Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GS500E 2000 god.

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: B.Kosa,BGD

Prodajem moj Suzuki GS500E,motor je 2000 godiste i registrovan je do marta.Ja sam ga uvezao pre 3 godine sa 8200km,sada na satu ima 18300km.Motor je u odlicnom stanju ima nove michelin gume i nove plocice napred i pozadi.Prvi put je servisiran kod Joce sa karaburme a drugi kod naseg druga Igora XT,on je zamenio ulje i filtere i plocice ,pa mozete i njega da pitate za motor.Znaci motor je spreman za sledecu sezonu i 100po100 je bez ulaganja.e sad,vi se sigurno pitate kad je tako dobar sto ga prodajes.E pa razlog je sledeci,nemam gde da ga drzim vise.Zivim u zgradi na Bezanijskoj kosi i motor mi stoji u ulazu zgrade.Medjutim to verovatno nekoga iritira mada mi nikada niko nista nije rekao i rezultat svega je da mi neko,ne znam ko niti zelim o tome da razmisljam,2x isekao sediste

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

 

Cena je 1500 evra i ne zanimaju me zamene iz vec poznatih razloga.

Kontakt na PM ili tel 063/60-60-94  Pozdrav Nesa.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

greota, ako je samo to razlog jeftinije ti je da presvučeš sedište, izvučeš cc kameru postaviš motor gde se vidi (tj. gde je stalno osvetljeno) i vidi ko je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS ADV , Yamaha T MAX

greota, ako je samo to razlog jeftinije ti je da presvučeš sedište, izvučeš cc kameru postaviš motor gde se vidi (tj. gde je stalno osvetljeno) i vidi ko je...

Jes pa onda mora da ubije komsiju.Ovako proda motor i nastavi da mirno zivi u neznanju i ljubazno se javlja komsijama koji mu sa zagonetno osmehuju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja