Jump to content

Moto Zajednica

Lanac za zadnju gumu za Off-Road

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

za  vreme kkada je hladno,snezno itd ne preporucuje se paljenje afrike,moz da crkne,nema ona kvalitet masine i materijala za voznju po snegu  :P :P :P :P :P

a za te stvari sto ti oces kupi bre neki laksi kros,a ne sa slonovskim motorom na off,ili kupi jos jedan tocak sa ful kros gumom pa menjaj po potrebi,

ili kupi najdeblje plasticne vezice,pa zakaci kad ti treba da izguras neku deonicu,ja to radim zimi na autu kada me mrzi da se bakcem sa lancima a zaglavio sam se,doduse moras po 2 jednu za drugu da zakacis,proturis oko tocka kroz felnu,i tako na 3 do 4 mesta i prolazis,mozda je to jednostavnije resenje,posle cvicangle poseces i nastavis asfaltom dalje... :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

To sa vezicama je i najekonomičnija opcija...verovatno pomaže, čim kažeš da si probao (jer ja sam malo sumljičav prema Tenerašima, znaš kako je to)...vredi probati!!

 

Ova donja slika je zapravo ono što sam od početka imao na umu ali nisam imao predstavu...ispade još prostije a delotvornije jer sa ovim 'grabuljicama' mora da ide ko od šale! ne verujem da treba više od 15min. da se namontiraju i zategnu!! Hvala Pajo!

Hajde da se bacimo na pravljenje ovako nečega...ima li dobrovoljaca!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pa da, samo što ih ima raznih dimenzija. U Americi ih koriste i za vezivanje ruku pri hapšenju. Ići ću

ovih dana da isprobam negde po blatu. Imam na gajbi vezice 310 X 5 mm. Fala bogu ima blata koliko

hoćeš! Gume su skroz ulične pa bi razlika mogla da bude veća nego na nekim putno-offroad guma.

Ma treba probati, jeftinije ne može da bude a vreme je idealno. A vezica ima i od 13mm debljine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pogledaću ću sutra u radnji u kojoj sam kupio pa ako nađem ove veće kupiću par kesa. Dolazi mi drugar za Nov. god.

pa mogu po njemu da pošaljem za Bgd. ako tamo nema. Paralelno testiranje. Ja još nisam probao, vozio sam se pre neki

dan, bilo ladno i cvrc. Sad čaj, vitamini, skijaški skokovi i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma ovo smo već prošli.

Neće čoek lance za sneg nego nešto priručno da kad naiđe na blato izvadi iz džepa, stavi, obavi posao i skine (baci ili ne baci).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja