Jump to content

Moto Zajednica

Stender za prednji kraj

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ljudi, ako neko zna GDE (i posto) da nabavim ovako nesto:

 

kTG5w_10003369910anw206.jpg

 

Znaci, prvenstveno da bude povoljno (citaj: jeftino) ne treba mi neki NASA aluminijumski i sl, samo da sluzi svrsi. Bitno mi je da nije za oslonjen na prednji tocak ili osovinu (to mi ne pije vodu) vec da motocikl dize za trouglove.

 

Fala svima na pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ako ti treba na zajam imam ja da ti pozajmim, a ako hoćeš da šopinguješ i to možemo organizovati. Javi mi se na pp ili na 069650060 sutra pre podne (sad su mi već u kući svi legli pa da ih ne budimo) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ako ti treba na zajam imam ja da ti pozajmim, a ako hoćeš da šopinguješ i to možemo organizovati. Javi mi se na pp ili na 069650060 sutra pre podne (sad su mi već u kući svi legli pa da ih ne budimo) :)

 

Mene sramota sto zajmim svaki put kad mi zatreba, pa resih da pazarim. Sutra prepodne sam eto u NS, pa te zovem da vidim o cemu se radi!

 

 

Lalajko, fala za info, znam da ima u Louisu (malo pre sam i skinuo sliku) al reko da vidim ako ima negde za manje novaca da ne cekam kad bude na snizenju...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

To nigde nećeš naći za male pare. U Xtremu imaju jako dobre, ali koštaju koliko hoćeš. Jeftino možeš da prođeš samo ako imaš nekog majstora da ti iskopira original, ali da je korisno za zimu, jeste, kad voziš te krntije (R-ove) bez centralne nogare ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

kad voziš te krntije (R-ove) bez centralne nogare ;D

 

Pa bas mi zato i treba, da bih uzimio ovog mog sa fabrickom greskom.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Pa bas mi zato i treba, da bih uzimio ovog mog sa fabrickom greskom.  :D

 

Čitam ti misli :D;)

 

Vodi računa, ako naručuješ iz Louisa, idu i neki delovi koji su specifični za marke, valjda prečnik ove cevke koja ulazi ispod maske. Kod nekih modela štendera to se kupuje posebno, pa tamo izaberi za Suzukija. Ako se ne snalaziš, traži pomoć nekoga ko zna nemački ili ga provudi kroz Google translator.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

 

Vodi računa, ako naručuješ iz Louisa, idu i neki delovi koji su specifični za marke, valjda prečnik ove cevke koja ulazi ispod maske.

 

Ti specificni delovi su "klin" koji ulazi u trougao kormana. Njih mi je mnoooogo jeftinije da namestim kod mog cika struge...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Maki a da kupiš za oko 4000 dinara u Metrou onu dizalicu za motocikle kao što sam ja uradio? Diže ceo motor i ima poluge za osiguranje, čak i gurtne za vezivanje i miran si ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5490 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Moj drugar pravi stendere, univerzalno postolje i odgovarajuci adapteri. Jedan od njih je i ovaj za podizanje prednjeg kraja, a inace ima i onih koji idu na stapove prednje vile, klasicni na zadnju vilu, oni za r-ove...

 

Na slici se vidi univerzalno postolje, a taj deo koji trazis smo probali bas na Stromu, ima razlicitih debljina onog trna. Mogu da ti pitam za cenu ako hoces.

post-1943-12879055699605_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Moj drugar pravi stendere, univerzalno postolje i odgovarajuci adapteri. Jedan od njih je i ovaj za podizanje prednjeg kraja, a inace ima i onih koji idu na stapove prednje vile, klasicni na zadnju vilu, oni za r-ove...

 

Na slici se vidi univerzalno postolje, a taj deo koji trazis smo probali bas na Stromu, ima razlicitih debljina onog trna. Mogu da ti pitam za cenu ako hoces.

 

Hajde molim te pitaj, bio bih ti zahvalan. Ali bitno mi je da ima potporu u trouglovima, tako da mogu vile da skinem bez gimnastike...

 

Maki a da kupiš za oko 4000 dinara u Metrou onu dizalicu za motocikle kao što sam ja uradio? Diže ceo motor i ima poluge za osiguranje, čak i gurtne za vezivanje i miran si ;)

 

Imam ja gurtne i flashencung, ali bih ipak ovo elegantnije resenje da se ne patim svaki put.

 

Pa kad ne vozi pravi motor za dečake, enduraču ;D

 

fingers.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Maki, javi sta si uradio za ovaj stender, trebao bi i ja da uzmem za servis bar 2 komada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 593 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Maki a da kupiš za oko 4000 dinara u Metrou onu dizalicu za motocikle kao što sam ja uradio? Diže ceo motor i ima poluge za osiguranje, čak i gurtne za vezivanje i miran si ;)

 

Daj neku slicku.kako to izgleda???

Odprilike znam na sta mislis,al mi cudno da je toliko jeftino?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: XL 1000V

Nije sto radim u Guevari, ali BikeLift je stvarno u odnosu na druge, recimo te iz Louisa, mnoooogoooo kvalitetniji. O ceni necu da raspravljam, jer je nisam ja formirao. Ali mogu da Vam kazem da sam video motor koji stoji na stenderu iz Louisa i mogu vam reci, da mi nimalo ne deluje sigurno  ;) A sto se tice, to prednjeg stendera za pod trougao, on moze da se koristi i kao zadnji. Samo se skine nastavak za pod trougao i doda drugi za zadnju viljusku. I naravno iz njega se dobijaju pinovi. Tako da fakticki imas dva stendera u jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pa onda malo drzis prednji kraj dignut pa posle zadnji... coveku treba jeftino resenje da ne spljeska gume do proleca. Ja sam ovario jedan centralni

 

stender (iseckao staru kapiju koju sam nasao u podrumu) , kopija ABBA (http://www.abbastands.co.uk/product_details.asp?id=1 ) sa sipkom kroz

 

sredinu kao ovaj iz Guevara kataloga, a prednji kraj dignem  dizalicom koju sam kupio na buvljaku za 300 dindzi. Ne samo da ga ostavim na tome

 

nego sam skidao viljuske i menjao amortizer. A mozes i trougao da skines, sto sa ovim koji se stavlja pod isti nije moguce.

 

To je jeftino, sve drugo je ili elgantno ili fensi. Ako hoces da slikam moj "dizajn" da vidis kako izgleda, javi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: XL 1000V

Pa onda malo drzis prednji kraj dignut pa posle zadnji... coveku treba jeftino resenje da ne spljeska gume do proleca.

 

Nisam nigde video da je napisao da mu trebaju oba stendera  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja