Jump to content

Moto Zajednica

MINITWIN SRBIJA

Recommended Posts

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Inspirisan pokusajem (nadam se uspesnim) Supermoto populacije da se etablira, resio sam da predlozim i poguram da se vlasnici dvocilindricnih motora

zapremine manje od 700 cm3 organizuju i zapocnu "takmicenje". Znam da nema staza u Srbiji ali s obzirom da su masine relativno spore, lagane i okretne

ni Ada Huja nije za bacanje. SV-ovi, CB500, Monsteri i sl. oglasite se ukoliko ste zainteresovani. Nema nikakvih udruzenja iza ovoga -- ja sam pojedinac!

Ogranicenje bi za pocetak (ukoliko nastavka bude) trebalo  da bude iskljucivo zapremina i broj cilindara tj. dozvoljeni su karbon karbon diskovi, titanijumski ventili,

pneumatski podizaci, elektronski kontrolisano vesanje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sad mi nije jasno,kakve veze ima Supermoto sa time?

 

???

Nema ama bas nikakve sem sto ste me inspirisali da poguram male dvocilindrase da se i oni malo zabave na stazi. Ako nemas nesto

protiv?

 

Sta je drugari prepali ste se?

Pa nemojte tako, ovo za karbon karbon diskove i titanijumske cincilatore je bila sala!

 

Prvoj trojici koja se prijave (+ Rboban) placam pice cim dodjem u Beograd!

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ako nemas nesto protiv sto ste me inspirisali, da ne bude zabune.

 

Ovo je RED POWER-ov comentar sa SUPERMOTO SRBIJA posta, sve sto je napisano odnosi se i na moguci MINI-TWIN CUP

U pocetku bi svi bili pocetnici i nebi bilo razlike,poenta je samo da bude sto vise ljudi,lako bi mi posle napravili jos klasa,to je najmanji problem.

Imam kod sebe pravilnike,potreban broj sudija,sta je minimalono potrebno da bi se odrza sm trka...

Ali ozbiljno kazem da uopste nije komplikovano,cak se jedna sezona moze odrzati mimo moto saveza,pa da se posle tek uvrsti u kalendar.

Takodje to da se odrzi mimo saveza nije nista manje znacajno,nagrade ce postojati kao i pehari jedino sto nebi pisalo da si sampion srbije sm-u

vec sampion supermoto kupa u srbiji.

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

Ima veze..... sa SM!! Nova disciplina, na istim stazama... MOZEMO UDRUZENIM SNAGAMA!!!!!

 

Ja sam ZAINTERESOVAN!!!!

 

Da,da,da to je ok,nisam shvatio u pocetku o cemu se radi.

Moze to je isto fina ideja,taman bi jedno drugo guralo i troskovi bi se delili na vise ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

da poguram malo temu  ;D ;D ;D ;D

i ja bih, al nemam umeca! mozda za koju godinu kad porastem!

 

Pa pridržaćemo te dok ne naučiš.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

ako je ovo ozbiljno. . ja pomazem i vozim. .  ;D

Napravimo zajedno sa supermoto motorima, smenjujemo se, pozovemo nekog iz saveza, da dokazemo da imamo dve novine u srpskom trkackom moto svetu. . i etooo  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

  Ma da ti kažem iskreno mene za te saveze zabole monkey. Ovo je da se ljudi zabave i steknu iskustvo s motorima koje

na ulici ne mogu ili ne bi trebalo da stiču. Ako se to nekom svidi pa napravi neku zvaničnu verziju - super. Ovo je više

zamišljeno kao klupsko trkanje ili kup trkanje. I trkanje je tu u stvari "trkanje". Makar prve sezone.

 

  Mislim da format treba da bude jednostavan, jedan do dva kvalifikaciona treninga da se podelimo u brže i sporije i dve trke,

za brže i sporije. Za početak. Pa ako dođe petoro, petoro će i da se trka. Onda ne moramo da se delimo.

 

  Sa supermotom je druga priča tu će da se javi mnogo više ljudi i moraće malo bolje da se pozabave oko organizacije.

A da možemo da se spojimo u jedan dan i  delimo troškve staze, obezbeđenja, medicinskog osoblja ako stvar postane

ozbiljna, možemo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

SUBOTISTE!!!!!!!!

i ja i ja.... ali mi treba profesor .... recimo ti! (rboban) i tocrank..... kud ces bolje  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja