Jump to content

Moto Zajednica

Tema za predloge i diskusiju

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Zezajte sa vi, ali stvarno bi mi bilo zao da teram svoj adv onako kako sam terao rentirani. Voznja po Pirinejima mi je stvarno mnooogo pomogla da shvatim koliko nisam znao da vozim po serpentinama, i da popravim stil. Svi drugari sa kojima sam bio tamo mi kazu da se moja voznja prvih par dana i ona kasnije ne mogu porediti. Nije i nece biti bas do rubova, ali covek oseti neko zadovoljstvo kad shvati da je pre samo par dana prolazio serpentine prvom-drugom, nekad i na kvacilu, a sada drugom-trecom. To mi je bio najveci znak napretka.
Nego, drugari, izoffovasmo temu. Zaboravih, kad bese ono rece VladaSD da se KRECE na BJB vikend voznju?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 6 sati, LuckyVladano je napisao:

Zezajte sa vi, ali stvarno bi mi bilo zao da teram svoj adv onako kako sam terao rentirani. Voznja po Pirinejima mi je stvarno mnooogo pomogla da shvatim koliko nisam znao da vozim po serpentinama, i da popravim stil. Svi drugari sa kojima sam bio tamo mi kazu da se moja voznja prvih par dana i ona kasnije ne mogu porediti. Nije i nece biti bas do rubova, ali covek oseti neko zadovoljstvo kad shvati da je pre samo par dana prolazio serpentine prvom-drugom, nekad i na kvacilu, a sada drugom-trecom. To mi je bio najveci znak napretka.
Nego, drugari, izoffovasmo temu. Zaboravih, kad bese ono rece VladaSD da se KRECE na BJB vikend voznju? emoji12.pngemoji56.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

Dok ne budes mogao 5.tom uz serpentine,ne mozes sa nama...:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 19 minuta, VladaSD je napisao:

Arso, o tome ne treba diskutovati...to ne preskacem nikada...planiram da bude ubrzo, da uhvatimo lepo vreme.

Vlado nisam ni sumnjao u tebe!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥
On 31.8.2017. at 8:51 AM, VladaSD said:

Arso, o tome ne treba diskutovati...to ne preskacem nikada...planiram da bude ubrzo, da uhvatimo lepo vreme.

Kako napreduje to planiranje? Nije valjada bambi problem :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Koliko vidim ništa od ovogodišnje BJB vožnje?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

@Arsoniko ne reaguje od organizatora osim nas dvojice.Mozda mi nismo dovoljni jaki da ih isprovociramo i naljutimo, pokrenemo.Hajde ja cu da probam ovako: Dragi i postovani organizatori,divnih proslogodisnjih BJB vikend voznji,na ovom forumu postoje ljudi koji su,zahvaljujuci Vasoj dobroj volji i trudu,uzivali prosle godine u dobrom drusvu i zive i danas pod tim utiscima,pa bi zeleli da ponove i ove godine.Zeleo bih ,unapred,da se zahvalim(u ime nas koji smo ucestvovali prosle godine) ukoliko uzmete u obzir ovakav komentar i on bude inicijalna kapisla za prvu ovogodisnju vikend voznju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Šteta je što nema ali sa druge strane i razumem:
 

Neko treba da nahvata slobodne dane a retko ko ima dva dana vezano da nema obaveza. Napraviti rutu, organizovati klopu, smeštaj, itd. Kada pokreneš tako nešto onda si i onaj u koga će biti uperen prst za sve što jeste i nije. Hoću reći, nosi odgovornost a kad nosiš odgovornost onda je svima zabavno sem tebi. Šta da radiš, društvo je tako (de)evoluiralo.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Izgleda da je ova sezona posla bez tog vida druženja. Ostaje da vidimo da li će biti organizovana Ostrvica. Ako ni to ne bude onda je ova sezona stvarno prošla bez tog vida druženja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja