Jump to content

Moto Zajednica

HONDA vfr 800 98god

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

E ovako izletela mi kombinacija dam mog ninju za ovaj motor gore naveden motor je prelepom stanju spolja al nema treću brzinu ubaci se sve normalno nit lomi nit se čuje a neće ni da ide šta mislite o tom problemu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

VFR je to, sta ce mu treca, druga pun gas, pa cetvrta...  ;D ;D  Dok se ne otvori menjac, tesko da moze konkretno da se kaze sta je, samo nagadjanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

ako je odrzavan lepo moze da predje koliko hoces.jedan majstor mi je rekao kad sam ga pitao oko kilometraze koliko to moze da predje,PRE CE ON TEBI DA DOSADI NEGO STO CE DA CRKNE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

motor je na oko lep brine što je prešao 50000+km  koliko to može još da predje otprilike i kakvi su to agregati ???

 

Ako ti kazem da se taj agregat nije cestito ni razradio sa tom kilometrazom i da uz redovno menjanje ulja i normalnu voznju prelazi kao od sale 500.000km jel ce ti biti lakse?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

motor je na oko lep brine što je prešao 50000+km  koliko to može još da predje otprilike i kakvi su to agregati ???

 

Ako ti kazem da se taj agregat nije cestito ni razradio sa tom kilometrazom i da uz redovno menjanje ulja i normalnu voznju prelazi kao od sale 500.000km jel ce ti biti lakse?  ;D

ih pa kawasaki ne može toliko da predje sigurno a honda mi ova lepše ide u krivine i mogu da napakujem kofere na nju i da putujem ko čovek samo me brine ta treća al druga kad se potegna i ubaci u četvrtu i ona potegne tako da možda mi ne treba treća ;D  mislim šalu na stranu motor je ko nov direktno ubrizgavanje mono zadnja viljuška lepo izgleda nema šta tako da još malo ću se razmišljam pa da kupujem ako bog da

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Nikad ne uzimaj neispravan motor. Taj motor ima ocigledno pokvaren prenos i pre nego sto to sredis ili taj decko sredi, nemoj kupovati. Ono srpsko u fazonu ma sta ce mi prozor kad otvaram vrata, to zaboravi!

 

Inace VFR ima jednu od najkvalitetnijih Hondinih agregata i sam vfr je pored sportskih motora nosilac prodaje Honde. Ja imam vfr i da mu vidis masinu posle 50000km ne bi verovao. Nikad otvarana. Menjas ulje i vozis. Nekad mu dolijes i goriva i to je sve  =)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

hvala samo ako budem mogao da se rastanem sa kawom  ;D inače uzeo bih vfr-a zato što ima obrtni moment ko avion i što mogu kofere da mu nabacam pozadi i da se vozam ko čovek sa puno stvari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja