Jump to content

Moto Zajednica

MaxMoment Karadjordjeva 55 Beograd

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Pa dobro, ponekad je teško naći meru. Nezainteresovan prodavac je bez veze, ali i moram reći, baš neuobičajeno. Tu i tamo naletim na neke nezainteresovane kvočke po buticima, ali mahom su sada japi gazde u fazonu da traže od svojih zaposlenih da agresivno napadaju mušterije, da im se nađu tu po svaku cenu, što mene iritira. Bez obzira na to što mi nekada čak i napomenu da bez obaveza razlgedam i probam, ja imam nelagodnost kada mi je neko nad glavom. U pravu is, ja dosta kopam po netu o tehničkim artiklima koji me zanimaju, tako da mi radnja dođe samo kao mesto gde treba da podignem robu, osim kada treba nešto da probam. Neko drugi ulazi u radnju bez tih informacija koje ja obično imam.

 

Ne mogu ni da očekujem da npr. u Tehnomaniji gde imaju tri milion artikala, svaki prodavac zan sve karakteristike o svakom, a obično kad već rešiš nešto da kupiš, tada te više ne interesuju samo grube karakteristike, već detalji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

situacija zesce zaj@@@@a 0zbunjen.gif

ne znam ja, ne zna ni radnik u maxmomentu kako sam uspeo da upropastim je blago receno (kao smirglom da sam prevukao preko vizira) 1lol.gif vizir na kacigi Scorpion EXO750 0tuzan.gif dusa me zabolela... i sta cu odem da pitam sta da radim sa njom, da probam da poliram, da je brisem benzinom i ostalim preparatima preporucenim na forumima... kada na moje odusevljenje 1jee1.gif magican potez ruke cudotvornog prodavca mikela 1oda.gif cudotvornom rukom DAJE NOVI VIZIR 1care.gif 1care.gif1care.gif kaze, hvala lepo dodjite nam opet 1lol.gif

tako da mogu preporuciti maxmoment 0takoje.gif

skroz normalna prica sa prodavcem, gde sam kupio jaknu i kacigu.... normalan lik pre svega 1zdravo.gifpost-30300-0-85816600-1378204889_thumb.jpg nema lazi nema prevare :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Sve je to o.k. samo mi nije jasno kako to da se osteti vizir na exo 750 tako lako posto je i moj slucaj slican a cuvao sam maximalno kacigu, naravno i meni su zamenili isti i bili su korektni. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Ja sam imao jako prijatno iskustvo sa ovom prodavnicom. Bio sam sa drugom i devojkom i kupili smo kacige njima dvojima. Što se tiče usluge, bio je tamo neki opušten lik, nije nas smarao, odgovorio sve što smo pitali... Pa šta znam, nisam neki zahtevan kupac, to je sve što očekujem.

Što se tiče Scorpion kaciga koje smo uzeli, mislim da su jako dobre za svoju cenu i za sada nema nikakvih problema tu. Kasnije je isti drug išao da kupuje još neke sitnice, kontam da je i on zadovoljan. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Narucio neke sitnice i odmah su ih isti dan poslali i naravno sutradan meni stigle . Kada sam ih pozvao sve sto sam pitao su mi odgovorili i bili veoma ljubazni , sve pohvale .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

I ja sam ih do skora hvalio...uzeo sam dve jakne, tri kacige, rukavice, lanac i jos gluposti do sada kod njih, poslao gomilu drugara kod njih ali vise tamo ne ulazim!!!:( Nema ih na mapi...

Jakna mi je posle 2,5 god izbledela...al aj desava se...

Hteo za celu kacigu da uzmem novu postavu, sve da izmenjam. Receno mi je davno da to kosta oko 40eur, rekoh super, nova kaciga za 40 eura. Ja im porucim i to kao dobicu gratis komplet...:care:, posle nedelju dana kaze salju nam, stize pred sajam...ja pred sajam kod njih, kad ono, vise se ne proizvodi za predhodni model exo 1000. Lazovcine!

Pre sajma gledao neku kacigu (novi model), na sajmu da je pazarim a ona 3.000 dinara skuplja...kaze lik (koji me kao gotivi) kao pa to je bila zimska cena...zimska cena za kacigu koja se pojavila u martu!!! Nov model...

Patike sam merkao pre sajma, nema broj, bice na sajmu...dosao na sajam...nema broj. Bile kao jedne 45 (jedan par za sajam!!! sta je sa mozgom), a odjednom 44 vise ne proizvode. Cekaj ko bre ovde zajebava?

Eto vam najskorije iskustvo, pa pazite...

 

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Ducati Crveniiiiii

Bio pre neki dan, prodavci ekstra ljubazni ,maltretirao sam ih isprobao vise vrsta kaciga ,oni nasmejani donese mi sve modele da probam,dali mi ektra popust na jaknu koja je vec na popustu, preporuka za trgovinu kod njih :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Ove teme su uvek nezahvalne jer "svako svog konja hvali" u smislu da nema pravila i svako ima svoj ukus. Da bi, koliko-toliko moje reci imale kredibilitet zelim samo da kazem da sam u poslednjih mesec dana obilazio radnje vise puta za razne stvar, a to su bile: Gevara, Moto Land i Maxmoment. S'obzirom da sam u decembru kupio motor,a pobornik sam samo full opreme i ozbiljne voznje, oprema mi je bila skoro bitnija od motora. Trebale su mi: kaciga, potkapa, jakna, rukavice, stitnici za kolena i lanac za motor. Pojas sam vec imao. Iskustva sa Gevarom, ne bih puno jer nije ta tema, ali spremio sam kesh za kacigu gledajuci na sajtu cene i akcije. Flip up je bila u pitanju. Kada sam usao u radnju, covek za kompom bleji, ja ga zamolim da mi pomogne, ako moze, nije bio bas zainteresovan (kasnije se ispostavilo da je u startu znao da ja kao "klinac" nemam u dzepu 60000din da mu dam za kacigu). Pitam za flip up, kaze "A sto flip up?". Vec krece lose, sta tebe briga sto, krene da navlaci pricu za integralne, dza-bu, jer flip-up koju sam video na stanju da imaju kaze da nemaju i da je ostala samo S velicina, jer im "sajt radi student, lik koji to azurira kad stigne" (prilicno neozbiljno). Da skratim, ubi se da me ubedi da je najbolje da uzmem Shoei kacigu od ravno 550e na akciji. Ko je razumeo sustinu, jasno je. Dakle, vise su orijentisani na ATV pricu, opremu, bar se meni tako cini. Svi znamo da imaju kacige od 50e do 1500e, a nije sustina u najskupljoj. E, sad, sto se tice MaxMOmenta, sve je za DESET! Sta reci, tu sam kupio sve sto imam, sve! (sem motora :D ) Prodavac, zaboravih mu ime, nizi lik, krupniji, ubio sam ga u pojam jaknu kada sam kupovao, jer ne znam puno, sve sam probao, skida je covek, otkopcavao, skidao postave, kisne zastite, najlone, savijao, uporedjivao, znaci u fulu sve. Bez one energije tipa "al me smaras, ajde vise izadji" i sl. vec naprotiv. Posle 45min sam kupio jaknu koja je FUL! Pri tome, sve im je na zimskom popustu i moze se pazariti mnogo kvalitetnih stvari za manje para. Tu sam kupio i EXO 910 sa sve pin lockom, rukavice, protektore za kolena, a za svaki deo opreme je bila prica, objasnjenja mane-prednosti, svrha i sl. Zaista sam potpuno odusevljen radnjom, opremom, prodavcem kao i ostalima u radnji, a i lokacija mi je super jer je na 3 min od gajbe :D Sve u svemu, ako neko zeli lep izbor, profi savete i uslugu, korektan odnos, mislim da sa ovom radnjom nece pogresiti. Nema ubedjivanja u druge stvavove, napadnog prepucavanja, negativne energije, gledanja na vas ako nesto ne znate kao na retarda, vec je onako bajkerski, bratski, sve u fulu. MotoLand nije vredan pomena, 2 lika unutra, dosao za kacigu bio, jedan me gleda u fazonu "sta ovaj glumi", neki robijaski pogled (jbg tako je), drugi mi odmah sa vrata rekao, cekaj sajam, ja reko izvinite sto sam vam smetao... Sto se kaze na kilo sam kupio u Maxmomentu pre eto nekih par nedelja sve i zaista mi je drago sto ima takvo mesto, narocito kada ste pocetnik pa je sansa za neku gresku, nerazumevanje i smeh veci od kojekavkih sujetnih i iskompleksiranih likova.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

@VukiTA "Ove teme su uvek nezahvalne jer "svako svog konja hvali" u smislu da nema pravila i svako ima svoj ukus." Ova prva rečenica ti je prava ocena situaciju. Ja vidiš npr. u Maxmomentu sam bio pet šest puta i nikad ništa nisam kupio. Ili je preskupo ili nije bilo i sl. ali ne bih dao lošu ocenu. u Guevari i Motolandu sam kupio što šta tipa gume, torbe,kofer. Najviše i najbolje mi je bilo u Pegazu kod Dave-a i Sandre. Sve sam kupio kod njih posle obavljenog komercijalnog šnjucanja.Tako na kraju sto ljudi sto čudi ali najvažnije da si se ti pripremio za sezonu i da si zadovoljan.U zdravlju se vozio .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Suzuki gsxr 750

Potvrda za maxmoment, ekipa je odlicna a prodavac koga si pomenuo se zove Stefan, decko je super i sve pohvale za njega. Ja kupio jaknu tamo. Pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350

Krenuo u Maxmoment da kupim kacigu Exo 500, ali me prodavac ubedi da kupim EXO 710 (Hvala mu, kaciga je vrh). Decko je izgubio dobrih sat vremena samnom, maksimalno dobar odnos sa klijentima.

Sve pohvale od mene. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

Ovo je da ne verujes ,zena mi ima scorpio kacigu kupljenu pre 3-4 god i stalno joj nesto krcka i otusli u Maxmoment jer kazu imaju servis za te kacige ,i prime bez reci i posle 20 min.zovu zamenili neke segmente sa obe strane koji drze vizir i nece nista da joj naplate ,prosto mi neprijatno SVAKA IM CAST

 

Pera FJR

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Jako pozitivni utisci sa ovom radnjom buduci da sam tamo kupio dve Scorpion kacige, protektore i lanac protiv kradje. Prodavac mi je svu opremu pokazivao sa paznjom i detaljnim objasnjenjem kako i sta ide. Nisam stekao neki vid gusenja i titranja, koje inace mrzim kada kupujem neku robu. Cak su me i prepoznali na sajmu automobila sad u Martu kad sam prolazio pored njihovog standa. Trabalo bi da dodam da je ovo druga radnja moto opreme u koju sam ikad usao buduci da je prva na pretrazi na internetu, prodavnica MOTOOPREMA na Banjici, bila jako tuzna kada sam je posetio tog dana. Stvari na sajtu su im od pre par godina i bukvalno nemaju nekoga ko im to azurira. Dobra stvar je i sto radnja MaxMomenta na mene ostavila jak utisak po opremljenosti. Posto sam arhitekta i esteta po prirodi, to je za mene bio jak plus. Kao i sajt na kojem sam danima pregledao robu.

Nadam se da cu se sledeci put ponoviti moto jaknom upravo u ovoj radnji.

P.S. Imali su strpljenja za moja glupa i naivna pitanja, buduci da sam pocetnik u ovom svetu motora. Treba imati strpljenja za nas "ovakve" :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd - centar
  • Motocikl: Piaggio MP3 LT 400

Krajem prosle godine sam kupio skuter, pa mi je trebala i kaciga. Bio sam u par radnji, nesto mi nisu odgovarali modeli itd. i banem u Max Moment. Momci su extra ljubazni bili, smorio sam ih sa pitanjima, probama, savetima, ispricamo se bog zna kako...na kraju kupim Scorpion EXO 910, dobijem i naocare za kacigu i pin lock. Kupio sam tad i jaknu, a drugara sam doveo posle 7 dana i kupio je kacigu i prsluk bez rukava. I prezadovoljni smo obojica! A pre par dana primetim da mi je onaj plasticni okovratnik na kacigi popustio, nesto su se oni "srafcici" polomili. Otisao sam da vidim sta moze da se uradi, decko mi je rekao da tek za 2 meseca mogu da dobijem nov originalan, pa mi je dok ne stigne, nabudzio od starog modela, ali pasuje maltene idealno i to je bilo u fazonu "casti nesto", a sigurno sam se 45 min zadrzao, mora skoro cela kaciga da se razmontira. Svaka preporuka za Max Moment, momci su izuzetni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Za kod moras da kontaktiras Anonymous-e :D :D Mala, sala, ne znam za to, no, samo hocu da jos jednom uputim veliku zahvalnost ekipi u MaxMomentu tj. Stefanu i Mikeleu na apsolutnoj posvecenosti ljudima koji su njihove musterije, izlazenje u susret, sva moguca pomoc, objasnjenja, saveti i preporuke i ono sto je uvek divno je ta energija i opustenost sa kojom se sa njima u radnji prica ma kolika guzva, haos, pakovanje, sajmovi i sl. bili u toku.
MaxMoment je za mene druga kuca sto se tice moto opreme i delova jer sam kao pocetnik i nov u ovom svetu bio jako zahvalan za takav pristup bez omalovazavanja, smejanja, pametovanja i sl. vec je sve - ljudski.

MaxMoment DESETKA ko vrata, uz maksimalni broj poena na vezbama i kolokvijumima :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Moja iskustva su veoma pozitivna sto se tice ove radnje, uvek su imali vremena i zivaca da se ispricamo, isprobam sta mi se svidja a svakako i da prodiskutujemo o raznim delovima opreme... svaka cast !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Jako ljubazan onaj momak kratke kose sto prodaje (ne znam mu ime) ali kad god sam usao u radnju, zaista sve odlicno.. Ja probam, on mi dodaje, sugerise, ali ne onako navalentno kako to trgovci rade, vec onako, opusteno, kao da sam u prodavnici sa ortakom, svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 1050 XT

Drago mi je kad ljudi imaju dobro iskustvo sa prodavnicama ali ja ne mogu da se pohvalim sa Maxmoment prodavnicom.

Porucio sam preko njih Puig vizir pocetkom januara a zatim I crash padove.

Sredinom februara me zove momak iz Maxmomenta I kaze da ne moze da se poruci vizir koju ja zelim nego da je Puig prestao da pravi te viziire I da mogu samo da dobijem vizir ali u crnoj boji jer ga ima na stanju.

Naravno odustanem od vizira a novac koji sam dao kao avans kazem da prebace za crash padove.

 

Zatim pozovem hrvatskog dilera Puiga sa zeljom da porucim taj isti vizir. Covek iz Hrvatske kaze da je Puig prestao da pravi ali da moze da ga nabavi od drugih Puig dilera koji ga imaju na stanju. Naravno posle dva dana covek se javlja I salje vizir. Prosto ko pasulj.

 

I sad se ja pitam zasto sam uopste isao u Maxmoment I porucivao vizir kad oni pojma nemaju o raspolozivosti proizvoda koje zastupaju. Takodje nisu ni ponudili mogucnost da nadju vizir a pri tome su uredno uzeli avans od 50% za proizvod koji se ne pravi vise!

Kao slag na torti, kada se stigli crash padovi, odem ja da ih preuzmem, naravno oni su stigli OK, morao sam da platim u evrima i nisam dobio nikakav racun nego ono dugujes jos 10 Eura I to je to. I nema ni izvini za vizir ni nista...

Veoma profesionalan odnos.

To je moje iskustvo, nadam se da ovo nekome koristiti!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 1050 XT

Sve je moguce, ali na PUIG sajtu ima lista svih dilera u Evropi. Konkretno u Hrvatskoj ima samo jedan.

 

Na ebay-u sam nasao nekoliko ponuda za taj vizir ali zbog loseg iskustva sa nasom postom oko transporta (stigao mi je polomljen vizir koji na carini nisu upakovali lepo) sam odustao od te opcije. Da je problem u dostavi potvtdio mi je slucaj mog prijatelja od pre neki dan kada mu je stigao Zero Gravity vizir iz Nemacke polomljen jer gospoda na carini nisu lepo upakovali vizir posle pregleda robe, nego su ga samo vratili u kutiju bez zastitne folije I vazdusnih jastcica. Sada gubi vreme oko procedure da mu se steta nadoknadi...... Srbija...

 

Ma sad je sve OK. Vizir sam nabavio sad cu da ga montiram I da uzivam u voznji...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 1050 XT

Nista. Samo dobra volja prodavca da odnese na BUS koji vozi do Beograda.

Druga opcija je 45 kuna I salju svuda po Hrvatskoj. Pa ako imas tamo nekoga on moze da preuzme robu I da ti je prosledi ovamo. Lasta vozi svaki dan iz Hrvatske za Beograd I vozaci hoce da donesu. Naravno castis malo vozaca I to je to. Jedino PDV se ne mozes da vratis..... Ali nema veze ionako su cene bolje nego ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja