Jump to content

Moto Zajednica

Z750 2008

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kawasaki Z750 (2008)

 

CNg4Q_bigkawasakiz75020081100.jpg

By lalajko1

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motocikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2008. u vlasnistvu.

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Od 24.07.2008. pa do 26.05.2010. godine kada sam ga prodao jer se nismo nasli u zeljama i mogucnostima.

 

3. Sta mi se dopada:

Lak i upravljiv motocikl u rangu "skutera",pogodan za svakodnevnu upotrebu u urbanom okruzenju, sa dovoljno snage,ali malim obrtnim momentom koji dolazi do izrazaja kada se na motoru voze dvije osobe.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Definitivno ovjes,koji se da donekle korigovati,ali i dalje ne prati agregat.Adekvatna vjetrobranska zastisata bar kao dodatna opcije,jer postojeca koja se nudi na trzistu je samo estetskog karaktera.

 

5. Moj utisak:

Motocikl idealan za urbanog fightera,koji pruza mnogo zadovoljstava na gradskoj ulici pod uslovom da podloga nije grbava i valovita.Veoma upravljiv i lak za voznju u gradskoj guzvi tako da je idealan za svakodnevnu voznju,a dovoljno jak da pokaze zube i jacim motorima,ali iznad 4000-5000 o/min,a od 8000o.min postaje vec ozbiljna masina, koja zahtjeva i ozbiljnog vozaca.Za duza putovanja se moze koristiti,ali pod uslovom cescih odmaranja jer pozadina nakon 150 km pocne neprijatno da bridi.Kvalitet prizvoda je adekvatan cijeni,jer sam se veoma neprijatno iznenadio kada sam motociklu starom godinu dana izvadio zadnju osovinu radi zamjene gume i vidjeo da je ista pocela rdjati.Kvalitet zavrsne obrade nije na nivou,pogotovo kvalitet lakiranih dijelovovi koji se veoma lako grebu i ostecuju ( rezervoar i plastike ) pa je potrebno cesto koristiti polir pastu.Potrosnja je bila u granicama normalne oko 5.5 - 6 l.100km jer nisam vozio motocikl iznad 180km.h dok je bio kod mene.Posto sam imao nov motocikl nisam imao priliku da saznam troskove odrzavanja u pravom smislu rijeci sem zamjene 2x ulja i filtera, te jedne zadnje gume na 6500km.Motor sam prodao iz razloga sto nije zadovoljio moja ocekivanja , koja mozda i nisu bila realna jer sam sisao sa 1000ccm na 750ccm uz onu: Koji je najbolji motor....Nov motor...Hmmm!

dsc01657nw.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2008.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

 

Kupljen pre par dana, 200km. + bice tu jos neko vreme

 

3. Sta mi se dopada:

Izgled, secam se te davne 2008.godine kada ga je drugar kupio novog, i rekao sam mu brale ovaj Motor ce i za 10.godina biti lep jer mu je dizajn nenadmasiv (osim Auspuha) jako se obradovao kada sam ga Ja kupio jer ga je podsetilo na lepe dane provedene sa njim. Inace po meni poteze dobro, u svakoj brzini, okretan, povozit, pun pogodak sa bojama zelena i narandzasta jer su uocljivi na 2 km. :)

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Mozda malo bolje kocnice, plastitike poneke puckaju i to je moglo biti boljeg kvaliteta, obavezno postavljanje nekog vizira jer od 135+ ode na zadnje sediste. Auspuh fabricki

 

5. Moj utisak:

Generalno Motor napravljen tada ispred svog vremena, i sada se tek voza jer mu cena je dosla do te neke visine kada je pristojan za kupiti. Sve pohvale i preporuke za kupovinu. Kad dodje neka malo duza voznja mozda promenim neke cinjenice moje

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja