Jump to content

Moto Zajednica

MaxMoment Karadjordjeva 55 Beograd

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

Necu puno da tupim o ovoj prodavnici i o prodavcu...  Sreda 28.10.2009 nesto posle 17h...  Preporucujem.  Moja Sosa i ja smo proveli u prodavnici sigurno sat vremena. Ljubazan odgovor na svako pitanje. Svaki artikal za koji smo pitali  covek je skinuo sa rafa, dao nam da probamo, objasnio sve sto se moze objasniti.  Znate kad zene probaju. ::)..  Pet puta jednu kacigu pa drugu, pa prvu, pa opet... i tako sat i jace... Svaka cast na strpljenju. Iako nista nismo kupili (a hocemo sigurno) covek nas je ljubazno ispratio. To bas i nije slucaj na ovim prostorima.

Rekoh necu puno da tupim.

Preporucujem ovu prodavnicu. Idite i vidite ako ne verujete.

Umal da zaboravim... Tamo ima sve sto vam treba. Proverite... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Cool su momci skroz. Kod njih sam pazario mrezicu za rezervoar i lanac (zmijicu).

Probao sam i par Shark kaciga, chak mi je lik iz radnje rekao ako se odluchim za njihove kacige da moze da mi napravi popust. :)

Ipak je pao AGV! :D

Sve pohvale za radnju!

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

I ja sam bio tamo sa drugarom, cisto da vidimo sta ima, probali jakne kacige ispitivali lika siguro sat vremena.

Sve pohvale, preporucujem!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Nisam pazario nista (nazalost) ali sam bio dosadan i zapitkivao dosta o opremi .....zaljubio se u jednu Shark kacigu i zaista neznam dali sam negde ljubaznije docekan i ispracen kod nas u prodavnici moto-opreme.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Team Green, 272 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki KDX250R MX/SM

Od ove godine imaju u ponudi sve modele Scorpion EXO kaciga, čak i full face, jet i cross modele :)

Ja sam lično probao exo 450 air, koja pored ostalih ima pumpicu koja napumpava obraze, tako da sam osetio da mi je kaciga legla bolje nego ijedna druga. Odlične kacige za tu cenu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Od ove godine imaju u ponudi sve modele Scorpion EXO kaciga, čak i full face, jet i cross modele :)

Ja sam lično probao exo 450 air, koja pored ostalih ima pumpicu koja napumpava obraze, tako da sam osetio da mi je kaciga legla bolje nego ijedna druga. Odlične kacige za tu cenu  ;D

 

 

 

Samo da potvrdim - ovo su ne odlicne, vec VRHUNSKE kacige za tu cenu. Ta pumpica za obraze je genijalna stvar.

 

Moja zena nosi Scorpion kacigu (kupljenu u Solunu) celu proslu sezonu i prezadovoljna je. Inace, Scorpion je najprodavaniji brend kacige 2008 u Americi. Zenski modeli su i jako lepog dizajna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Svaka pohvala za momke iz MaxMomenta, ljubazni i strpljivi za medalju. Danas im je na sajmu moj sestric im napravio zulj na mozgu koliko je pitao i podpitivao i sve su junachki izdrzali  ;D. Naravno kupio je  vrhunsku kacigu Scorpion za sasvim sasvim korektnu cenu. Svaka cast momcima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Danas sam bio, ispricao se sa covekom - svaka cast na bajkerskom stavu, strucnosti i ljubaznosti.

Imaju odlicnih stvari i opreme, ali ipak je za R-ove i kros motore. Nema koze... :(

 

Ipak, prvi utisak koji sam dobio od Shark kaciga koje su me gledale sa polica je jako pozitivan, i verovatno cu odraditi jedan takticki pristup, te cu mojoj lepsoj polovini kupiti onu jet belu sa cveticima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: aprilia pegaso strada 650

Danas bio i raspitivao se za Skorpio kacige.Prodavac izuzetno informisan i ljubazan.Dijalog kakav svi zelimo,opusten ali profesionalan. Sve preporuke!Ima dosta robe na akciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Takodje sve preporuke. MIslim da su jedni od retkih koji imaju skoro sve delove na stanju, i ono sto mi je prodavac naglasio jeste da imaju delove za kacige na stanju (otvori za ventilaciju, vizire, kaiseve i sl.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

pazario jaknu kod njih prosle nedelje(kad nije bilo struje). probo jednu drugu, gledo kolko se videlo,zagledao svasta.momak je stvarno ljubazan. i to ono pozitivno, nenavalentno, laganica..za pohvalu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MZ 251 ETZ Plavi Golub i od skoro BMW R 65 Mali Bata

Bio, pazario, zadovoljan otisao... Ali, generalno, za sve radnje tog tipa savet(ko me nesto pita?), nesto od opreme je lepo imati i van sezone. Obicno se tada cacka oko motora. Zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Kupio odličnu zimsku jaknu, Moto One, sve preporuke, italijanski fenseraj, smeđa, tekstilna, može da se nosi u svakoj prilici, protektori se uopšte ne vide (ako vozimo motore to ne znači da moramo da izgledamo kao pobesneli Maksovi). Cene najbolje u gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblao Trijes Minuta, 212 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cowasaki KLE

Kupio odličnu zimsku jaknu, Moto One, sve preporuke, italijanski fenseraj, smeđa, tekstilna, može da se nosi u svakoj prilici, protektori se uopšte ne vide (ako vozimo motore to ne znači da moramo da izgledamo kao pobesneli Maksovi). Cene najbolje u gradu.

 

Tu jaknu sam ja gledao, i nisam je kupio samo zato što ne znam kako podnosi kišu i vetar.

Taj tekstil mi deluje ka da će da se natopi na jačoj kiši.

 

Da li si je možda testirao po kiši?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Kupio odličnu zimsku jaknu, Moto One, sve preporuke, italijanski fenseraj, smeđa, tekstilna, može da se nosi u svakoj prilici, protektori se uopšte ne vide (ako vozimo motore to ne znači da moramo da izgledamo kao pobesneli Maksovi). Cene najbolje u gradu.

 

Tu jaknu sam ja gledao, i nisam je kupio samo zato što ne znam kako podnosi kišu i vetar.

Taj tekstil mi deluje ka da će da se natopi na jačoj kiši.

 

Da li si je možda testirao po kiši?

 

Nisam testirao jaknu u vožnji po kiši. Ali sam se neki dan grudvao u njoj, i sve je bilo OK.

O jaknu su bili okačeni kartoni sa svim mogućim atestima, kao da ću na Mars sa njom. Veoma je pedantno urađena. Samo treba čuvati površinski sloj (skoro kao farbu na motoru) i većina jakni će godinama biti nepropusna.

Ako me uhvati kiša, javiću kako sam prošao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblao Trijes Minuta, 212 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cowasaki KLE

Ma ne moraš da čekaš kišu... u tuš kabinu/kadu pa jedno 10 minuta na najjači mlaz :zvizduk:

Jel znaš možda koji model jakne imaš, jer sam ja planirao da svratim ovih dana do njih da vidim šta ima od jakni za proleće/leto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Ma ne moraš da čekaš kišu... u tuš kabinu/kadu pa jedno 10 minuta na najjači mlaz :zvizduk:

Jel znaš možda koji model jakne imaš, jer sam ja planirao da svratim ovih dana do njih da vidim šta ima od jakni za proleće/leto.

 

Evo tražio sam model jakne na jakni, i nema. Na sajtu MaxMoment je nemaju više. Eno je na sajtu MotoOne:

 

MotoOne M1 JC 114

 

post-10833-067041400 1293057664_thumb.jpg

 

Otiđi u MaxMoment i pogledaj, ima jedna slična, malo kraća.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Bio danas u MaxMoment-u, dosta opreme, alpinestar, moto1 i druge, prijateljska atmosfera, dobri saveti i jedna od bolje opremljenih prodavnica.

 

Pazario pantalone, rukavice i sitnice :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Veoma ljubazni ljudi... preporučujem svima... iako im nije velik asortiman sa takvim ophodjenjem prema kupcima verujem da će se proširiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Svaka čast momku u prodavnici. Davio sam ga sat vremena, probao 6 kaciga, pregledao sve živo i još smo pričali o motorima pola sata, a na kraju sam kupio potkapu. Osoblje strpljivo i ljubazno, prodavnica solidna, pohvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Naked

Od njih sam naručio par žmigavaca i Castrol sprej za lanac. Paket mi stigao sutradan kao što je i rečeno ali mi žmigavci nisu odgovarali . Ljudi su bez problema pristali da zamenim za drugu robu.

Što se tiče spreja zadovoljan sam sa Castrolom.

 

Moje iskustvo skroz pozitivno snjima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja