Jump to content

Moto Zajednica

Honda Transalp '97

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 177 postova

kad si vec bio u italiji mozes otici opet kod brace napolitanaca pa uzmi taj za 1300e

rado ce ti ga prodati sigurno i za 1200 ako se malo cenjkas

iskreno

nadam se da ti niko u srbiji nece prodati za te pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

kad si vec bio u italiji mozes otici opet kod brace napolitanaca pa uzmi taj za 1300e

rado ce ti ga prodati sigurno i za 1200 ako se malo cenjkas

iskreno

nadam se da ti niko u srbiji nece prodati za te pare

 

Hvala ti druze na lepim zeljama.Ponavljam po 100 put da ja nikog ne teram da mi proda po toj ceni.Ujedno zamolio bi sve ljude "dobre" volje da vec ako ne mogu da pomognu nek se uzdrze od komentara.Covek sa foruma cim je video temu poslao par brojeva ljudi koji imaju Transalpove na prodaju i svaka mu cast,a nije se eksponirao ovde

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 320 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GN 125, Honda VT 600

Ne vidim u čemu je problem. Čovek je otvorio posebnu temu i postavio svoje uslove, nije išao od oglasa do oglasa i postavljao ponudu ispod cene, pa da se vlasnici možda nađu uvređenim. Take it or leave it. A bilo je na MB oglasa koji bi se uklopili u cenu, tako da ni priča da preteruje ne stoji.

Podrška i srećno sa kupovinom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

imam dobru hondu transalp,99 god,presla 30000km,u izuzetnom stanju,uskoro stizu obe nove gume.mozda bih je i prodao ako se uspemo dogovoriti.pozdrav iz pozarevca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

imam dobru hondu transalp,99 god,presla 30000km,u izuzetnom stanju,uskoro stizu obe nove gume.mozda bih je i prodao ako se uspemo dogovoriti.pozdrav iz pozarevca

 

Daj sliku da je vidimo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

imam dobru hondu transalp,99 god,presla 30000km,u izuzetnom stanju,uskoro stizu obe nove gume.mozda bih je i prodao ako se uspemo dogovoriti.pozdrav iz pozarevca

 

Imas PP

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Piaggio Skipper st125

Ovde neki bajkeri izgleda da ne shvataju zakon tržišta, odnos ponude i potražnje, kupaca i prodavaca, konkurenciju.

Svaka roba ima svog kupca i svaka roba ide, samo zavisi kada i po pojoj ceni.

Još smo zaštićeno i nenormalno tržište, ali ne još zadugo...

Ja hoću da prodam najskuplje i da kupim najjeftinije... Naravno, dobru robu, pošteno...

Prosto je glupo i neprijatno što se čovek izvinjava što je ponudio 2500eura za neki motor...

Evo ja nudim 1000 eura...

Niko ne treba da komentariše da li je to malo ili mnogo.

Stanje tržišta se neprekidno menja...

Nema ljutnje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Samo u Srbiji takvi oldtajmeri imaju tako nenormalne cene! Pa rodjaci " to"  je staro od 10 do 15 godina. Sada lepo strpas svoj crveni pasos u dzep zajedno sa par tisuca evra i u Evropu po svoje magare. Srecno sa kupovinom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: BMW F800 GS

Druze samo napred sa kupovinom!

Ja sam Transalpa 95 prodao 12 decembra za 2500e!

Koliko sam ga i platio!

Vozio sam se celu sezonu!

Kada je decko dosao imao je sta i da vidi,nove gume,lanac,rezervoar pun do cepa i promenjeno ulje,filter i antifriz!

Zao mi je sto sam ga prodao ali zelim da ga sluzi kao sto je mene!

Ako nadjes takav primerak nemoj da zalis 100e vise!

Srecno i da nadjes ekstra Transalpa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Video sam druze,ali nesto se iskomplikovalo (par duznika nikako da vrati pare) tako da trenutno ne raspolazem sa celom sumom tako da do marta-aprila nista

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Trstenik

bez obzira sto motor ima povoljnu cenu (da ne budem ja kriv) vodi racuna,jer to je uvoz iz italije i ja licno mislim da tu nesto nije u redu.najbolji su motori uvezeni iz CH.pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

bez obzira sto motor ima povoljnu cenu (da ne budem ja kriv) vodi racuna,jer to je uvoz iz italije i ja licno mislim da tu nesto nije u redu.najbolji su motori uvezeni iz CH.pozdrav!!!

Posto sam i ja zainteresovan za kupovinu pomenutog modela, razgovarao sam sa vlasnikom firme koja prodaje taj motor. Covek mi garantuje legalnost motora, zvuk motora je kako on kaze "sapuce". Gume lose, lanac iztegnut evodentno, to se na fotografijama vidi. Maska oko fara nije u istoj boji i skladu sa ostalim delom motora, kao i prednji blatobran. Kaze vlasnik da ga je takvog u Italiju kupio. Kilometraza 41000.

Po meni ova cena bi morala da ide dole, koliko ...... videcemo!

Zamolio bih te da mi objasnis, bas to oko uvoza iz Italije, zasto smatras da nesto nije u redu sa motorima iz Italije. Moram priznati da nisi jedini koji to tvrdi, naime cuo sam na vise strana da kazu isto, ali slabo objasnjavaju zasto tako kazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Zato sto italijani voze motor svakodnevno, pa je izlozen i suncu i kisi, dok svajcarci uglavnom voze vikendom kad imaju vremena, a u medjuvremenu im motor stoji u garazi. Isto tako u CH se motori mnogo bolje odrzavaju nego u IT, italijani su slicni kao mi - seci usi krpi dupei, dok je kod svajcaraca sve po PS-u.  Naravno da ovo nije pravilo i nije obavezno za svaki motor, ali uglavnom je tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Zato sto italijani voze motor svakodnevno, pa je izlozen i suncu i kisi, dok svajcarci uglavnom voze vikendom kad imaju vremena, a u medjuvremenu im motor stoji u garazi. Isto tako u CH se motori mnogo bolje odrzavaju nego u IT, italijani su slicni kao mi - seci usi krpi dupei, dok je kod svajcaraca sve po PS-u.  Naravno da ovo nije pravilo i nije obavezno za svaki motor, ali uglavnom je tako.

Da li tvojom tvrdnjom moze da se kaze, ako na satu pise 41000, da je motor ustvari presao za 12 godina 141 000?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja