Jump to content

Moto Zajednica

Dragon auspusi Ada...

Recommended Posts

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Dobitnu kombinaciju ne treba menjati. Ja sam svojim auspuhom koji je napravio Robert bio odusevljen, a jeftino sam ga platio. Za svaki sledeci motor cu da pravim auspuhe kod Roberta. (osim ako na motoru vec ne bude Robertov top  ;D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

Hehehe naravno, zato i pitam da bi znao... Ocekivao sam + za Roberta...Tako je i iz mog ugla  :)

Meni su dolazili drugari iz Hrvatske i raspitivali su se na prolece bi da stave te izduve...Znaci i tamo su vec upoznati sa njima !!Dobar primer kako se moze procuti na daleko ...Trebalo bi i mnogi drugi da slede njihov primer!!Postovanje za Roberta i njihov rad!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

Naravno  ;)

 

Enco jel i ti planiras menjas budilnike ? ;D

pa iskreno ne znam jos kopka me  :)....tek je jednu sezonu kod mene...jel treba podesavati sta?ja cu mozda na prolece malo do hrvatske a usput cu i da mi stave malo motor na kompjuter da pogledaju neke sitnice!!znas sta im je u hrvatskoj cimanje? buka!!poceli su ih kontrolisati i pisati kazne verovatno ce to i kod nas jednog dana za 5 godina :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ja sam Afriku kupio sa već montiranim Dragon izduvom. Zvuk je OK, tu nema greške. Tačno ono što bih i očekivao od jednog aftermarket izduva.

Moja primedba pak ide na račun kvaliteta sklapanja. Sami spojevi nisu dovoljno kvalitetno uradjeni, te očigledno malo "produvava" sa strane i na tim mestima se izduv prlja od izduvnih gasova. Nije sad to nešto strašno, ali ružno izgleda....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

mogu da kazem da su topovi kvaliteta kao akrapovic po izradi ili bilo koje druge renomirane firme ,i ovo sto pojedini demantuju nisi nista losiji od Race iz Ade mozda i bolji ,mozda su svoje nedostatke usavrsili jer ovih par komada sto sam video sasvim su OK kao i Robertovi ..........................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: istok
  • Motocikl: V star 650 clasic 2006

najbolji auspuh je onaj koji si sam napravio za sebe ako imas uslova,a uslovi se uvek nadju veruj mi ja sam tako napravio za sebe  od inoxs-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: TT600R

Radio sam i ja kod Dragona prosle godine na TDM-u dva komada. Nemam reci zvuk do 00, kvalitet isto dobar cena korektna. Evo klipa pa da cujete mada je uzivo mnogo bolje.

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja