Jump to content

Moto Zajednica

Kalkulator registracija

Recommended Posts

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Hyosung Aquila 250

Kod nas pogledaju motor kroz prozor i kazu: "Sve radi, jel' tako? Nisi lud da vozis pokvareno."

Ali tehnicki je i kostao simbolicnih 300 din. Nazalost (ili na srecu ludih) ne rade vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Da li su azurirali na ovom sajtu poreze za 2011??

 

 

Ne,ja sam bas pre 5 min. pogledao za moj motor i izbacilo mi identicnu cifru kao pre nove godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Da li su azurirali na ovom sajtu poreze za 2011??

 

 

Ne,ja sam bas pre 5 min. pogledao za moj motor i izbacilo mi identicnu cifru kao pre nove godine.

Bilo bi lepo da neko da neki link gde postoji kalkulacija sa novim cenama mada je verovatno isto samo uvecano za onih 3,4k dinara za nove table(prokleti glodari).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Tehnicki je prva liga meni samo pogledaju broj motora i broj sasije i to je to, ni migavce, ni svetla ni kocnice, nistaa... samo izvadis 1200din i gotovo 1zvizduk.gif Koliko li ce sad da bude... 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: yamaha yzf-r6

Nešto ne videh da na spisku opština ima Kruševac, a ima neke opštine malo većih od sela.

Možda sam prevideo...

8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha TZR 50

Ja danas zvao da se raspitam za registraciju motora do 50cc i dobio inf da se nemora motor registrovati do kraja godine , vec je dovoljno da se uradi tehnicki + osiguranje , sto kosta oko 2000 din :)

Napokon neku lepu vest da cujem ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Yamaha FZS600, 2001. godište, 95 konja, 599 cc, 20500 tehnički i sve dažbine za registraciju. Na to će ići još 2000 za zeleni karton.

 

Ah da, umalo da zaboravim: mater im!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

E ovako registracija.rs !!! i njihov kalkulator- izbacuje ! Za Hondu goldwing 1500 ,73kw, god 1998 + table+nova saobraćajna = 25995.00 dinara + provizija banke ili poste za svaku uplatnicu. Sve sa polisom i osiguranjem ! Da li je ovo tačno ?? Drugar mi je reko da je osiguranje+registracija , za takav motor ? Preko 100 000 dinara i nije bio jedini već još isto neki lik ,mi je ispričao priču. Više ljudi nemože registrovati jače motore zbog novog zakona o cenama ,i da su registracije pojačane na preko 1000 € Dali je to tačno pitam vas ! Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650 CS

Juče me je sa sve rotacijom uštopovao vozač Aprilie u plavom samo zbog toga što mi stoje stare tablice na motoru, srećom imam još dva dana do isteka registracije. Očigledno im je to dovoljan signal za zaustavljanje i proveru, pa obratite pažnju <_<

Gde da idem za nove tablice, u Ljermontovu ili u opštinski MUP?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / Yamaha T-max / Yamaha MT-09 Tracer

Prvi put kad registrujes ides u Ljermantovu po teblice a posle mozes i u opstinskom MUP-u. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Na cekove.Predracun odneses u banku i deponujes cekove u zavisnosti od velicene i broja rata.Mislim da je AIK banka.Jos lakse,odes kod Losmija u GM moto i sve ti objasni :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

JA RADIM NA TEHNICKOM PREGLEDU I MOGU DA VAM SAMO KAZEM DA SE NE UZDATE 100 POSTO U OVAJ PROGRAM, JER SE TAKSE CESTO SAME MENJAJU, POZIVI NA BROJEVE ZA OPSTINE SU IM TACNI, ALI RACUNI NISU ZA MUP, STIM JOS DA VISE NE POSTOJI EKOLOSKA TAKSA, ADMINISTRATIVNA OD 1400, I JAVNI PUT. A TO STO SAM CUO ZA GOLDWINGA DA JE REGISTRACIJA PREKO 100000 HILJADA SU CISTE GLUPOSTI, AKO SE VIDI DA JE NAJVECI POREZ ZA MOTOR PREKO 1100 KUBIKA IZ OVE GODINE 10000 I POLISA ISTO TOLIKO DOLAZI SE DO CIFRE OD 23000 ZA NAJNOVIJI MOTOR I NAJSNAZNIJI I TAJ IZNOS NE MOZE DA BUDE VECI ZA BILO KOJI DRUGI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda

Pa kako sad, jel ovogodisnja registracija trebala da bude (logicno) jevtinija od proslogodisnje???

Cini mi se da su ukinuli neku taksu od 01 oktobra prosle godine a sad kalkulator pokazuje skoro isto :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A šta se dešava sa onim registrovanjem na 6 meseci ili tako nešto? Jel postoji neki zakon ili je to samo bila priča?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja