Jump to content

Moto Zajednica

3t-racing

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova

Daklem, imam potrebu da podelim sa vama neprijatno iskustvo sa 3T-om. Pre nekih 15-20dana porucili sam neki deo za koji su mi oni rekli da ce stici krajem prosle nedelje, da bih ja isao na voznju tom pravcu u subotu i receno mi je da deo stize malo kasnije. Ok nikakv porblem posaljite Post Expressom u ponedeljak. Utorak nema posta, sreda nema posta. Zovem pisem poruke komunikacija od pocetka ocajna, neprofesionalna, kaze covek ma poslato. Dva dana za redom poroveravam bilo kakvu posiljku na moje ime i nista, da bih opet zvao da mi daju sifru posiljke kako bih video da nije slucajno problem u posti. Javalja se covek kaze javljam cim stignem u kancelariju, i naravno nisam dobio nikakv odgovor. Ponasaju kao da ti salju deo plus placaju ti za to. Ovo je blago napisano kako je ustvari tekla komunikacija. CISTA NE PROFESIONALNOST! Ovo je zadnji put da sam nesto pokusavao da narucim od njih.

a ti to druze do sada nisi znao? pa taj deo sa porucivanjem,obecanjem,cekanjem i cekanjem-to je njihov zastitni znak! sta u momentu kada si u radnji nema na stanju,ako porucis ne nadaj se bar 20 dana.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

@bugiman - identicno iskustvo, a cak sam isao preko preporuke.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Danas me zovu iz Aks-a i da imam posiljku, pa ako nisam napisao i ponovio da mi posalju POST EXPRESSOM jedno 10000 puta, strasno. Zbog posla ne mogu da prezmem preko aks-a jer radno vreme mi ne dozvoljava. Dok preko posta pokupim posle posla u posti. Sad moram u ponedeljak u Aks da trazim da izadjem sa posla itd jebavam se, nisam debil da iskuliram posiljku preuzecu sad. Ovo je zadnji put. Strasno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ja sam e-mailom postavio upit, onda naručio deo preko eBay-a, dobio, ugradio, a onda od njih dobio odgovor i to nekompletan.

 

Verujem da ljudi imaju i pozitivna iskustva, ali mislim da su to lična poznanstva sa tamo nekim Gagijem, ali to nije profesionalan odnos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

3T-racing je jedan od prvih servisa i prodaja motora u zemlji. Dosta su posveceni servisu. Desava se da ljudi imaju negativna iskustva sa porucivanjem opreme/delova. To je uglavnom razlog sto hronicno kubure sa osobljem (ni Kraljevo ni Kragujevac nisu blizu), pa se ne stize na sve strane. Ko je bio tamo zna da je cesto kao na stanici. Ne opravdavam, samo kazem zasto je tako.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ocigledno je da su oni angažovani 100 % a ne zanima ih da šire posao i da uposlavaju još radnika ! Da je to hteo nikada se ne bi ni vratio u Srbiju !

Kome treba nešto, neka dodje !!!  :)  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS

Ne znam koliko je tacna prica da prodaju havarisane motore, ali definitivno motori koje oni prodaju su super sredjeni. I kao sto je neko vec ranije spomenuo, ni ja nisam nasao nikoga da se zali na njiihovu robu. A prodaju dosta motora godisnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

Prodaju havarisane pa sredjene i to i ne kriju kada im se skrene paznja da je motor radjen. To ne mora biti mana ako je manje ostecenje i ako je sanirano kako treba. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Ja sam zadnja dva meseca pokusavao da porucim Le mans 2, mozda i duze, te javice, te ima na stanju, te nema i na kraju kupim na ebay.. Mozda sam i ja bio malo komplikovan jer sam bio neodlucan izmedju Le Mans i Le Mans 2 pa ih i ne krivim.

Drugar kome sam ih preporucio se dvoumio izmedju dva modela cizama, mislim Donington i Asen, i oni mu poslali oba modela da proba, i koje mu se dopadnu da plati a ove druge vrati.

Za svaku pohvalu. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Ko nije bio bar 3 puta kod njih onda nezna PRAVE RAZLOGE nejavljanja na telefon....NEBRANIM IH taman posla ...

jer sam i sam znao cekati umesto 7 dana cak i po 15 dana porucen deo... vec se radi o sledecem...a uverio sam se nebrojeno puta licno....

PRVO telefonski signal mobilnog je ocajan vise ga nema nego sto ga ima....

drugo...fiksni mu je promenjen   sada je 0346515475

trece..naroda koliko hoces i svi nesto pitaju kukaju ...

Naravno to ne opravdava obecanja majstora da ce nazvati kasnije da da informaciju  pa ne nazove.a covek ceka cupkajuci pored telefona...ali su eto neki od razloga...

Gagi je  jako korektan momak uvek ali uvek spreman da pomogne i savetom i znanjem....NOVAC mu nije na prvom mestu..to sam se isto nebrojeno puta jako prijatno iznenadio na licu mesta u radnji...

Internet mu je strana stvar i to mu cini mi se zena odradjuje ...slike motora  azuriranje sajta i ostalo....slazem se da su i slike u salonu izlozbenih stvari malo haoticne i nepregledne ali eto to je kako je,,,

Nemojmo ljudi MESATI MAJSTORLUK  sa nepreglednim sajtom i nejavljanja na telefon...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6801 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Covek vodi firmu, danas je 2017. godina i neke stvari moraju biti u nekim okvirima standarda. Ne mozes doveka biti MAJSTOR neki u nekoj garazi.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

Što se mene i iskustva tiče naručio sam vizir za Varadera. Trajalo je duže, ali evo danas su se ljudi uredno javili i sve OK. Vizir stigao i da javim gdje da ga pošalju. Cijena kako je i obećano.

 

Što se mene tiče nema razloga da ih ne preporučim bilo kome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Posao sa njima je uvek neizvestan. Znam da je Zeka imao problem sa motorom koji je od njih kupio i to problem koji je mogao da ga košta glave (tako je uvek sa GS-om :lol:) . Srećom, to se nije desilo. Ali samo srećom. Ja sam kod njega kupio više opreme (za suprugu, sinove i sebe), odveo sam  i drugara koji je dosta opreme kupi. Za zamenu sinovljevih rukavica (koje su se iscepale posle dva meseca), čekao sam bar još tri, ali mi je nakon toga dao skuplje, bez doplate, a drugaru jerukavice odmah zamenio. Lutrija!  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 15 sati, Šumadinac je napisao:

Posao sa njima je uvek neizvestan. Znam da je Zeka imao problem sa motorom koji je od njih kupio i to problem koji je mogao da ga košta glave (tako je uvek sa GS-om :lol:) . Srećom, to se nije desilo. Ali samo srećom. Lutrija!  

Ne, tako je kad se nestručni bave nečim i  budže, pa još i prećute. Zeki je otpalo prednje vešanje jer je neko pokušao da remontuje kuglu a to nije moguće kod BMW-a. Ne verujem da su to radili u tom servisu a možda nisu ni mogli pregledom da ustanove stanje kugle i ne treba ih ni pominjati a kamoli nešto gore bez čvrstih dokaza. Prodali su jedan GS koji je bio udaren i koji su oni popravili, između ostalog sam ja reparirao točak, sve su vlasniku potanko objasnili o motoru i uručili mu papire zajedno i sa mojim koji idu uz servis točka. Da li bi iko od prodavaca to uradio pogotovo ako se ne vidi ko što je bio taj motor.

 

On 7/16/2017 at 22:03, Alekre je napisao:

Covek vodi firmu, danas je 2017. godina i neke stvari moraju biti u nekim okvirima standarda. Ne mozes doveka biti MAJSTOR neki u nekoj garazi.

Kad bih ti pokazao račun iz servisa sa mermerom, prevrnuo bi se, a problem ne da nije rešen nego nemam reči. Jeste problem starijim znalcima da se osavremene, ali i dalje majstorske ruke znače sve a ne zgodna sekretarica sa sokom, kafom i monitorom.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Djunta 

Ovog puta u mom slucaju nije da nisu znali, obijasnicu ti nekada usmeno. Dug je tekst da bi se pisalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 2 sati, *zeka* je napisao:

Djunta 

Ovog puta u mom slucaju nije da nisu znali, obijasnicu ti nekada usmeno. Dug je tekst da bi se pisalo.

Nemaš šta da mi objašnavaš, ko god da je znao a nije prijavio, zaslužuje svako osudu. Grozim se lošem radu, uvek sam na strani mušterije,  čisto ne volim ne činjenične abrove, nisi mi rekao onomad ovo što si sad.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200
On ‎10‎/‎16‎/‎2017 at 14:00, milje80 je napisao:

Što se mene i iskustva tiče naručio sam vizir za Varadera. Trajalo je duže, ali evo danas su se ljudi uredno javili i sve OK. Vizir stigao i da javim gdje da ga pošalju. Cijena kako je i obećano.

 

Što se mene tiče nema razloga da ih ne preporučim bilo kome.

Evo samo da potvrdim. Vizir stigao u BL i sve ok. Što se mene tiče pohvala za ljude. Nemam pojma ko su, ali ono što sam naručio sam dobio u nekom normalnom vremenu za mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha fz 6

Ja zvao Gagija da pitam za gume za mog fejzera, rekao mi da ce da pogleda i da ga zovem za pet minuta. Ja ga zovem kasnije tri puta i on se ne javlja, niti me je pozvao kasnije ako je u momentu bio zauzet. Totalno ne profesionalno ili covek ne zeli 30000 dinara da stavi u dzep.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja