Jump to content

Moto Zajednica

Tema za predloge i diskusiju

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: JABUKOVAC
  • Motocikl: Yamaha R1 Yamaha Fazer 800

Ajd da navalim ;D ;D ;D.

Posto sam dosta stvari video i naucio na ovom forumu,sad zelim da se na neki nacin oduzim i udjem u tokove druzenja ne samo virtuelno nego i uzivo. Imam zelju da predstavim neka mesta u mom rodnom kraju,za koja mislim da su interesantna za voznju i druzenje,jer ocigledno iz krusevackog kraja ima malo aktivnih forumasa ili ih bar ja nisam upoznao do sad,pa da malo popravim prosek ;D ;D. Rekoh da ne vozim enduro ali ........nema veze.

Posto radim u sumskom gazdinstvu iz Krusevca, tacnije na planini Veliki Jastrebac,znam dosta dobrih terena za off voznje i dobru klopu i druzenje.Jastrebac je najsumovitija planina ,i sa najvise izvora pijace vode u ovom regionu.U njenom podnozju nalaze se sela Srndalje,Mala Reka i Krusince u kojima ima uslova za smestaj,a takodje ima i etno kafanica,tacnije kao seoski turizam gde se sprema fantasticna klopa. Smestaj je proslog leta bio 500din po osobi nocenje ali ako se mi sumari umesamo i "podviknemo" mozda se i nesto koriguje ;) ;).

Ta spomenuta sela bi odavno zamrla da nije cuvene Ribarske Banje koja je smestena sa druge strane brda. U letnjem periodu radi otvoren bazen sa fontanama,masazom a uvece nocno kupanje(proslo leto 200din nocno) i na kraju lokali i restorani.Putevi po sumi su kamionski ali voda i erozija cine svoje tako da ima preko 30km za off voznju.Ko zeli moze da proba i traktorske vlake koje su koriscene za vucu drva i trupaca pa sad zamislite nasta to lici,ma lomi ruke iz lakata.Jos samo da kazem da su tu i ribnjaci californiske pastrmke pa ko voli ribu imamo i to. Takodje je i pogaca ispod saca jedan od specijaliteta.

Gore neko spomenuo selo Djunis i crkvu, pa da kazem da je to usputna stanicana na  putu za Ribarsku Banju.

 

Sa druge strane planine je put za Kopaonik. Deonica izmedju Brusa i Brzeca je

puna objekata za smestaj i etno restorana,ribnjaka i drugih planinskih obelezja. Za klopu garantujem kvalitet,jer ko proba kopaonicko jagnje ispod saca .............. uh.Sigurno je dosta vas proslo tom deonicom pa znate da je i put krivudav ipravi raj za voznju.

Da ne duzim jer ne mogu sve reci a i mrzime da kucam vise. Planiram da u ovu pricu ukljucim i brata od strica VLADA RAJEVICA, inace vice sampiona u motocrossu Srbije,mozda ga neko od vas i poznaje licno. izuzetan je drug sa Sagmajsterom. Eto necu vise, cekam lepo vreme pa da se vidimo da ce Bog.

Zanima me kakav je put od Klisurice preko Gornje Bresnice - Bresnickog jezera - Manastira Ajdanovac - Brezana - Suvaje pa do Blace...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja da probam jos jednom da pitam pre nego sto izgubim svaku nadu, mada mi gromoglasna tisina u ovoj temi i sama daje odgovor: 

da li postoji i najmanja namera da se organizuje koja "BJB vikend voznja" u 2017-oj (i kada) ?

Naravno da se vozim i van tih voznji, ali se na njima tako lepo provedem da me vilica danima nakon njih boli od smeha. Na tim voznjama je bila idealna prilika da se upoznamo, druzimo i vozimo sa do tada virtualnim drugarima   :takoje:

O reliju kroz Srbiju necu ni da pricam. JBG...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

I ja veoma zainteresovan za ovakvo jedno druženje i vožnju.

Već se i prilično oporavio od povrede i vozim po malo, mislim da ću za nedelju dana da budem  u (skoro) punoj formi, pa čekam razvoj događaja oko ove ideje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
On 7.7.2017. at 12:50, LuckyVladano je napisao:

Ja da probam jos jednom da pitam pre nego sto izgubim svaku nadu, mada mi gromoglasna tisina u ovoj temi i sama daje odgovor: 

da li postoji i najmanja namera da se organizuje koja "BJB vikend voznja" u 2017-oj (i kada) ?

Naravno da se vozim i van tih voznji, ali se na njima tako lepo provedem da me vilica danima nakon njih boli od smeha. Na tim voznjama je bila idealna prilika da se upoznamo, druzimo i vozimo sa do tada virtualnim drugarima   :takoje:

O reliju kroz Srbiju necu ni da pricam. JBG...

Vidim ja da vas malo punije vise interesuje paprikas uz vozikanje nego sama voznja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Drugari, 

 

imamo plan, bice voznji i druzenja, posetite nas stand na Moto festu koji se odrzava 21 i 22 Jula u okviru Grocanskih svecanosti i Moto Festa MK Arhangel u Grockoj.

Dodjite da se druzimo i prezentujemo planove za Vikend i jednodnevne voznje.

 

Pozdrav, VladaSD 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

@LuckyVladano, zašto ne bi lupio šakom o sto i rekao "Taj i taj vikend, idemo na BJB vožnju tu i tu".  Ljudi koji mogu će se organizovati i poći, a kako je ovo prilično velika zajednica, mislim da će ekipa biti bogata.  Ovako svi čekaju da neko organizuje, i na kraju ništa.  Ima maxi skuter vožnjica, ima pojedinačnih vikend avantura, što ne bi bila i BJB vožnja jednom?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Vidim da nisi previse ucestvovao na forumu, pa cu da pretpostavim da ne znas kako BJB voznje funkcionisu. 

To nisu voznje koje samostalno organizuju BJB clanovi, takvih voznji kada se clanovi samoorganizuju i odu negde na voznju na 1-2-5-10 dana ima koliko hoces, i za dogovaranje takvih voznji sluzi deo "Predlozi za izlete i putovanja".  

BJB vikend voznja kad neko od admina i drugih "funkcionera" BJBikers-a organizuje voznju, BJB redari vode kolonu itd.

 

Sto se lupanja sakom - nista mi astal nije skrivio... :P

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da
On 29.7.2017. at 16:06, LuckyVladano je napisao:

Ovo ce najverovatnije biti PRVA SLEDECA voznja:

Zvoncici, zvoncici, zvone na sav glaaaas... :hack:

<_<  <_<  <_<  <_<  <_<

 

 

Lucky,

planiranje BJB VV je u toku... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Znao sam da cu nekog da povucem za jezik, samo nisam znao koga :nanana: :nanana: :nanana:

E sad da nastavim dok ne dobijemo manje diplomatski, a vise konkretan odgovor: a KAD se zavrsava planiranje a pocinje realizacija?

 :hej:  :lol: :lol: :lol:  :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ma izjurio sam se ja u Pirinejima, a ono sto je preostalo, to cu da izduvam u septembru u Dolomitima   :hej:

BJB voznje su za kuliranje i druzenje   :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 2 sati, LuckyVladano je napisao:

Ma izjurio sam se ja u Pirinejima, a ono sto je preostalo, to cu da izduvam u septembru u Dolomitima   :hej:

BJB voznje su za kuliranje i druzenje   :takoje:

 

+.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
On 8/2/2017 at 10:11, LuckyVladano je napisao:

Ma izjurio sam se ja u Pirinejima, a ono sto je preostalo, to cu da izduvam u septembru u Dolomitima   :hej:

BJB voznje su za kuliranje i druzenje   :takoje:

Skupljali kintu Lakiju za autan,sve ga komarci izujedali...:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
On 04/08/2017 at 0:01, sashac je napisao:

Skupljali kintu Lakiju za autan,sve ga komarci izujedali...:P

samo nove gume sada kada ih dere do rubova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja