Jump to content

Moto Zajednica

yamaha drag star 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Yamaha YZ 250

Kava je odlican dok je nov, polovan je najgori od svih japanaca ( ono nov mislim ako si ti prvi vlasnik. Kod dobrog odrzavanja moze da bude dobar i 4,5 godina )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

EN 500 nosi onu masinu zajednicku za more kawasaki motora, pokazala se relativno dobrom i pouzdanom i zato su je u svasta ugradjivali.

Negde sam procitao cak da je prvo sluzila za agregate za proizvodnju struje, pa su je kasnije ubacili u motocikl, uostalom imao si bas EN 500 i samo ti znas da li si bio sretniji kad si ga kupio ili kad si ga prodao  :D ;D :D ;D !!!

Sto se tice Dragstara 650, svojevremeno kad sam se ja interesovao za njega, nisam uspeo da nadjem reci hvale za njegovu pouzdanost i kvalitet ( mislim na sam agregat), tako da sam o njemu jos tada prestao da razmisljam o njemu.

Doduse to se odnosilo na one prve modele 1998 pa do 2000, pa sad ja ne znam da li je tu kasnije nesto radjeno na poboljsanju, ja sam ga jednostavno izbacio iz sfere moga interesovanja.

Eto, sve u svemu nista ti novo nisam rekao a umorih se kucajuci .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: istok
  • Motocikl: V star 650 clasic 2006

jasminko ne staj mi na zuc :'( :'( :'( :'( :'( :'( jos me dusa boli al sam kupio auto jer u ovoj j...noj drzavi nemozes da imas 2 stvari u

isto vreme auto i motor...hteo bih jos neko nesto da kaze oko drag stara 650 kvalitet izdrzljivost

mane....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Kao vozač ENa koji bi prešao na Star i ja sam se raspitivao. Razlike su u finalnoj obradi viš eplatiš izgleda bolje - ko violina ;)

 

Yamaha više trese, kako ameri kažu čak retrovizori postaju neupotrebljivi koliko ume da zatrese na brzinama preko stotke.

 

Različita ergonomija - meni glavni razlog, svi uglovi mi bolje leže. Al sve je to pitanje visine i dužine ruku i nogu.

 

Kawina prednost je mala cena u nabavci održavanju i registraciji i motor koji vrti bez pobune mnogo više nego što je kruzeru potrebno. A mana je što je amortizacija veća.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: istok
  • Motocikl: V star 650 clasic 2006

j... !!!!! da li skupi za drag star delovi ,poenta posto nemam para za vn800 ili hondu 750 ja sam otiso na drag star 650 zato gledam

i raspitujem se za drag star.....jos koji komentar

svakaa cast na odgovorima znace

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

      Evo ti zgodan forum pa malo protamburaj.  http://www.yamahamotorcycleforum.com/forum/ pa onda jos jedan  http://cro-chopper.forum-2007.com/forum.htm 

      Vozim Drag Star 650 i nemam neke generalne primedbe. Delovi su jeftiniji od Honde ali se ne moze reci da su jeftini. Uzgred sasvim je sigurno da te uz redovno odrzavanje nikada nece ostaviti na putu. Robustan i veoma udoban motor bez posebnih zahteva. Vozi se lako i ne umara pri duzim turama . Ima sve mane i kvalitete jednog kruzera sto sasvim odredjuje nacin i stil voznje Od dodatne opreme po mom misljnju je neophodan vetrobran. Ostalo po zelji  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: istok
  • Motocikl: V star 650 clasic 2006

zanima me oko hladjenja motora jer imali yamaha vazdusno ili vodeno hladjene

ja sto sam je gledao presla je oko 30.000km jel to puno za yamahu i na  sta treba obratiti paznju prilikom kupovinete vrste motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: istok
  • Motocikl: V star 650 clasic 2006

danas sam je propao da provozam drag star 650 ogromna je naspram en 500 bemu ........ajte ljudi recite na sta treba da obratim paznju presao je 30000 km pa da kaparisem inace ode!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Obrati paznju da nije padano sa njega, da nije krivljen ram ili slicno. O agregatu ja imam samo reci hvale, drugar ga ima, fantastican je motor. Potrosnja je solidna, na otvorenom malo manja, ali autonomija je problem, pun rezervoar ne traje dugo...30k km nije mnogo, barem ne za taj motor, samo je bitno redovno odrzavanje i kvalitetno ulje. Ako gledas pouzdnaost - kaparisi!  ;) ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: istok
  • Motocikl: V star 650 clasic 2006

Obrati paznju da nije padano sa njega, da nije krivljen ram ili slicno. O agregatu ja imam samo reci hvale, drugar ga ima, fantastican je motor. Potrosnja je solidna, na otvorenom malo manja, ali autonomija je problem, pun rezervoar ne traje dugo...30k km nije mnogo, barem ne za taj motor, samo je bitno redovno odrzavanje i kvalitetno ulje. Ako gledas pouzdnaost - kaparisi!  ;) ;D ;D

jel 30 km ili 300 km kazu da ima probleme sa karburatorima da su im to boljka navodno koje ulje i de u kardan i u masinu

kad se menja ulje u kardanu :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Bolec

Jesi li pazario motor? Ja ga vozim vec 2 godine i mogu da ti kazem da sam prezadovoljan.

Problem kojio sam imao je lezaj na zadnjem tocku koji sam zamenio i kostalo me 500din i anlaser koji je zaribao i remont me kostao oko 1000din.

Redovan servis sa Motul uljem i to je to.

 

Udoban je extra, putovao sam do Austrije sa njim i uopste nisam osetio  put!

Ako mene pitas motor je extra... Pa ti vidi... Ako te jos nesto interesuje ti pitaj...

 

Pozzzz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS

Probaj da nadjes polovnu, pase od viraga 535, i verovatno jos od dosta modela.

Mozes poruciti i sa aliexpresa...reda 50e sa postarinom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja