Jump to content

Moto Zajednica

mongolija

Recommended Posts

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

    Hvala Dane na ovako dobrom savetu jer si ti kompetentan da ga das i kad bolje razmislim u pravu si ali postoji jedan problem.

       Svi mi vozimo ono sto volimo a ja volim bas taj motor, ne kupujem novog vec uvozim polovan (koji kosta mnogo manje), razmisljao sam i o drugom motoru ali je ovaj (bar za mene) onaj pravi.Sve je to jako tesko(u finansijskom smislu)  kada niko ne stoji iza tebe.

       P.S. Gledajuci tebe i Komu dosao sam na ideju da i ja obidjem Mongoliju i drago mi je da sam stupio u kontakt bas sa tobom.

 

Eto neke koristi od tog filma ;D

To sto ti bas volis taj motor, i tebe on cini sretnim je jako bitna stvar, i tu svaka diskusija prestaje. Jedan amer je na hard tail INDIANu proputovao Vlad-Moskva, samo zato sto je hteo sa tim motorom, a definitivno je najgori izbor... Tako da je to tvoj izbor, zasnovan na emocijama, i nemam nista protiv toga. Samo sam rekao da realno gledano taj motor nije najbolji izbor za tako nesto.

Dao bi ti kartu Mongolije ali sam je vec pozajmio, i nema je da se vrati vec duze vreme ;D ;D ;D

 

Mozda si trebao da zadrzis starog 1150, koji je bolji od 1200 za ovako nesto, i lepo imas motor koji volis i love ;D

 

jel to možda ovaj.....www.motosapiens.org

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: sombor

ja sam uvjek spreman na putovanja,vratio sam se iz Maroka i sto kaze Dane sve je to zezanje i nikakve pripreme nisu potrebne...

ja sam uvjek raspolozen za voznju i nije mi bitna destinacija.Ko nesto planira na duze neka mi se javi pa da se skontamo...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

zovem se Bojan iz Kraljeva sam, vozio sam R1150GS, a  sada kupujem R1200GS adv. Trebalo bi da posluzi svrsi, nadam se

 

Dobrodosao komsija!

I meni se nesto cini da bi na taj put pre isao sa nekim jednocilindrasem tipa KTM 690 adv ili barem Tenere 660.

pozz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: earth
  • Motocikl: bmw r1200gs

  Pozdrav doktore, i ti i Dane ste u pravu ali to zavisi pre svega kuda bi isao. Ako se ide do Ulan Batora iz Irkutska postoji asfaltiran put, ako bi isao kroz Gobi onda je to sasvim druga prica. Kroz Rusiju je put OK. Dali ti mislis da su V-strom i Afrika motori za takav put a da GS nije. Uostalom nije problem u  motoru vec u saputniku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja

komsija majore ides li u mongoliju i kada planiras evo ja te sponzorisem sa 2o l benzina zrno po zrno mongolija imas moj profil u v banji sam nije daleko javi se sponzorisacu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Doro Dosao.

Ja saradjujem sa jednim biciklistom koji je prosle godine bio u mongoliji sa bicikletom.

Svaka cast,podrska timu koji krece na put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja