda deluje kao puno kritike, ali ovo su u suštini sitnice i sve zamerke za ovaj motor,

ostalima bih našao 100 drugih mana. :)

 

 

5. Moj utisak:

Da mi neko ponudi da vozim motor koji hoću (ali da ne smem prodavati), ne znam šta bih

uzeo pre nego fejzera s karburatorima. Ne bi mi bio jedini motor da imam više novaca,

ali ne bih ga menjao. Modeli od 2002. i 2003. godišta (moj je stariji) imaju par bolje

urađenih sitnica (svetla i za oko 10% veći kapacitet rezervoara), ali su ti modeli

skuplji za dobrih 500tinak evra. Meni je bilo lakše staviti pare u džep i voziti sporije

po mraku. :)

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer 2003

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Vozim jos uvek (dve godine vec) Fazer 600 2002god

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Kao sto rekoh, imam ga vec dve godine, prelazio sam po 10000 km godisnje

 

3. Sta mi se dopada:

Ovaj model je FANTAZIJA ! Svaki detalj je odradjen mnogo bolje od konkurekcije u klasi (Horneta, Bandita). Mali potrosac, vrlo lak za manevrisanje, odlican agregat, udoban za duza putovanja...

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Sediste je po mom misljenju jedini nedostatak ovog motora, ali ne kad je u pitanju vozaceva vec suvozaceva pozicija. Vrlo lako suvozac klizi ka vozacu jer ga polozaj samog sedista tera na to.

 

5. Moj utisak:

Ne planiram da ga menjam jos par godina jer je zaista NAJBOLJI u klasi. Uporedio bih ovaj model sa WV Golf II, koji su svabe napravile i zajebale se jer je neunistiv... Slican slucaj su uradili i Japanci sa Fazerom...

post-17150-0-62139400-1330987627_thumb.jpg

post-17150-0-79657600-1330987663_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1999. godište, sa "kockastim" farovima.

2. Vreme provedeno na motorciklu:

Januar - novembar 2012. godine ili oko 10.000 km

3. Sta mi se dopada:

Snaga. Četiri cilindra redno. Položaj sedenja. Korman. Kočnice (dva cilindra i kvalitetne čeljusti). Linearno ubrzanje. Nema kočenja motorom kao kod V mašina. Činjenica da UVEK u sebi ima još snage. Lako se njime manevriše. Neuništiv agregat, otporan na sve vremenske uslove. Minimum elektronike. Dosta mesta ispod sedišta.

4. Sta je moglo biti bolje:

Zaštita od vetra (rešava se povišenim aftermarket vizirom za malo para). Svetlo (rešava se ugranjom Xenona). Nema zadnji blatobran. Malo lošiji retrovizori (rešava se zamenom za FZS 600 02-03. ili R6 nakon 2000.) Lepo bi mu stojala ralica (ponovo jeftina aftermarket investicija).

 

5. Moj utisak:

Izuzetan motocikl. Uvek sa dovoljno snage za malo oštriju vožnju, a lako upravljiv i veoma pitom u nižim obrtajima (za gradsku gužvu). Bez problema ide sa dvoje ljudi i opremom...

Redovno mu menjati ulje i filtere, proveravati tečnosti, stavljati kvalitetnije gorivo i nigde vas neće ostaviti. Može da kisne, plovi vlažnim ulicama... I ne žali se. NEMOGUĆE GA JE PREGREJATI!

Zamenio sam ga samo zato što imam ideju da vozim novijeg Fazera...

 

post-16826-0-70557200-1354463140_thumb.jpg post-16826-0-80255100-1354463134_thumb.jpg

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Grocka, Brestovik
  • Motocikl: Yamaha FZS 600

1. Godiste motocikla koji ste vozili:1999

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu: nekih 5god

 

 

3. Sta mi se dopada:Masina je jako dobra i pouzdana.Sa svojih 95 konja pruza vise nego dovoljno snage za ovu velicinu motora.

Elastican je i lepo poteze vec posle 4-5000 obrtaja.Kocnice sa dobrim plocicama i teflon crevima su odlicne.Jako se dobro ponasa u voznji.

Ima dovoljno mesta za vozaca i saputnika.Zastita od vetra je zadovoljavajuca za poluoklop verziju. Potrosnja 5-6L ako se vozi umerenim gasom,

sto je za mene ok.......za mene dovoljno da ne menjam motor za neki drugi.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:Hm, ono sto bi moglo biti bolje trudio sam se da promenim.Kao prvo ocajni farovi, tako da sam spojio da mi rade

oba i na kratkom svetlu, ali za nocnu voznju nije bas savrsen.Zadnji fuzasteri za saputnika su mnogo visoko, tako da sam stavio fuzastere

od novijeg modela, sad je super.Fabricki vetrobran mi je ruznjikav ali kao sto vidite stavio sam PUIG double bubble vizir i mislim da je sam mnogo lepsi

a i zastita od vetra je ok.Ogledala su do pola zaklonjena telom pa nameravam da ih zamenim za one sa novijeg modela. Sediste mozda malo

pretvrdo za mene ali to je vec stvar ukusa.Toliko, za sad sto mi je palo na pamet...

 

 

5. Moj utisak:Pa moglo bi se reci da u ovom cenovnom rangu je sasvim dobar izbor.Od dodatne opreme sam mu stavio: Viper izduv, teflonska creva,

PUIG vizir, K&N filter, masku hladnjaka, bocne kofere, ralicu, malo plastifikacije u crno i to je to za sada.

Ponekad se razmisljam da ga mozda prodam i da kupim nesto drugo ali kad krenem da trazim ne nadjem nista sto bi me zadovoljilo i zaista,

za sada mi ne pada na pamet da ga menjam.Ne prelazim mnogo kil. godisnje tako da je za mene super izbor...

post-23107-0-11695400-1360855354_thumb.jpg

post-23107-0-95666600-1360855373_thumb.jpg

post-23107-0-11346500-1360855391_thumb.jpg

post-23107-0-03084100-1360855407_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2001

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

15.06.2013. sam ga kupio i do sada 1237km

 

3. Sta mi se dopada:

polozaj sedenja, upravljivost, potrosnja, kocnice... odlicno povlaci iz nizih obrtaja, kako sa jednim tako i sa dvoje... iako se svi zale na farove, meni su odlicni... i preglednost retrovizora mi je zadovoljavajuca...

 

4. Sta je moglo biti bolje:

osim sto se mora zamenuti fabricki auspuh (previse je tih) nemam nekih zamerki...

 

5. Moj utisak:

najkompletniji motor koji sam do sada vozio, zadovoljava sve moje potrebe... preporucio bih ga kao motor za pocetnike

post-1520-0-05084500-1377366004_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 353 postova
  • Lokacija: skupljen
  • Motocikl: Honda cbf 1000

U potpunosti se slazem sa svim komentarima koje sam procitao , vozim fazera 99 god. punih 5 godina presao sam 32000 km jednom recju prezadovoljan .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Fazer 600, TDM 900, XT 1200Z, BMW K1600 GTL

Ćao.

Evo da se i ja upišem.

Kupio sam ga u kasnu jesen 2012.god. tako da ga nisam ni vozio, možda malo po kvartu :zvizduk:. Nisam imao položenu kategoriju.:(

Sređivao ga, servisirao i tako to celu zimu. Svanulo je proleće, vozačku dozvolu sam proširio za još jednu kategoriju, upalio mašinu i krenuo na vožnju. Još se vozim.

Od maja meseca a nakon pređenih 8000km, mislim da sam kompetentan da nešto i ja kažem.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2002 godište,

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

5 meseci, cca 8000 km,

 

3. Sta mi se dopada:

Ovo je moj prvi ozbiljan motor koji baš baš vozim svaki dan. Žena me obožava i ne silazi sa ... motora. :takoje: Možeš kud god

hoćeš. Odličan je za po gradu ako imate auspuh da vas drugi čuju kad date gas. Mala potrošnja za nepoverovati,

nije tamo neki R ali ako zatreba neće ni zaostati. Vrlo solidan i za duža putovanja. Odlična upravljivost u krivinama sa teretom od oko 180kg

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Sedište ubi posle 3 sata vožnje, nakon petog utrnete a posle možeš i do Moskve bez stajanja.Ove godine sam

išao dva puta do H. Novog sa ženom. Prvi put smo putovali dva dana i bilo je super ali drugi put smo išli u

cugu i zaista je nakon 5-6 sati malo neudobno. Boli zadnjica, može da priča ko šta hoće. Valjda bi se

preradom sedišta dobilo na udobnosti.

Farovi su katastrofa i više služe kao pozicija ili ukras.

 

5. Moj utisak: Odličan je to motor obzirom da nije nigde ni štucnuo a o naznakama kvarova nije bilo ni govora.

Sada trenutno na kilometar satu pokazuje 53246 km. Valjda će još ovoliko bože zdravlja a ja nameravam da ga vozim

sve dok ne budem u prilici da kupim nešto mlađe iako ko zna....:moto3: prva ljubav zaborava nema.

post-26031-0-83952400-1380147825_thumb.jpg

post-26031-0-15679800-1380147864_thumb.jpg

post-26031-0-87359000-1380147975_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 81 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Strom 650

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

FZS 600 iz 1998 godine

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Jednu sezonu (za sada)

 

3. Sta mi se dopada:

Odlican agregat, neverovatno miran do 5000rpm, nema trzanja proklizavanja, da zanosi zadnji kraj. Dobar polozaj sedenja, jeftin za odrzavanje. Jednako se ponasa sa suvozacem i bez njega. Ima dovljonu konjazu 95ks da nemorate da mislite da li ce vas izvuci uz breg ili ne. Odlican community za ovaj model, dakle sta god da vam treba mozete lako naci, sto od opreme sto od delova. 


4. Sta je moglo biti bolje:

Farovi :tras2: Jako jako lose, maltene kao fenjeri. Mada uz ako uzmete night braker sijalice to bude puno bolje ali generalno je lose.

 

5. Moj utisak:

Fantastican motor za pocetnike, veoma lako upravljiv i najvaznije veoma mali potrosac. Prosecna potrosnja 4,5l / 100km. Zapravo nikada nisam prebacio 5l. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Godiste motocikla koji ste vozili:

2001


Vrijeme provedeno na motorciklu:

Evo tačno nedelju dana, ili bolje rečeno, nekih 200-300 km.


Sta mi se dopada:

Pa mnogo toga, da skratim koliko mogu... Dosta prostora ispod sedišta, položaj sedenja (s obzirom da sam visok preko 2 metra), dizajn. A ono najbitnije što me stvarno oduševljava je da bilo kakva intervencija na njemu može da se uradi bez pola muke, ako vas već ostavi na putu (u šta sumnjam da će se desiti, ukoliko je kulturno održavan) - sve je lako dostupno.


Sta je moglo biti bolje:

Uvek i sve može i bolje, i gore. Imam iskustva sa svim i svačim pa mi nekako ovo pitanje baš i ne ide za ovaj model, kao i prethodne recenzije na tu temu. Suviše grubo će zvučati a motor je fantastičan.
Elem, da, farovi mogu biti bolji ali nisu loši ni ovakvi jer sam već imao noćnu vožnju i preglednost mi je totalno zadovoljavajuća. Više stvarno ne znam šta bih dodao.


Moj utisak:

Fantastičan motocikl, čak i kad zanemarim sopstveno mišljenje da je Yamaha sintisajzer a ne mašina. Doduše, konkretno moj Fazer je malo modifikovan od kad sam ga kupio (dodatak na vizir, širi korman - volan - handle bar), što naravno daje na značaju kad je u pitanju komfor u vožnji - pogotovo na duge staze. Opet, konkretno na mom motoru su neki elementi i zapušteni, ali dâ se to vrlo lako i brzo srediti. Moj je čak i registrovan - doterao ga kući. Ide zima, a ja ću lagano, pa do proleća imam tip-top motorčić, a nisu mi strane ni kraće vožnjice čak i preko zime.

IMG_20201113_110040_1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja