Jump to content

Moto Zajednica

MaxMoment Karadjordjeva 55 Beograd

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Kupovao rucke pre par meseci, decko koji je radio totalno neljubazan, boli ga k za musterije koje su usle, bez pozdrava, bez podizanja glave sa pulta, i tako... Cene su korektne, roba ok.

 

Danas bio opet, drugi neki radnik, ljubazan, suprotnost od proslog puta. Sve pohvale, i neka nastave tako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Uzeo sam pre mesec dana u Max Momentu kacigu,rukavice i pojas....Prodavac je bio ljubazan,korektan i vrlo razumljiv....Bio sam u prodavnici sigurno pola sata i vise....I nasao za sebe odgovarajucu kacigu i ostalu opremu....Tako da sve pohvale!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Sabac,beograd
  • Motocikl: yamaha 600 r thundercat

Ja kupio dva para led zmigavaca, doneo kuci kad u jednom pakovanju na jednom zmigavcu malo odlepljen jedan deo "poklopca". Vratio oni dali drugo pakovanje ispravnih bez ikakvih natezanja 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki

Sto se mene tice sve pohvale za radnike i vlasnika MaxMomenta. Pre nove godine kupim kacigu, u januaru A-pro pantalone, zatim kasnije jaknu za devojku i porucimo pantalone za nju uz dogovor sa vlasnikom da cena ostaje akcijska kao i za prethodnu robu (-30%) iako sledeci uvoz stize neposredno pre sajma i ta cena vise ne vazi (sajamski popust je 10%)... Pohvalno al tu nije kraj. Na sajmu posetimo stand i bez obzira sto sam skoro kupio novu jaknu iz Louisa i jednom je obukao nicim izazvanim probam jednu A-pro jaknu koja je dozivala moje ime (neki najnoviji model za 2013-u ali to nije ni vazno). Jakna savrsena ali skupa. Opet izlaze u susret i dobijem je po nizoj ceni. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Tralala...

 

Ja kupio kacigu nedavno po akcijskoj ceni, ali kako nisam bio siguran da li je to moj konačan izbor, već unapred kažem čoveku da ću za koji dan da mu je vratim i uzmem najjači i najskuplji model (ako mi ova ne legne na glavu kako treba). Već tu me je nešto mrko gledao, pa kao - ne znam kako ćemo, ne znam dal' ćeš moći... Mislim se u sebi, ne bih da se raspravljam, svakako ću moći jer imam pravo da vratim kupljenu stvar ako posedujem račun, i pogotovu ako je roba netaknuta.

 

I zaista, predomislim se posle koji dan, vratim kacigu jednu, zamolim za kacigu drugu. U međuvremenu prošao zimski popust, kaciga koju sam želeo sada košta 7000 dinara više. Pregrizem usnu na to, voziću je 4-5 godina ako sve bude u redu, pusti sad sedam somića. Preračunava mi čovek moju vraćenu kacigu po ceni s popustom, mada je i njena cena u međuvremenu podignuta

! :(

 

Po meni - nekorektno. Ukupna doplata za razliku 14500 (naspram 8000, koliko sam računao), mnogo ali prihvatam. Vadim karticu..e, ali ne možemo tako, nažalost, mora keš! Nastavljam da se mislim...ne znam šta je probelm s karticama, tako sam platio i prvi put, ali daj najbliži bankomat, doneću ti keš i da se razilazimo.

 

Tako i bi.

 

Zaključak, nisam baš osetio takvo bajno gostoprimstvo u radnji. Deluje mi da sam im sve vreme izgledao kao neodlučni smarač, čak i nakon što sam u prvom momentu platio preko 25000 za kacigu i vizir.

 

Neka ode čovek kod Mileta Vulkana (Bikerhouse) na časove trgovine!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Preračunava mi čovek moju vraćenu kacigu po ceni s popustom, mada je i njena cena u međuvremenu podignuta

 

A ti si računao da ćeš da dobiješ više para nego što si dao za nju?

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

A ti si računao da ćeš da dobiješ više para nego što si dao za nju?

 

Ništa ja nisam računao da ću od para da dobijem. Naprotiv, pare sam dodao. Mogao sam i da ne kupim na prvom mestu, ili da ne doplaćujem na drugom.

 

Na kraju sam sve platio, po punoj ceni, to je nakon svega bila moja odluka, ali je moj i utisak da je u nekom smislu moglo da mi se izađe u susret.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Kakav im je lager u ovo doba? Jel ima robe u prodavnici, veličine i brojevi kaciga i jakni? Planiram da skoknem da se ponovim malo sa opremom. Vidim da na sajtu imaju svašta ali kada je u pitanju jakna i kaciga onda moram to da probam pre kupovine pa da ne idem džabe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

bio sam pre dve nedelje, dobro je opremljena radnja............ali najbolje nazoveš pa pitaš šta te zanima............tako sam makar ja uradio..........

 

sajt im nije apdejtovan, kao ni jedan sajt moto prodavnice u Srbiji, osim možda od pegaza :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

bio sam pre dve nedelje, dobro je opremljena radnja............ali najbolje nazoveš pa pitaš šta te zanima............tako sam makar ja uradio..........

 

sajt im nije apdejtovan, kao ni jedan sajt moto prodavnice u Srbiji, osim možda od pegaza :D

 

 

Naravno da im sajt nije ažuriran, nisam to ni očekivao i naravno da je najbolje nazvati i pitati jer je mobilan zakon u Srbiji. Ali šta da pitam ako ne znam šta imaju u ponudi - molim Vas izrecitujte mi cene svih modela jakni i kaciga koje imate na lageru :Mina: . Zato i pitam ovako da li ima robe pa ako ima nešto što mi se svidi uzimam. Frka mi je jedino što imam 85Km puta za tamo i nazad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

bio sam pre dve nedelje, dobro je opremljena radnja............ali najbolje nazoveš pa pitaš šta te zanima............tako sam makar ja uradio..........

 

sajt im nije apdejtovan, kao ni jedan sajt moto prodavnice u Srbiji, osim možda od pegaza :D

 

 

Ali šta da pitam ako ne znam šta imaju u ponudi - molim Vas izrecitujte mi cene svih modela jakni i kaciga koje imate na lageru :Mina: . Zato i pitam ovako da li ima robe pa ako ima nešto što mi se svidi uzimam. Frka mi je jedino što imam 85Km puta za tamo i nazad...

 

da, ne znam zašto ne bi :D

 

kažeš da nisi iz "komšiluka" i kažu ti modele koje imaju, dovoljno je samo da navedeš hoćeš touring, sport, kožu, itd.

 

pogledaš na netu, ako ti se svidi nazoveš i rezervišeš, da ti sklone sa strane.

 

sigurno neće da ti spuste slušalicu na tvoja pitana, jedino ako imaš fobiju od telefona :lol: šalim se.......

 

kacige imaju u sve veličine od exo 400 do exo 1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Hvala za info, u svakom slučaju ću ih nazvati pre polaska. Nemam fobiju od telefona ali zato imam fobiju od telefonskih računa ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650ie.,MZ ETZ 250

Bio u MaxMoment-u vise puta ... uvek extra ljubazni prodavci ... Kupio sam kod njih rukavice i prezadovoljan sam njima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Kupio u istoimenoj radnji kacigu neki dan i to bas kada je igrao Djokovic protiv Nadala radnja deluje lepo po nekoj brzoj proceni dobro opremljenja imao sam utisak da prodavcu bas i nije previse drago sto sam bas tad naleteo ali ipak me je ispostovao i zamenio mi unutrasnjost kacige . Moguce da sam stekao pogresan utisak sto se tice dobrodoslice ali verovatno se nervirao u sebi zbog tenisa pa je mozda zato delovao malo mrzovoljno, u svakom slucaju mislim da su o.k. i sam radim u trgovini i svakakvi ljudi mi dolaze i naravno da nemozemo svima da se smeskamo. Pozdrav za Maxmoment i puno uspeha u radu. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Pozdrav i jos jedna pohvala za maxmoment. Imao sam problem sa vozirom za exo 750 i posto nisam bio u mogucnosti da odem u prodavnicu poslao sam druga da odnese vizir na reklamaciju i posle telefonskog razgovora sa prodavcem problem je resen i ovom prilikom zelim da se zahvalim istoimenoj firmi. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Prvi put kad sam bio kod njih i kupio rukavice bio extra zadovoljan uslugom ali bio sam ponovo pre jedno mesec dana i bio sam sam u radnji - znači nema gužve. Prodavac sedi za onim pultom i na moje pitanje koje kacige ima od boljih modela on mi pokaza na onaj zid sa kacigama i onako rukom mlatnu odavde do onde umesto da je prišao i pokazao mi sam i objasnio o svakoj kacigi po nešto.

Prišao je tek posle kad sam ga ja pozvao i njegov trud je bio smešan u poređenju sa trudom prodavaca u Gevari i Moto Landu gde sam posle otišao.

Imao sam nameru da kupim jaknu, kacigu, nosač zadnjeg kofera, ženi rukavice, tank torbu - međutim kad sam video kako sam dočekan a napomenuo sam mu da me interesuje jakna,kaciga i još nešto, posle pokazivanja kacige okrenuo sam se i otišao u Moto Land gde sam i sve to kupio jer me je dečko oduševio sa svojim trudom i znanjem i pomogao mi da izaberem to što mi je trebalo. A ceh je bio skoro 100K dindži.

Verovatno sam ovom u Maxmomentu izgledao kao neozbiljan kupac ili folirant jer sam došao kineskim skuterom do radnje. Zato od tog dana njih stavljam na poslednje mesto u mom spisku obilaženja radnji kad sledeći put budem nešto kupovao.:zdravo: :zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Odelo ne cini coveka! to je ono sto kod nas nikako da ljudi a pogotovo prodavci da skapiraju. Meni moja zena nekad onako iz ljubavi kaze "ides samnom kao klosar" :lol: Jednom prilikom je moj brat sa drugarom bio u nekoj fenci prodavnici satova, oni klinci a njegov drugar hteo da kupi sat. Inace preko 1500e i naravno prodavac neljubazan i onako omalovazavajuci. Njemu se svideo jedan ovaj pozvao caleta koji je bio ispred i ovaj cap provukao karticu i cao. Prodavac na dupe, odmah je poceo sa lizanjem dupeta. Valjda prodavci ocekuju da im dolaze svi napirlitani i full sredjenji. A moje iskustvo kaze da je po ovom gradu brdo napirlitanih i markiranih a u dzepu crna rupa :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Prvi put kad sam bio kod njih i kupio rukavice bio extra zadovoljan uslugom ali bio sam ponovo pre jedno mesec dana i bio sam sam u radnji - znači nema gužve. Prodavac sedi za onim pultom i na moje pitanje koje kacige ima od boljih modela on mi pokaza na onaj zid sa kacigama i onako rukom mlatnu odavde do onde umesto da je prišao i pokazao mi sam i objasnio o svakoj kacigi po nešto.

Prišao je tek posle kad sam ga ja pozvao i njegov trud je bio smešan u poređenju sa trudom prodavaca u Gevari i Moto Landu gde sam posle otišao.

Imao sam nameru da kupim jaknu, kacigu, nosač zadnjeg kofera, ženi rukavice, tank torbu - međutim kad sam video kako sam dočekan a napomenuo sam mu da me interesuje jakna,kaciga i još nešto, posle pokazivanja kacige okrenuo sam se i otišao u Moto Land gde sam i sve to kupio jer me je dečko oduševio sa svojim trudom i znanjem i pomogao mi da izaberem to što mi je trebalo. A ceh je bio skoro 100K dindži.

Verovatno sam ovom u Maxmomentu izgledao kao neozbiljan kupac ili folirant jer sam došao kineskim skuterom do radnje. Zato od tog dana njih stavljam na poslednje mesto u mom spisku obilaženja radnji kad sledeći put budem nešto kupovao.:zdravo: :zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

 

Al se nama razlikuju ukusi...

 

Pa ja bih prvi izasao da je prodavac dosao da me smara pre nego sto sam ga pozvao, i pre nego sto sam miran sam sa sobom ispregledao sta ima, provrteo u glavi, odmerio, predomislio se 13 puta, jos jednom se predomislio, pa odustao, pa se ipak presabrao, pa da jos jednom razmislim... E tek onda mi treba prodavac. U radnjama u kojima me salecu s vrata, a pogotovu kad mi stoje nad glavom dok razmisljam, razlgedam i biram, samo izadjem.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

poenta je bila kad sam ga ja pozvao - kao preko one stvari mi je davao info o kacigama i jaknama, imao sam utisak da jedva čeka da mi vidi leđa i vrati se za onaj pult i nastavi da se igra za kompom. Jednostavno ja kad nešto kupujem želim da mi prodavac da adekvatne podatke o tom proizvodu za koji ću mu ostaviti recimo 400e samo za jedan artikal.

Ja sam jako davno imao prilike da se uverim kako preko trgovci dočekuju kupce i kako su ljubazni pa makar ne kupio ništa a kako to rade kod nas svi znamo, do danas je taj odnos postao još gori na našu štetu.

Ne mora svaki kupac za svaki artikal pre kupovine da visi na netu i forumima da bi napravio izbor već je tu prodavac da mu pravim savetom pomogne oko izbora i naravno da bude nenametljiv, sad je malo pravih trgovaca već svi zapošljavaju klinke misleći da je to najbitnija stvar a ja kad je pitam recimo da mi kaže nešto o određenom aparatu njen odgovor je piše tu u uputstvu i dori su nisu nam dolazili na reklamaciju. Ovaj drugi odgovor sam često slušao u prodavnicama tehnike - kao papagaji ga ponavljaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja