Jump to content

Moto Zajednica

Razno oprema na prodaju - sto ostade...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Dakle, na prodaju jos nesto sitno opreme sto je ostalo...pa ako kome sta treba...

 

Vreca za spavanje (jednom koriscena i oprana) - ekstremno laka, dobre temperature  - nemam sliku, ali je zbog gabarita idealna za motor - 25e

 

Pokrivka za motor (indoor - za unutra) - jednom koriscena  iz Louisa (nemam sliku), ali je XXL - 10e

 

Stitnici kolena IXS korisceni - 20e

 

Pantalone outdoor sa sniranjem sa strane - malo progorene na jednom mestu od auspuha, ali ne gde mogu da propuste, nosene 3 puta - 35e

 

Tegici karbonski - 10e

 

Rukavice motocross - 10e

 

Sipka kormana - 10e

 

Kaciga mini - 10e

 

Kontakt telefon 064/14-40-400, Ivan.

post-1015-12879057272772_thumb.jpg

post-1015-12879057273283_thumb.jpg

post-1015-12879057273823_thumb.jpg

post-1015-12879057274735_thumb.jpg

post-1015-12879057284528_thumb.jpg

post-1015-12879057285037_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Zainteresovan sam za ove štitnike za kolena. Jel to sa prednje strane neki termo-uložak ili onaj uobičajeni, kruti, protektor od neke gume-plastike šta ti ja znam?

I vreća me zanima...Ako ti nije problem, baci na forum samo informaciju o temperaturi komfora i minimalnoj temperaturi pa se čujemo za dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Uzeću ti ja ciradu samo da nije ona siva sa oznakom70 godina Luisa

 

Nije, ona crvena je, za unutra,  znaci nije za napolje :P , samo da stiti motor od prasine i da ne zadrzava vlagu - da ne rdja :)

 

Javi se na telefon ako ti odgovara, nova je, bukvalno jednom upotrebljena, imam i njenu originalnu kesu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Meni trebaju rukavice, koja su velicina?

 

Izvinjavam se sto nisam napisao - rukavice su 10, ili L, ali su rastegljive i to vrlo lako moze biti broj manje/vise ako je potrebno...najbolje da probas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Zainteresovan sam za ove štitnike za kolena. Jel to sa prednje strane neki termo-uložak ili onaj uobičajeni, kruti, protektor od neke gume-plastike šta ti ja znam?

I vreća me zanima...Ako ti nije problem, baci na forum samo informaciju o temperaturi komfora i minimalnoj temperaturi pa se čujemo za dalje.

 

Termo su protektori...znaci da zastite kolena od zime...jako prakticna stvar za hladnije dane...pogotovu kad pocnu kolena ujutru da skripe :D

 

Za vrecu cu da pogledam...ne znam napamet tip, iz Svedske je vreca...pogledacu...ali kol'ko se secam - jako je topla u odnosu na masu, ali nije za minus temperature....kad dodjem kuci - pogledacu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Termo su protektori...znaci da zastite kolena od zime...jako prakticna stvar za hladnije dane...pogotovu kad pocnu kolena ujutru da skripe :D

 

Za vrecu cu da pogledam...ne znam napamet tip, iz Svedske je vreca...pogledacu...ali kol'ko se secam - jako je topla u odnosu na masu, ali nije za minus temperature....kad dodjem kuci - pogledacu...

Ok. Za vreću čekam za informaciju, a protektore bih došao da pogledam i najverovatnije ispazarim. Čujemo se u toku dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Termo su protektori...znaci da zastite kolena od zime...jako prakticna stvar za hladnije dane...pogotovu kad pocnu kolena ujutru da skripe :D

 

Za vrecu cu da pogledam...ne znam napamet tip, iz Svedske je vreca...pogledacu...ali kol'ko se secam - jako je topla u odnosu na masu, ali nije za minus temperature....kad dodjem kuci - pogledacu...

Ok. Za vreću čekam za informaciju, a protektore bih došao da pogledam i najverovatnije ispazarim. Čujemo se u toku dana.

 

Najbolje da svratis veceras, kuci sam posle 19h (ako ti nisi malopre zvao i rekao da ces doci sutra za rukavice :D ) i ujedno da pogledas i vrecu.

 

Pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja