Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija Beograd 2009

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

П.С. Када ће се почети са прикупљањем прилога?

 

Vec od sutra. Auto-skola VIR NBG 45 blok - Igor

Хвала!

 

Управо долазим из ВИР-а.

Одела се данас не могу преузети (из оправданих разлога), већ од сутра!

Ово пишем због чланова који би данас оставили прилог и преузели одела, а немају још један разлог да се упуте у блок 45.

Што се прилога тиче, Игор је у ауто-школи и паре се могу оставити њему.

Поздрав!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bravo, Sky! Sutra ujutro ce Igor kupiti odela, pa ce biti dostupna svima. A videcemo da se organizujemo da ih isporucimo ljudima koji su dali novac u medjuvremenu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Odela za  Deda Mrazove su stigla u auto skolu tako da ko uplati novac moze odmah i da ga podigne.Ko ima odelo od prosle godine a da mu nije osteceno neka ga iskoristi nemojte da uzimate dupla odela bolje da taj novac iskoristimo za poklone.

Za one koji neznaju:

Auto skola VIR se nalazi na N.Beogradu u bloku 45

Jurija gagarina 235

Radno vreme je od 10-17h.  subotom od 10-15h.

Za sve ostale informacije mozete kontaktirati mene na br.064/517-94-95 Igorxt.

Molimo sve ucesnike akcije da necekaju poslednji dan za uplatu.

Akcija je pocela neki su vec bili vredni :)

 

 

 

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Ljudi ajmo malo zivlje akcija je pocela odziv forumasa slab ako hocemo da napravimo pravu stvar moramo da se potrudimo vise.

Evo spiska ljudi koji su doneli priloge:

 

 

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

4.JasminkoVIR

5.Dexter

6.Pablo

7.Neshaxx

8.Igorxt

 

 

Ajmo zivlje nemamo jos puno vremena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

ajde deda mrazovi budite se  >:( pa necete valda da mi neiskusni vadimo prosek  ;D odoh da proverim sta radi ninja pa samo da ne pada sneg cu se dokotrljam nekako :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Hoce li biti kao i prosle godine, posle dodele paketica, odlazak na Stenku, ili slican restoran, cisto da se okupimo, cestitamo Novu godinu, razmenimo po koju, pa i zapevamo, valja se......Nova godina.......da se isprati stara i doceka Nova - bajkerska. Bilo bi lepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Hoce li biti kao i prosle godine, posle dodele paketica, odlazak na Stenku, ili slican restoran, cisto da se okupimo, cestitamo Novu godinu, razmenimo po koju, pa i zapevamo, valja se......Nova godina.......da se isprati stara i doceka Nova - bajkerska. Bilo bi lepo.

 

Imamo to u planu, samo cekamo da vidimo otprilike koliki ce biti broj ucesnika da bih na osnovu toga mogli da trazimo restoran odgovarajuce velicine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Ljudi ajmo malo zivlje akcija je pocela odziv forumasa slab ako hocemo da napravimo pravu stvar moramo da se potrudimo vise.

Evo spiska ljudi koji su doneli priloge:

 

 

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

4.JasminkoVIR

5.Dexter

6.Pablo

7.Neshaxx

8.Igorxt

 

 

Ajmo zivlje nemamo jos puno vremena

 

mislim da spisak nije kompletan, molio bih za update, čisto da znam je prilog stigao na pravo mesto

 

pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Chicago, Illinois

Dacu sve od sebe da se organizujem! Jedino mi je frka sto mi motor nije registrovan, nikako da skupim love da to uradim... :( Jos novi zakon  krece da se primenjuje i ne bih da rizikujem drakonsku kaznu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Dacu sve od sebe da se organizujem! Jedino mi je frka sto mi motor nije registrovan, nikako da skupim love da to uradim... :( Jos novi zakon  krece da se primenjuje i ne bih da rizikujem drakonsku kaznu.

 

 

 

 

Ni moj nije registrovan ali ipak cu ici (ako mi ne zapadne da radim). A oni dusmani u plavom ako nas budu zezali dok radimo to sto radimo ponecu jedan paketic i za njih pa da ih naserkiram ljudski!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Svaka Vam cast ljudi!!! Bilo bi dobro kada bi moglo da se organizuje u vise gradova Srbije!

 

 

 

 

 

Cini mio se da je prosle godine bila i akcija u Nisu tj u Kulini al izgleda da to nikog  ne zanima cim se u najavi nije ni pojavio link ka temi.....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Ljudi ajmo malo zivlje akcija je pocela odziv forumasa slab ako hocemo da napravimo pravu stvar moramo da se potrudimo vise.

Evo spiska ljudi koji su doneli priloge:

 

 

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

4.JasminkoVIR

5.Dexter

6.Pablo

7.Neshaxx

8.Igorxt

9.Sinclair

10.Vlad#4

11.Beverlysta

12.Kocha

13.kochs junior

 

 

Ajmo zivlje nemamo jos puno vremena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

igorxt pa reci mi vreme tacno da znam da kombinujem na poslu...

 

Još uvek nije precizirano vreme polaska, ali računaj da će se krenuti za Sremčicu oko 10-11h sa platoa ispred skupštine grada  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

i meni je od skoro nereg. motor necu ga skoro reg. pa ne znam sta da radim,dal rizikovati i docii motorom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

igorxt pa reci mi vreme tacno da znam da kombinujem na poslu...

 

Još uvek nije precizirano vreme polaska, ali računaj da će se krenuti za Sremčicu oko 10-11h sa platoa ispred skupštine grada  :)

 

 

Hvala.

 

Sve je to lepo, tad mi spada nocna... Videcu da li mogu da odradim neki dan ranije, pa da posle deljenja paketica mogu da se opustim negde... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

i meni je od skoro nereg. motor necu ga skoro reg. pa ne znam sta da radim,dal rizikovati i docii motorom...

 

Meni je neregistrovan celo leto... Ma naravno da ces da dodjes, nece te diraju dusmani u plavom - blushmani. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Kakva je procedura za nas iz Negotina? U Negotinu postoji dom za nezbrinutu decu.

 

Odlicno pitanje, hajde da vidimo koliko bi vas moglo biti iz Negotina i dal imate lokalni moto klub koji bi mozda hteo da se ukljuci u akciju, pa da uz nasu pomoc organizujete ovakav dogadjaj kod vas. Poslacu ti pp. :)

 

Inace, zelim da se zahvalim svim forumasima koji nesebicno pomazu ovoj akciji na razne nacine, pocev od licnih priloga sve do povezivanja sa organizacijama koje mogu da pomognu. Primera je raznih i svi su sjajni.

 

Juce me zvala zena iz Metroa, rukovodilac nabavke, i rece mi da joj je sef nalozio da nas pozove i vidi sa nama oko nabavke Deda Mraz odela i ostalih stvari koje nam trebaju u paketicima. Ovom prilikom zelim da se zahvalim nasem forumasu, koji je sef toj dami, a koji je ponudio takvu pomoc. :)

 

Ovogodisnja akcija u Beogradu je uvrstena u manifestaciju Dani Cukarice (ako sam dobro pogodio naziv) kao zvanicna manifestacija. Vuja i ja smo isli kod Predsednika Opstine i naisli smo na odlicnu reakciju Predsednika, uz obecanje da ce nam pomoci na svaki nacin na koji to bude mogao jer je nasa akcija za ponos cele drzave, a kamoli jedne beogradske Opstine...

 

Sinoc smo Vuja i ja bili predstavnici nase Asocijacije na sastanku Udruzenja Poslovnih Zena, gde smo predstavili akciju i ponudili saradnju. To udruzenje zena je udruzenje uspesnih zena Srbije, koje su vlasnice ili direktorke ili menadzerke u vrlo uspesnim firmama u Srbiji. Njihova reakcija na nasu prezentaciju same akcije je fenomenalna i stvarno predstavlja jos jednu malu pobedu i novu snagu koja nas drzi da ne odustanemo u svim naporima koji nam predstoje. Odmah su ponudile da nam obezbede slatkise, poklone za decu, nesto od tekstila tj garderobe... Videcemo u narednim danima i nedeljama tacno koliko ce nam pomoci i sa zadovoljstvom cemo vam to objaviti da vidite.

 

Sada je bitno da mi kao motociklisti Deda Mrazovi ne podbacimo. Kao sto vidite, postigli smo efekat kod ljudi i vec se za nas zna i cuje. Ovogodisnja akcija mora biti jos bolja od prethodne jer smo dzabe krecili onda. Sve uslove imamo da motociklisti Srbije zablistaju 26. Decembra i glasno se procuje u medijima i narodu kakvi su motociklisti u stvari. Zato, pozivam sve da ne cekaju poslednji dan, vec da odnesu svoj dobrovoljni prilog u autoskolu Vir, preuzmu svoje odelo i pripreme svoj raspored na poslu i zivotu tako da tog 26tog Decembra budemo svi ispred Gradske Skupstine Beograda. Jesmo bajkeri ili pi***? :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Isto bi valjalo da se odradi i u Cacku, ja bih se zalozio maksimalno, ali ne verujem da bih mogao sam. Ne znam cak ni koliko forumasa ima iz Cacka, da li bi morala da se pokrene nova tema, pa da vidimo da li ima zainteresovanih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Mislim da je prošle godine bilo oko 140 motora u Deda Mraz akciji, hajde da to premašimo ove godine :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja