Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Versys

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Zokki, stigle ti plastike. jedna crna i jedna providna.

pa?

 

Pa misIIm da ću ih namontiram vrlo uskoro i natenane... E da - FFFFF AAAAAA LLLLLL AAAAAAA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Eh da nisam skino akOmulator došo biK poštarcom  ;), a motorče zapakovano na terasli pa me mrzi da raZpakivam-ipak ću sas kola  :D. Ajd mogu da banem za 10-15 minutova. Oš ispred zgArade ili kod lokalčeta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST

Vidim da je ova tema nekako zamrla, valjda jer ima drugih sličnih. Ili nema puno Versysa. Ja sam sa KLE-a prešao na Versa i tu gotovo da nema usporedbe. Malo mi smeta što Vers nije nimalo za offroad, makar i samo makadam, ali je zato pravi cestovni funbike na visokim nogama. Imam originalne slidere - engine barrove, zadnji blatobran Puig, Nosač i kofer Givi 450 sa naslonom, SW Motech handguardove, Puig Gear shift indicator iliti pokazivač stupnja prijenosa, MRA Vario touring screen, proširivače retrovizora iz Californije marke Motowerk, Dunlop Mutant gume, još neke sitnice poput termometra, Bluevision žarulja... Parrot SK 4000 sam instalirao također za bluetooth komunikaciju i to je za svaku preporuku.

post-26628-0-34636600-1350992466_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST

Niko ništa o Versu, pa da ja malo načmem temu. Ugradio sam Nautilus Stebel zračnu sirenu i montirana je u ovlaštenom servisu u Karlovcu. Moj friend Dario iz KMS-a je pronašao rješenje za montažu uz glavu motora. Umjesto originalnog i slabog nosača sirene, on je upotrijebio nosač blatobrana od Z-750 i tako ga kvalitetno i sigurno smjestio. Za struju je upotrijebio moćan kabel od xenona. Sve je ispalo dobro i korektno. Sirena svira ko luda i guta struju :takoje: Jedino što sam ju preko ebaya nabavljao iz Australije (!) iako je proizvedena u Italiji. Kad je DHL-om stigla u Hrvatsku morao sam platiti carinu i porez. Pa potom ugradnju... Katastrofa, jednom rječju. Sama sirena koštala 55 AUD-a, troškovi prijevoza iz Australije 80 AUD-a(!) i to sam suludo platio. Ali kada su me zvali da moram platiti carinu i PDV, podivljao sam. Još 55 AUD-a ili oko 50 EUR-a. Koma. Platio sam vrijednost četiri sirene, a kasnije me je koštala i montaža jer u kompletu sa sirenom nije stiglo ništa od potrebnih pratećih dijelova za montažu. Ovo je bilo malo nepromišljeno kupovanje preko ebaya i DHL-a, pa ko misli kupovati na taj način neka promisli. Pretpostavljam da se i kod vas na takve iznose plaća PDV i carina. Eto, ipak je Nautilus na Versys cool stvar. :hej:

post-26628-0-22635700-1357385364_thumb.jpg

post-26628-0-31147700-1357385387_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST
:) Već si sigurno pročitao ponešto o iskustvima sa Versysom, pa da malo nadopunim dojmove. Nakon KLE-a, Versys je zaista sasvim druga priča i zapravo je riječ o povišenom cestovnom motoru. Upadljivo kratki razmak osovina mu daje reaktivnost i okretnost, a moderan koncept ovjesa u tome pomaže. I vizualno je dobro pogođen sa boka, a kod prve verzije mnogi prigovaraju gljivi od fara, ali meni je to unikatna karakteristika. :takoje: Zadnji ovjes sam otvrdnuo na sedmi, najjači stupanj, a prednji sam ostavio na tvorničkim postavkama i mislim da je to prava stvar. Ako je stražnji ovjes na mekano podešen onda malo mješa u neravnim zavojima i velikoj brzini. Dvoje će se također dobro voziti i na dulje relacije ali je samom vozaču ugodnije kad je sam. Motor je izuzetan i grize već od 2500 okretaja kao neki TDI,a pritom se za razliku od V2 motora vrti na mnogo većim okretajima pa ga slobodno možeš šaltati na 10500. Iako 64 KS ne zvuči puno, osjećaj je kao da ih je malo više, a okretni moment je mnogo bolji nego na mnogim R-ovima iz klase 650 i 4 cilindra, a razvija se na sasvim niskim okretajima. Kočnice su vrlo dobre, moj nema ABS i jedini prigovor imam na zadnju kočnicu za koju uopće nemam osjećaja kad će blokirati, kad sam sam na motoru. Kad sam opterećen sa suvozačem onda je zadnja kočnica dobrodošla i stvarno se može dozirati. Malo sam izolirao plastike sa gumenim brtvama jer je dolazilo do rezonancije i ugradio dodatne opreme, kao što sam već opisivao ranije i sada je to motor koji se svima dopada. Evergreen funbike. Mislim da motor koji se svrstava u tzv. kategoriju funbikeova ne može biti loš.8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Aj malo da ozivim temu, ne bi bilo lose... Ulenjili ste se :)

 

Jel zna neko ko vozi crni versus u Novom Sadu? Mozda neko sa foruma? Ovakav

 

Danas je bio kod riblje pijace. Mislio sam da predjem na isti takav pa da vidim da li bi ga lik prodavao ili makar da popricamo malo o motoru.

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja