Jump to content

Moto Zajednica

Koji custom mi preporucujete u klasi 750 - 1100cm3 , glede gabarite vozaca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Litija, Slovenija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 ( Crn k'o midnajt)

Mene interesuje epilog ove price, sta si do kraja kupio i kako si zadovoljan tim? Ja naime imam slicnih problema (198cm/85kg) i pokusavam naci neki kruzer primeren mojim dimenzijama i dzepu, pa ako ipak posle godinu i po pogledas ovu temu a ti napisi, hvala :takoje::care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Harley Davidson Heritage Softail Classic

pojavljivao se na raznim forumima pod raznim imenima

sa istim pitanjem

sa foruma coper srbija izbacen zbog omalovazavanja forumasa koji su prodavali svoje motocikle

verovali ili ne kupio daytonu 350

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pogresna i lazna konstantacija kao i nastavak koji se mene tice zato moram osveziti ovu temu

1. Nisam izbacen sa foruma vec sam ga napustio ! daleko ima lepa kuca (nekolicini sa tog foruma)

2. ''omalovazavanje forumasa'' totalna laz . nesporazum ili pogresno shvacen moj komentar doveo je do hajke napada i uvreda iako sam se kulturno izvinuo i cak ostavio br. mobilnog telefona .

Da iznosim svoje misljenje ili da vredjam nisam hteo ni na tom forumu a jos manje je primereno na ovome koji postujem !

Dakle tu sam ,ako ima jos nesto nerazjasnjeno ... izvolite !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125
On 30.1.2011. at 22:13, s a n j a je napisao:

A šta misliš o motoru Vulcan 900?Mi ga imamo već 2 godine i prezadovoljni smo sa njime,ako te intresuje mali je potrošač-jednom smo ga testirali i prešli smo 450km a da se nije ugasio.

....davno je bilo postavljeno pitanje, ali su pitanja u temi uvek aktuelna......znači posedovao, vozio Yamaha Dragstar 650 pa Dragstar 1100, trenutno je deo kolekcije Kawasaki VN 900 Custom ( slika u nastavku..).....ono što mogu reći jeste da posetite web stranicu www.bikez.com gde možete porediti različite modele......ocena je u korist Kawasaki-ja, a moje mišljenje neverovatno je koliko uspevaju da svaki "konjić" u tom agregatu sa lakoćom prenesu na točkove........

 

20171111_150556.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125
On 4.3.2018. at 0:49, goran-sm je napisao:

Zbog sekundarnog pogona na kaiš.

....tako je.....izmedju ostalog........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja