Jump to content

Moto Zajednica

Tema za predloge i diskusiju

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

E Rtanj je prelepa planina (ne neću se penjati sem ako ne može motorom) i obavezno ću ići tamo ako bude organizovana... čuvaću planinarski dom  ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Videh nema kanjona Uvca za 2010-u?

 

U trenutku kada smo pravili godisnji plan, jos nije bilo "one" teme na forumu. Uvac je svakako u planu za 2010-tu, ali ne kao zvanicna voznja, za sada. Prvo cemo, kao i uvek, obici teren i stvoriti plan. Na osnovu toga, sledece godine ce Uvac sigurno biti u planu za voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Videh nema kanjona Uvca za 2010-u?

 

U trenutku kada smo pravili godisnji plan, jos nije bilo "one" teme na forumu. Uvac je svakako u planu za 2010-tu, ali ne kao zvanicna voznja, za sada. Prvo cemo, kao i uvek, obici teren i stvoriti plan. Na osnovu toga, sledece godine ce Uvac sigurno biti u planu za voznju.

 

Kao sto rekoh i u "onoj" temu  :), spremam sam za bilo kakvu pomoc oko organizacije sto se tice Uvca, ali i za voznje koje budu u okolini Cacka, Ovcar Banje, i okolnih mesta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

@Janko.BG

 

Ne može. Ne usvaja se. Što severnije, to hladnije. Jes ti bre izgoreo po glave? Pogledaj kroz prozor. I oćeš na sever? Grešiš, ovaj, grdno grešiš sinko! Jug je majka.  ;D ;D ;D

Jeste ladnije  al ima gde da se  i zgrejes hehehe,

ali  ipak  mislim da bi bilo  korektno da se  ubaci  i tu neka voznja ,da se razumemo  ja  sam vise za off i planinu i krivinu  ali sto  da ne  malo  prema  sjeveru zemlje !!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kao sto rekoh i u "onoj" temu  :), spremam sam za bilo kakvu pomoc oko organizacije sto se tice Uvca, ali i za voznje koje budu u okolini Cacka, Ovcar Banje, i okolnih mesta.

 

U svakom slucaju, bicemo u kontaktu. Videcemo se kada budem dolazio do Cacka. Severno od Cacka ka Divcibarima (Gojna gora, Pranjani) ima sjajnih terena za (asfaltnu) voznju, trebalo bi i tamo nesto osmisliti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Kao sto rekoh i u "onoj" temu  :), spremam sam za bilo kakvu pomoc oko organizacije sto se tice Uvca, ali i za voznje koje budu u okolini Cacka, Ovcar Banje, i okolnih mesta.

 

U svakom slucaju, bicemo u kontaktu. Videcemo se kada budem dolazio do Cacka. Severno od Cacka ka Divcibarima (Gojna gora, Pranjani) ima sjajnih terena za (asfaltnu) voznju, trebalo bi i tamo nesto osmisliti.

 

Put poznajem ko dzep!!!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pa sad, kad smo pravili plan, uzeli smo u obzir i Vojvodinu, banatsku turu do Vrsacke kule i Grebenski put na Fruskoj Gori (u dobrom delu teski Off-road u kozi klasicnog asfalta), tako da ce biti Vojvodine, jedino smo slabi sa jugom, samo smo Vlasinu uplanirali prakticno. Polako, to je samo jedna godina a vec je prebukirana ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Jes da ne vozim off road masinu, ali moram da postavim pitanje da li neko iz krusevackog kraja organizuje nesto ili da ja uzmem u svoje ruke taj posao?

 

Navali!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Krusevac

Ajd da navalim ;D ;D ;D.

Posto sam dosta stvari video i naucio na ovom forumu,sad zelim da se na neki nacin oduzim i udjem u tokove druzenja ne samo virtuelno nego i uzivo. Imam zelju da predstavim neka mesta u mom rodnom kraju,za koja mislim da su interesantna za voznju i druzenje,jer ocigledno iz krusevackog kraja ima malo aktivnih forumasa ili ih bar ja nisam upoznao do sad,pa da malo popravim prosek ;D ;D. Rekoh da ne vozim enduro ali ........nema veze.

Posto radim u sumskom gazdinstvu iz Krusevca, tacnije na planini Veliki Jastrebac,znam dosta dobrih terena za off voznje i dobru klopu i druzenje.Jastrebac je najsumovitija planina ,i sa najvise izvora pijace vode u ovom regionu.U njenom podnozju nalaze se sela Srndalje,Mala Reka i Krusince u kojima ima uslova za smestaj,a takodje ima i etno kafanica,tacnije kao seoski turizam gde se sprema fantasticna klopa. Smestaj je proslog leta bio 500din po osobi nocenje ali ako se mi sumari umesamo i "podviknemo" mozda se i nesto koriguje ;) ;).

Ta spomenuta sela bi odavno zamrla da nije cuvene Ribarske Banje koja je smestena sa druge strane brda. U letnjem periodu radi otvoren bazen sa fontanama,masazom a uvece nocno kupanje(proslo leto 200din nocno) i na kraju lokali i restorani.Putevi po sumi su kamionski ali voda i erozija cine svoje tako da ima preko 30km za off voznju.Ko zeli moze da proba i traktorske vlake koje su koriscene za vucu drva i trupaca pa sad zamislite nasta to lici,ma lomi ruke iz lakata.Jos samo da kazem da su tu i ribnjaci californiske pastrmke pa ko voli ribu imamo i to. Takodje je i pogaca ispod saca jedan od specijaliteta.

Gore neko spomenuo selo Djunis i crkvu, pa da kazem da je to usputna stanicana na  putu za Ribarsku Banju.

 

Sa druge strane planine je put za Kopaonik. Deonica izmedju Brusa i Brzeca je

puna objekata za smestaj i etno restorana,ribnjaka i drugih planinskih obelezja. Za klopu garantujem kvalitet,jer ko proba kopaonicko jagnje ispod saca .............. uh.Sigurno je dosta vas proslo tom deonicom pa znate da je i put krivudav ipravi raj za voznju.

Da ne duzim jer ne mogu sve reci a i mrzime da kucam vise. Planiram da u ovu pricu ukljucim i brata od strica VLADA RAJEVICA, inace vice sampiona u motocrossu Srbije,mozda ga neko od vas i poznaje licno. izuzetan je drug sa Sagmajsterom. Eto necu vise, cekam lepo vreme pa da se vidimo da ce Bog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

E pa Rajo, dobro sto si se javio. Na osnovu ovih slika se vidi da je tamo jako lepo. Molim te da razradis ove varijante:

 

1) jednodnevna vozna u dve verzije 1. asfalt 2. Enduro. Odaberi dobro mesto za rucak u obe varijante

2) dvodnevna voznja, opet u obe verzije, ali sa smisljenim mestom za nocenje i klopu

 

Dalju komunikaciju mozemo da obavimo preko pp-a. Ako treba bilo kakva pomoc - javi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Slike su extra, i destinacija je zanimljiva, trebalo bi je uvrstiti u jednu od vikend voznji! Steta sto je godina suvise kratka, a toliko mesta ima za obici!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ma gledam nesto onaj kalendar pa mi se cini da imamo lufta u avgustu. Mozda uradimo nesto tada!! Ali, videcemo kako ce sve da krene, nikada nismo organizovali ovoliki broj voznji, pa da se ljudi ne zasite, da ne postane kontraproduktivno...

 

BTW, vec radimo na Dunavskoj turi i obecava da ce biti fantastican provod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

14.  BJB Izlet:  Grebenski put Fruska gora (subota)

22.  BJB Izlet : Grebenski put Fruska gora (nedelja)

 

Mozda da promenis nesto od ovoga. Ja inace do sad nisam bio ni na jednoj organizovanoj BJB voznji, ubile me radne subote, ali zato 2010-e ce sigurno biti drugacije, kad sam video sta sam sve propustio! Valjalo bi da do proleca bude napravljen i istaknut konacan spisak voznji, bez mogucnosti menjanja, da bi smo mogli unapred da planiramo zbog uzimanja neradnih dana i odmora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

14.  BJB Izlet:  Grebenski put Fruska gora (subota)

22.  BJB Izlet : Grebenski put Fruska gora (nedelja)

 

Mozda da promenis nesto od ovoga. Ja inace do sad nisam bio ni na jednoj organizovanoj BJB voznji, ubile me radne subote, ali zato 2010-e ce sigurno biti drugacije, kad sam video sta sam sve propustio! Valjalo bi da do proleca bude napravljen i istaknut konacan spisak voznji, bez mogucnosti menjanja, da bi smo mogli unapred da planiramo zbog uzimanja neradnih dana i odmora.

 

Ne bih nista da menjam, planirane su eto i voznje nedeljom. Ali ja to vidim kao zgodan termin da se napravi jos neka voznjica tog vikenda subotom, a mozda i oba dana, ako se ukaze prilika. Ne bih da nam ceo avgust prodje u jednoj vikend voznji i jednom izletu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ajd da navalim ;D ;D ;D.

Posto sam dosta stvari video i naucio na ovom forumu,sad zelim da se na neki nacin oduzim i udjem u tokove druzenja ne samo virtuelno nego i uzivo. Imam zelju da predstavim neka mesta u mom rodnom kraju,za koja mislim da su interesantna za voznju i druzenje,jer ocigledno iz krusevackog kraja ima malo aktivnih forumasa ili ih bar ja nisam upoznao do sad,pa da malo popravim prosek ;D ;D. Rekoh da ne vozim enduro ali ........nema veze.

 

:o :o :o pa gde si do sad covece!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Jaoj oce li to prolece viseee >:(

 

Slike od proteklih voznji i kopanje po mozgu budi lepe emocije i greje srce u ove hladne dane... 8)

 

Fala bogu sve smo organizovaniji a organizacija je keva...Plan voznji je odlican samo treba sve postici...

 

Sve vas volim ;D

 

Mali off ali mislim da svi doprinosimo njemu  http://www.sajtinfo.com/www.bjbikers.com

 

E kad bi jos neko to isplacivao...Pa da fond bude za bjb druzinu ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

znam da mnogo neznam i da je verovatno kasno za ovako nesto ali da kazem i ja koju...elem,planiraju se izleti i vikend voznje,a u isto vreme ima dosta moto skupova na raznim lokacijama(i vise njih u isto vreme)sad treba birati ici na lepu voznju ili ici na skup,pa bih da predlozim za neke buduce planove da kad se vec ide na voznjicu,mozda i obidje neki skup ili mozda prenoci u mestu odrzavanj skupa,znam da ce neko reci onda nisa od sutrasnje voznje,ali svako zna sta mu je ciniti i koliko,usput srescemo i mnogo vise prijatelja i kolega...mrzi me da kucam vise ali bi svakako mogao lepo da obrazlozim temu sa puno argumenata,a i zanima me vase misljenje iz organizacije...poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja