Jump to content

Moto Zajednica

Canon G11

Recommended Posts

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Pa izgleda da moze sasvim lepo da se zaradi od fotografije. ;D

Cestitamo i daj neke fotke da vidimo sta sve moze nova makina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Uf... na Unezverijadi smo imali par G9 sa kojima sam bio više nego oduševljen... mogu da zamislim kakav je ovaj...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Čestitam Greco na ljutoj makini...ma bar da imaš bolji od Zlaje, pa nek' ide život ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

U firmi gde radim sam upisao nekakav interni kredit koji se naziva "Kasa uzajamne pomoci". Prvo sto cu uraditi na prolece, kad pokupim lovu je da kupim G11. U medjuvremenu Gremline, mogao bi da posaljes nekakvo tvoje vidjenje, opis, nekoliko fotografija. Zanima me koliko dugo mu traje baterija? Sta u slucaju visednevnog putovanja? Male AA sam mogao da punim na motoru preko prikljucka za upaljac. Kako bih to mogao da uradim sa baterijama od G11?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

U firmi gde radim sam upisao nekakav interni kredit koji se naziva "Kasa uzajamne pomoci". Prvo sto cu uraditi na prolece, kad pokupim lovu je da kupim G11. U medjuvremenu Gremline, mogao bi da posaljes nekakvo tvoje vidjenje, opis, nekoliko fotografija. Zanima me koliko dugo mu traje baterija? Sta u slucaju visednevnog putovanja? Male AA sam mogao da punim na motoru preko prikljucka za upaljac. Kako bih to mogao da uradim sa baterijama od G11?

 

Mislim da 2 baterije (ako uzmes i rezervnu, kosta 15-25 Eura) prevazilaze tvoje potrebe za strujom. Baterije mozes da punis preko invertora koji od 12 V pravi 220 V, ali je mnogo lakse da kad sednes negde u kafanu,kafic, ili bilo gde - ukljucis punjac i napunis bateriju dok rucas ili se odmaras.

 

Javljam koliko ce da traje nova baterija, cim je ispraznim.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pa o tome se radi: za AA baterije imam punjac koji moze da radi na motoru na 12V. G11 ne koristi AA vec se Canon dosetio dodatne love i u njega ugradjuje SVOJU bateriju za koju nemam punjac za 12V.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Pa o tome se radi: za AA baterije imam punjac koji moze da radi na motoru na 12V. G11 ne koristi AA vec se Canon dosetio dodatne love i u njega ugradjuje SVOJU bateriju za koju nemam punjac za 12V.

 

Siguran sam da postoji i dodatni punjach na 12V negde u Canonovim Akcesoarima .. Probaj da izguglash ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750
  • Drug član, 2143 postova

Ima li kakvih novih zapazanja? Neka slika?

 

Ima, baterija se izpraznila. Trajala je od kad sam kupio aparat do srede, znaci oko 7 dana slikanja i intenzivnog igranja sa aparatom. Trajala bi i duze da nisam drndao u potpunom mraku par sati flash beam.

 

Tako da nema razloga za brigu - sa dve baterije si bezbedan toliko da ne mozes da potrosis svu tu struju.

 

Pa moram da priznam, nemam neke specijalne slike koje mi se svidjaju, vishe sam se igrao i probao aparat.

 

Utisci su odlicni - preporucujem. A do proleca ce i cena verovatno malo da padne.

 

;)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja