Jump to content

Moto Zajednica

KonzulMoto "Marauder" Na Srpski Nacin

Recommended Posts

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Predlog (dobronameran, bez ljutnje): u'fati mastore jednog od ovih naših forumskih profi fotografa da ti naprave profesionalne fotke motora.  Čoperi su ti prvoklasni, i šteta da se ne vide u punom sjaju nego da su samo ovako amaterski slikani.  Preporučujem Hitmana ili Mikku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Bio na sajmu, video motor, sedeo na njemu, eno me i na onoj slici gore, Sta reci, motor jednostavno lezi u rukama ( bar je meni lego sa mojih 182 cm i sto i kusur kila.  Sve je odradjeno do detalja, i manu mu jednostavno ne mozes naci.  Nekome se ovo mozda i nece svideti, al ukusi su razliciti .  E sad, jedna stvar koja se na slikama ne vidim to je pneumatsko ogibljenje zadnjeg dela.  Motor kad stoji, vidi se da je dosta nizak, ali kad se da kontakt ukljuci se mali kompresor i zadnji deo se podigne za nekih 10-tak santimetara.  Kad se motor ugasi, i parkira - onda se spusti. Komsija je napravio nekoliko slika, al ih jos nisam dobio. pa xu staviti za neki dan .  Motor je jednostavno perfektan.  Svaka cast za sve , i za majstorstvo, i za umetnost, jer na ovom motoru su te dve stvari jako isprepletene !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska

Trebo bi sa tim motorom da dosjem na skup u S.Mitrovicu u subotu ukolkiko bude lijepo vrijeme pa ce moci da ga vide svi koji ga nisu vidjeli do sada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

bice lepo vreme ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sad kad je motoholic pomenuo,prelomio sam se pa cu da stavim slike.

 

Iako sam pricao kako mi se ne svidja moto sajam i kako necu ici, u petak sam dobio zadatak u skoli da odem tamo i da slikam, a ja se nisam bunio.

 

Fotografije nisu profi niti da su nesto posebno, al ajd kad je covek vec pomenuo bolje fotografije.. :)

 

JvHMF_dsc0423oj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

tALBU_dsc0427f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

LcYKW_dsc0425j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Sad kad je motoholic pomenuo,prelomio sam se pa cu da stavim slike.

 

Iako sam pricao kako mi se ne svidja moto sajam i kako necu ici, u petak sam dobio zadatak u skoli da odem tamo i da slikam, a ja se nisam bunio.

 

Fotografije nisu profi niti da su nesto posebno, al ajd kad je covek vec pomenuo bolje fotografije.. :)

 

Xhpwb_dsc0423oj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Vbaze_dsc0427f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

g5aSU_dsc0425j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zasto mi se nisi javio da se upoznamo i popijemo po neko pivce barem toga na mom standu nije falilo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

A glupavo mi je bilo nekako da pridjem i da se javim jel sam jos klinac, pa se nekako bojim kako ce ljudi (starije kolege bajkeri ili kako vec) da odreaguju kad im pridjem sa nekom pricom kao da sam pratio izradu motora bla bla bla..  :-\

 

I poslusaj Motoholica, ovakva remek dela u kombinaciji sa profi fotografima su stvarno venomenalna cak i bolja nego uzivo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

A glupavo mi je bilo nekako da pridjem i da se javim jel sam jos klinac, pa se nekako bojim kako ce ljudi (starije kolege bajkeri ili kako vec) da odreaguju kad im pridjem sa nekom pricom kao da sam pratio izradu motora bla bla bla..  :-\

 

Jaoj, nemoj da si blesav, pa kako da reaguju nego pozitivno?  Nema to veze koliko godina imaš; ljudi koji vole motore vole i da pričaju sa drugim zaljubljenicima u motore. ;)

 

I poslusaj Motoholica, ovakva remek dela u kombinaciji sa profi fotografima su stvarno venomenalna cak i bolja nego uzivo. :)

 

Jes, ja sam predložio profi slikanje iz poslovnog razloga (marketing, t.j. reklama).... Konzul je očigledno nadprosečno talentovan za ovo što radi, a takođe koliko sam razumeo iz njegovih ranijih postova voleo bi da može da živi samo od pravljenja čopera.... Dakle pre ili kasnije trebaće mu portfolio onoga što je radio da može da pokaže potencijalnim mušterijama radi lakše reklame (slika govori više nego 1000 reči jel'te).  Pa pošto su mu motori ultra-profesionalno urađeni, onda treba da ima i portfolio sa profi slikama. :)  (Konzule, ne zameri što drobim o slikama, to je profesionalna deformacija - marketing mi je posao :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

@Motoholic:

 

Meni ne treba dva put' reci. Sutra kad bude prica jao onaj mali dosadan do zla Boga :D Salim se naravno.

 

 

@Konzul:

 

Ako ti slucajno budu trebale moje slike u originalnoj velicini, kao privremeno resenje,javi mi se na pp pa cu ti ih poslati vec nekako :)

 

EDIT: Nesto mi je sokocalo od racunara pobenavilo pa je umetnuo citat u vise navrata, te sam motao to da obrisem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

E ljudi ja se stvarno izvinjavam sto se nisam pojavljivao ovde u zadnje vreme, jurcao sam da pozavrsavam neke poslove i ugovorim sledeci motor koji je hvala bogu vec usao u radionicu.

"Vladanaselje" druze moj ti me podsecas na mene kada sam bio tvojih godina, sramezljiv i uvek u fazonu da nikoga ne smaram. Bas mi je zao sto se nisi javio da se ljudski upoznamo pogotovo sto si bio na mom standu.

Sto se saveta u vezi fotografija tice vasa sugestija me je navela da se malo potrudim po tom pitanju i obzirom da imam sposobnog drugara "Pricalicu" :) uspeo je da dogovori jedan profi fotosesn za CKM sa sve nekim prsatim cicama i to bi trebalo da izadje u jednom od letnjih brojeva.

Ono sto je najvaznije vlasnik "Maraudera" postovani "Cigo" mi je javio da je sa motorom napravio vec ozbiljnu kilometrazu i da  NEMA mane, ogibljenje kao i sve ostalo funkcionise besprekorno i dosta je udoban i za duge i kratke relacije.

Budite pozdravljeni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ko  kaže da motor nema mane?  :D :D :D :D

 

Kada Cigo negdje krene , on se pripremi kao da će na dugogodišne ratovanje.  ;D

 

Moraš da mu napraviš  bisage i prikolicu ... da bude mjesta za struku slanine, pršutu, duvan čvarke, "metar" kulena, kanister domaće, par flaša  viskija ...da se razumijemo, nije on taolika izjelica, koliko se mi trudimo da mu "pomognemo"...  ;)

 

Umalo da zaboravim ... MOTOR JE FENOMENALAN. ... Tebi čestitamo a Cigi ... hm,zavidimo.  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Jabuka (pored Panceva)

Ja sam tek sada izvalio ovu temu... Nemam shta reci, sem da je motor sam vrh ... Znaci, extra... Jednom recju, san snova... Vrhunac svega... Odushevio sam se... Prvo mi bilo zao onog lepotana raskomadati... Al kad sam video shta se dobije na kraju, odushevio sam se... A boje su znaci vrh... Ihhh , kako nisam otishao na sajam u Novom Sadu... Tek sam se sada smorio... Kako li tek izgleda uzivo...

 

Imam jedno pitanje, mada znam da necu dobiti odgovor, al ja moram da pitam : Koliko moze ovo zadovoljstvo da kosta ? Da li neko ima predstavu ??? Bash me zivo interesuje ... Ipak je ovo unikat...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Sabac

motor je fantazija

bravo za majstore koji su  ucestvovali u ovom poslu

voleo bi da vidim one pametne amere kako bi se snasli u ovoj garazi i sa ovim nasim alatima ;D

dal bi ovako nesto uradili i za 6 god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska

Majstor je bijo samo jedan  sve je uradijo sam Gagi od pocetka do samog kraja on ga je i farbo on ga je i poliro lakiro motor se dobro ponas u voznji bijo je vec na dva skupa u S.Mitrovici i Brckom u Obrenovac nije iso bilo je lose vrijeme pa nisam htjeo da ja kisnem i da se smrzavam u Sabac cu sa BMW.da mi se nenaljuti sto ga nisam od ove godine ni na jedan skup vodijo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja