Tema za predloge i diskusiju

On 04/08/2017 at 0:01, sashac je napisao:

Skupljali kintu Lakiju za autan,sve ga komarci izujedali...:P

samo nove gume sada kada ih dere do rubova.

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Zezajte sa vi, ali stvarno bi mi bilo zao da teram svoj adv onako kako sam terao rentirani. Voznja po Pirinejima mi je stvarno mnooogo pomogla da shvatim koliko nisam znao da vozim po serpentinama, i da popravim stil. Svi drugari sa kojima sam bio tamo mi kazu da se moja voznja prvih par dana i ona kasnije ne mogu porediti. Nije i nece biti bas do rubova, ali covek oseti neko zadovoljstvo kad shvati da je pre samo par dana prolazio serpentine prvom-drugom, nekad i na kvacilu, a sada drugom-trecom. To mi je bio najveci znak napretka.
Nego, drugari, izoffovasmo temu. Zaboravih, kad bese ono rece VladaSD da se KRECE na BJB vikend voznju?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

0

Pre 6 sati, LuckyVladano je napisao:

Zezajte sa vi, ali stvarno bi mi bilo zao da teram svoj adv onako kako sam terao rentirani. Voznja po Pirinejima mi je stvarno mnooogo pomogla da shvatim koliko nisam znao da vozim po serpentinama, i da popravim stil. Svi drugari sa kojima sam bio tamo mi kazu da se moja voznja prvih par dana i ona kasnije ne mogu porediti. Nije i nece biti bas do rubova, ali covek oseti neko zadovoljstvo kad shvati da je pre samo par dana prolazio serpentine prvom-drugom, nekad i na kvacilu, a sada drugom-trecom. To mi je bio najveci znak napretka.
Nego, drugari, izoffovasmo temu. Zaboravih, kad bese ono rece VladaSD da se KRECE na BJB vikend voznju? emoji12.pngemoji56.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Dok ne budes mogao 5.tom uz serpentine,ne mozes sa nama...:P

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.