Jump to content

Moto Zajednica

AKTIVNI VEŠ

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Evo samo jedan primer, poslednjh mesec dana samo 3 dan nisam vozio, zbog snega i pljuskova, a sve vreme sam u pantalonama koje nosim i leti. Samo ispod njih obucem aktivni i milina. Sto se gornjeg dela tice, obucem pamucnu majicu kratki rukav preko nje H&H majicu i vindstoper i to je sve. Samo da naglasim da se vracam sa posla uvece i nije hladno ;)

 

Ovo je nesto najbolje sto sam kupio, lagano toplo, vodonepropusno ;)

 

 

Izgleda sjajno, gde ima da se kupi?

Pa kako gde- u usa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Under Armour pravi fenomenalnu opremu.  Samo zapamtitet da postoji ves za Toplo i Hladno vreme i da se je pozeljno imati oba.  Evo link.

 

http://www.underarmour.com/shop/mens/gearline/fitted-and-compression?iid=99|Home-1|Home-Page-3-Middle-4-Bottom|top_01|M|FittedCompression|G|Shop|

 

Ja imam ovaj za hladno vreme i prezadovoljan sam.  Znaci obicna majica, UA s dugim rukavima preko i koznu jaknu nosim stalno kad vozim a vreme je oko 5-10C i nikada nisam imao problema a meni je najmanja voznja minimum 40 minuta.

 

 

E super,bas cu sutra da kupim,gde ti je ova radnja na Novom Beogradu ili Novom Sadu??????????

 

ne ides preko mosta?

Ima u Sapcu, ali opet moras preko mosta.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Under Armour pravi fenomenalnu opremu.  Samo zapamtitet da postoji ves za Toplo i Hladno vreme i da se je pozeljno imati oba.  Evo link.

 

http://www.underarmour.com/shop/mens/gearline/fitted-and-compression?iid=99|Home-1|Home-Page-3-Middle-4-Bottom|top_01|M|FittedCompression|G|Shop|

 

Ja imam ovaj za hladno vreme i prezadovoljan sam.  Znaci obicna majica, UA s dugim rukavima preko i koznu jaknu nosim stalno kad vozim a vreme je oko 5-10C i nikada nisam imao problema a meni je najmanja voznja minimum 40 minuta.

 

 

E super,bas cu sutra da kupim,gde ti je ova radnja na Novom Beogradu ili Novom Sadu??????????

 

ne ides preko mosta?

Ima u Sapcu, ali opet moras preko mosta.

 

 

Ma ja bih bas ovu,vidim covek postavio link,pa ko veli da kupujemo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Evo samo jedan primer, poslednjh mesec dana samo 3 dan nisam vozio, zbog snega i pljuskova, a sve vreme sam u pantalonama koje nosim i leti. Samo ispod njih obucem aktivni i milina. Sto se gornjeg dela tice, obucem pamucnu majicu kratki rukav preko nje H&H majicu i vindstoper i to je sve. Samo da naglasim da se vracam sa posla uvece i nije hladno ;)

 

Ovo je nesto najbolje sto sam kupio, lagano toplo, vodonepropusno ;)

gd-asset_9498848.jpg

 

Shejtan ako nije tajna gde ima da se kupi i koja je cena???

 

Ako mislis na jaknu, kupio samo je u Barsi.

Ima kod ovih http://www.decathlon.com/new/index.html

Sad ukidaju vize pa pravac Pesta u soping. Mialim da sam platio nesto oko 70 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Under Armour nije prodavnica nego proizvodjac.  Njihovu robu mozete kupiti u celom svetu u vecini sportskih radnji. 

under_armour_logo.jpg

 

 

 

Problem je sto mi nismo svet ;D ;D ;D Ovo je monopol nekolicine i ima na trzistu smo ono sto se njima isplati ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

 

nemam pojma, nasao sam a cini mi se povoljno za te pare i gornji  donji deo, na zalost danas sam se istovario za gomilu para pa cu verovatno gladovati do sledeceg 15-og tako da ce ovo morati da proba neko pre mene :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd, Cukaricka padina

Ja sam kupio aktivni ves u Trespasu pre par godina i koristio sam ga za skijanje uglavnom. Moram da naglasim da ono sto mi najvise prija kad ga nosim to sto odvodi vlagu od tela , tako da koliko god se znojis telo je suvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

U Intersportu imate Mckinley zimsko pododelo(deklarirano kao skijasko) za 1800 din, isprobano na minusu i radi savreno.

 

Ja kupio danas i vec ga testirao na motoru Mckinley  helanke + bodi polurolka sa rajsveslusom 1800 din i uzeo sam aktivne helanke Etirel dry plus posebno 1700 din i one su savrsene. Intersport u Merkatoru. Jos nesto taj ves se nosi na golo telo da bi imao efekta. Znaci ispod helanki nesme da se nose pamucne gace.

 

post-4634-12879057184786_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1766 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Ja vec par godina goristim Etirel ves iz Intersporta. Vise nego zadovoljan. Odlicno odvodi znoj sa koze, brzo se susi. Celo leto sam ispod moto jakne nosio termo majicu dugih rukava i uvek mi je tada bilo prijatnije nego u pamucnoj obicnoj majici. Sada kada je hladnije samo dodam jos i kratku aktivnu majicu i to je to. Takodje imam i duge gace koje dobro ovih dana :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ima jedna prodavnica i u Sidneju,cuo sam da je odlicna,svasta imaju!

da ali ona u Madridu je bolje opremljena ::)

 

Preko puta zeleznicke stanice u Tokiju je najsnabdevenija! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Iskusni planinar mi rece da je aktivni ves super stvar ali da se vrlo brzo usmrdi od znoja sto mi nije zvucalo bas lepo. Nekako mi se ne cini zgodno za neke duze ture gde covek nije u prilici da propere i osusi ves.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Vozim stalno sa aktivnim vesom i glavna stvar je u tome sto se u njemu ne usmrdis.Mozes da se oznojis koliko hoces ,osusis majcu i majca uopste ne smrd,obuces ponovo i nastavis da vozis .Uslov je da vozac ne smrdi,tj da se ponekad okupa pre nego obuce ves.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Vozim stalno sa aktivnim vesom i glavna stvar je u tome sto se u njemu ne usmrdis.Mozes da se oznojis koliko hoces ,osusis majcu i majca uopste ne smrd,obuces ponovo i nastavis da vozis .Uslov je da vozac ne smrdi,tj da se ponekad okupa pre nego obuce ves.

 

Bas tako ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Narucio iz Louisa-a RUKKA aktivni vesh (po 30 Eura gornji i donji deo) preko jednog od distributera za Srbiju.

 

Apsolutno fenomenalan komplet,  posebno mi se svidja donji deo -  kad se obuce ispod obicnih pantalona, napolju uopste nije hladno bez obzira sto je minus, a unutra se ne preznojis. Vredi svaki euro, a mislim da nije ni strasno skup.

 

Topla preporuka,

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Iskusni planinar mi rece da je aktivni ves super stvar ali da se vrlo brzo usmrdi od znoja sto mi nije zvucalo bas lepo. Nekako mi se ne cini zgodno za neke duze ture gde covek nije u prilici da propere i osusi ves.

 

Ima i za ovo resenje, kupis u apoteci kremu "Lidera DEO" i namazes sasvim malo ispod pazuha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco & APN 6

U inersportu od danas sniženje 20% (20-22h)

 

imaju  Etirel i  Mckinley  aktivni veš. Ja idem večeras da kupim, pa ako bude hladno za vikend da testiram.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja