Jump to content

Moto Zajednica

klasa 50 u nas

Recommended Posts

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

da bice klasa 50cm u sklopu moto klasika.Za sada se sprema samo 6 motora marke Tomos.Ovo ce da bude za podmladak naseg moto sporta.Posto road racing nema nikakvog interesovanja za podmladak ovog sporta, pa je par ljudi iz moto kalsika doslo na ideju da bih mogli da podmlade nas moto sport na ovaj nacin.Kad saznam nesto vise obavesticu vas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
jel se zna mozda gde ce se odrzavati trke? bilo bi lepo da bude nesto od toga kao sto to vec postoji u HR

 

Malopre sam kupio MM, i ima nesto o tome. Najbolje bi bilo da kupis pa da procitas (ima dosta, a nemam sad vremena sve da otkucam). Bice to ove godine, "Junior kup", motori su prepravljeni TOMOS APN 4 (ima nesto malo objasnjeno sta i kako treba da se prepravlja). Organizovan je javni konkurs i pripremljeno je 6 motocikala. Treba da se ispune neki preduslovi a onda se voze probne voznje, i na osnovu rezultata, 6 momaka (ili devojaka) ce dobiti na besplatno koriscenje 6 motocikala.

 

Uslovi za prijavu:

 

Svi zainteresovani kandidati koji zele da ucestvuju u Junior kupu, mogu se prijaviti na adresu: Moto klub "Senior" (za Dragana Dragoja), Strahinjica Bana 59, 11000 Beograd ili redakciji Moto Magazina. Pravo na probnu voznju i selekciju sest najboljih kandidata koji ce se takmiciti u sampionatu imaju svi koji zadovolje sledece uslove i posalju sledeca dokumenta:

-kandidat mora biti izmedju 12 i 18 godina starosti.

-pozitivan uspeh u skoli.

-kratka biografija sa detaljnim licnim podacima.

-saglasnost roditelja.

Detalje i aktivnosti u vezi ove akcije redovno ce se objavljivati u Moto Magazinu, a pitanja i ostale informacije mozete poslati na e-mail: redakcija@motomagazin.co.yu

 

Sasa Petkovic i Dragan Dragoj pozivaju sve zainteresovane za ovu klasu i za detaljne informacije o pripremi motora da se jave na sledece telefone:

Sasa Petkovic - 021/498-460 i

Dragan Dragoj - 063/31-40-95

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 87 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

E pa ovako ljudi!!!!!

 

Klasa junior kup se sastoji od motora koji ne prelaze 50cm3,znaci tomos to jest replika starog Tomos D6....

 

Na inicijativu Sase Petkovica i Dragana Dragoje ide se ka tome da ce se posle toliko godina osnovati davno zaboravljena klasa 50cm3!!!!!!!!

 

Ja sam se cuo sa Sasom i covek mi je objasnio neke stvari oko junior cupa!!!

Znaci ovako ,ko nema para tj znanja oko dvotaktnih motora,a pritom dobro barata menjacem,tj vozi ima mogucnost da prodje medju sest najboljih,znaci on dobija svoju repliku tj D6 i sa njim vozi trke tj prvenstvo!!!!

 

I ima jos jedna solucija da se motor sam pravi-sklapa,ali za to je potreban novac,ali najvise je potrebno znanje!!!!!!!!Ipak tu ce biti i nekih starih asova koji su to manje -vise izmislili!!!!

 

Subota 10.02.2007 u 16h ul:Majke Jevrosime 30 tj Muzej Automobila svi zainteresovani neka dodju,ali ne smeju imati preko 18 godina,znaci ili ste ludi na gasu ili ste pametni i brzi!!!!

 

 

Pozzz....ja cu biti tamo!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja